JKDM420
JKONGMOTOR
10 gab
| Pieejamība: | |
|---|---|
Apraksts:
Šis ir digitālais pakāpju draiveris (DM420), kas ieviests ar uzlabotu pakāpju vadības tehnoloģiju. Tas ir ērti lietojams, un to var izmantot, lai vienmērīgi vadītu 2-fāzu soļu motorus (no Nema 8-Nema 17 izmēra) ar mazāku karstumu un troksni. Tas darbojas ar 18 - 30 V līdzstrāvas spriegumu un var nodrošināt maksimālo strāvu 2,0 A. Varat iestatīt DIP slēdžus, lai iegūtu nepieciešamo strāvu un mikrosoļus.
Vidējās strāvas kontrole, divfāžu sinusoidālās strāvas piedziņas izejas.
Optiski izolēta signāla ieeja/izvade.
Soļa un virziena (PUL/DIR) vadība.
Daudzpakāpju funkcija vienmērīgai motora kustībai.
Optiski izolētas ieejas.
Ieejas spriegums 18 - 30VDC.
8 atlasāmas mikropakāpju izšķirtspējas 400–12800, izmantojot DIP slēdžus
8 atlasāmi izejas strāvas iestatījumi 0,3 – 2,0 A, izmantojot DIP slēdžus
Pārsprieguma, zemsprieguma, pārsprieguma, fāzes-fāzes īssavienojuma aizsardzības funkcija.
Izejas maksimālā strāva: 0,3 A–2,0 A (1,4 RMS)
Ieejas spriegums: +18VDC - 30VDC
Gāzes: Uzliesmojošas gāzes un elektriski vadoši putekļi ir aizliegti.
Dzesēšana: dabiskā dzesēšana vai piespiedu dzesēšana.
Vide: Izvairieties no putekļiem, eļļas miglas un kodīgām gāzēm
Apkārtējās vides temperatūra: 0℃ - 65℃
Mitrums: 40%RH–90%RH
Darba temperatūra: 50℃ MAX
Uzglabāšanas temperatūra: -20℃ - 80℃
| Zīmols | Jkongmotor |
| Modelis | JKDM420 |
| Vadītāja tips | Stepper vadītājs |
| DC / AC |
DC |
| Piemērots motors | Nema 8 11 14 16 17 Hibrīda pakāpju motors |
| Ieejas spriegums | 18V - 30V |
| Izejas strāva | 0,3 A - 2,0 A |
| Apakšdalīšanas iestatījums | 8 (400–12800) |
| Uzglabāšanas vide | -20℃ - 80 ℃ |
● Vidējā līdzstrāvas vadība ar divfāzu sinusoidālās maiņstrāvas piedziņas izejām
● DC +18 ~ +30V barošanas avots
● Optiski izolēta signāla ieeja/izvade
● Pārsprieguma, zemsprieguma, pārsprieguma un fāzes-fāzes īssavienojuma aizsardzība
● Strāvas 8 pakāpieni, iestatāmais diapazons 0,3A ~ 2,0A
● 8. pakāpju apakšgrupa, diapazons 400–12800
| Piespraudes | Funkcijas |
| PUL | Impulsa signāls |
| REŽ | Virziena signāls |
| VCC | Impulsu virziens iespējot barošanas avotu |
| ENA- | Iespējot signālu |
| A+ | Stepper motora fāze |
| A- | Stepper motora fāze |
| B+ | Stepper motora B fāze |
| B- | Stepper motora B fāze |
| GND |
Līdzstrāvas ieeja: 0V |
| VDC | Līdzstrāvas jauda : 18 ~ 30 V |
Lai vadītu dažādus griezes momenta pakāpju motorus, lietotāji var iestatīt vadītāja izejas fāzes strāvu, izmantojot slēdžus SW1, SW2, SW3 vadītāja panelī, izejas strāva, kas atbilst katrai slēdža pozīcijai, izejas strāva, kas atbilst dažādiem draivera modeļiem, ir atšķirīga, sīkāku informāciju skatiet tabulā:
| SW1 | SW2 | SW3 | PEAK (A) | RMS (A) |
| IESLĒGTS |
IESLĒGTS | IESLĒGTS | 0.3 | 0.21 |
| IZSLĒGTS | IESLĒGTS | IESLĒGTS | 0.5 | 0.35 |
| IESLĒGTS |
IZSLĒGTS | IESLĒGTS | 0.7 | 0.5 |
| IZSLĒGTS | IZSLĒGTS | IESLĒGTS | 1.0 | 0.71 |
| IESLĒGTS |
IESLĒGTS | IZSLĒGTS | 1.3 | 0.92 |
| IZSLĒGTS | IESLĒGTS | IZSLĒGTS | 1.6 | 1.13 |
| IESLĒGTS |
IZSLĒGTS | IZSLĒGTS | 1.9 | 1.34 |
| IZSLĒGTS | IZSLĒGTS | IZSLĒGTS | 2.0 | 1.42 |
| Solis/apgr./min |
SW5 | SW6 | SW7 |
| 400 | IESLĒGTS | IESLĒGTS | IESLĒGTS |
| 800 | IZSLĒGTS | IESLĒGTS | IESLĒGTS |
| 1600 | IESLĒGTS | IZSLĒGTS | IESLĒGTS |
| 3200 | IZSLĒGTS | IZSLĒGTS | IESLĒGTS |
| 6400 | IESLĒGTS | IESLĒGTS | IZSLĒGTS |
| 12800 | IZSLĒGTS | IESLĒGTS | IZSLĒGTS |
| 4000 | IESLĒGTS | IZSLĒGTS | IZSLĒGTS |
| 8000 | IZSLĒGTS | IZSLĒGTS | IZSLĒGTS |

1, J: Motors negriežas un nav noturēšanas griezes momenta:
A: ① pārbaudiet, vai strāvas līnija ir pievienota nepareizam spriegumam, ir pārāk zems, ir jāpalielina spriegums vai jālabo strāvas līnija
② pārbaudiet, vai motora vadi ir pareizi, ja ne pareizi. Pārbaudiet, vai motora vadi ir pareizi, ja nē, izlabojiet motora vadus.
③ Vai ieslēgšanas signāls ir derīgs, kā rezultātā motors nedarbojas.
④ Vai sadalīšanas parametrs ir pareizs?
⑤ Vai pašreizējais parametrs ir pareizs?
2Q: Motors negriežas, bet tam ir turēšanas griezes moments:
A: ① Motora vadu fāžu secība ir nepareiza, ir jāapmaina divi vadi.
② Impulsa signāla ievade ir nepareiza, jāpārbauda impulsu vadi.
3Q: Motora griezes moments ir pārāk mazs:
A: ① Fāzes strāvas iestatījums ir pārāk mazs, jāiestata motoram atbilstošā fāzes strāva.
② paātrinājums ir pārāk ātrs, samaziniet paātrinājuma vērtību
③ motora bloķēšana, jāizslēdz mehāniskas problēmas
④ piedziņas un motora neatbilstība, ir jānomaina attiecīgais disks
4Q: Motora stūres kļūda:
A: ① motora līnijas fāžu secība ir nepareiza, ir jāmaina divi vadi
② motora līnijai ir bojāta ķēde, pārbaudiet un pievienojiet labo
5Q: deg trauksmes indikators:
A: ① Vai motora vads ir pievienots nepareizi
② Vai pastāv pārsprieguma un zemsprieguma apstākļi
③ Motors vai vadītājs ir bojāts
6Q: Motora paātrinājuma bloķēšana:
A: ① īss paātrinājuma laiks
② motora griezes moments ir pārāk mazs
③ Zems spriegums vai strāva
© AUTORTIESĪBAS 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD VISAS TIESĪBAS AIZTURĒTAS.