JKDM420
JKONGMOTOR
10 stuks
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
Beschrijving:
Dit is een digitale stappenmotor (DM420) geïmplementeerd met geavanceerde stappenbesturingstechnologie. Het is gemakkelijk te gebruiken en kan worden gebruikt om tweefasige stappenmotoren (van de grootte Nema 8 tot Nema 17) soepel aan te drijven met minder warmte en geluid. Het werkt met een spanning van 18 - 30 VDC en kan een piekstroom van maximaal 2,0 A leveren. U kunt de DIP-schakelaars zo instellen dat u de stroom en microstappen krijgt die u nodig heeft.
Gemiddelde stroomregeling, tweefasige sinusvormige stroomaandrijvingsuitgangen.
Optisch geïsoleerde signaalingang/uitgang.
Stap- en richtingscontrole (PUL/DIR).
Multi-Stepping voor soepele motorbewegingen.
Optisch geïsoleerde ingangen.
Ingangsspanning 18 - 30 VDC.
8 selecteerbare microstapresoluties van 400 -12800 via DIP-switches
8 selecteerbare uitgangsstroominstellingen van 0,3 – 2,0A via DIP-schakelaars
Overspanning, onderspanning, overstroom, fase-naar-fase kortsluitbeveiligingsfunctie.
Uitgangspiekstroom: 0,3A - 2,0A (1,4RMS)
Ingangsspanning: +18VDC - 30VDC
Gassen: Brandbare gassen en elektrisch geleidend stof zijn verboden.
Koeling: natuurlijke koeling of geforceerde koeling.
Milieu: Vermijd stof, olienevel en corrosieve gassen
Omgevingstemperatuur: 0℃ – 65℃
Vochtigheid: 40% RV-90% RV
Bedrijfstemperatuur: MAX. 50℃
Opslagtemperatuur: -20℃ – 80℃
| Merk | Jkongmotor |
| Model | JKDM420 |
| Type bestuurder | Stepper-stuurprogramma |
| Gelijkstroom / wisselstroom |
gelijkstroom |
| Geschikte motor | Nema 8 11 14 16 17 Hybride stappenmotor |
| Ingangsspanning | 18V - 30V |
| Uitgangsstroom | 0,3A - 2,0A |
| Instelling onderverdelen | 8 (400 - 12800) |
| Opslagomgeving | -20℃ - 80℃ |
● Gemiddelde DC-regeling met tweefasige sinusvormige AC-aandrijvingsuitgangen
● DC +18 ~ +30V-voeding
● Optisch geïsoleerde signaalingang/uitgang
● Beveiliging tegen overspanning, onderspanning, overstroom en fase-naar-fase kortsluiting
● Stroom 8 stappen, instelbaar bereik 0,3A ~ 2,0A
● Onderverdeling 8 stappen, bereik 400 ~ 12800
| Pinnen | Functies |
| PUL | Puls signaal |
| DIR | Richting signaal |
| VCC | Pulsrichting maakt voeding mogelijk |
| ENA- | Signaal inschakelen |
| EEN+ | Een fase van stappenmotor |
| A- | Een fase van stappenmotor |
| B+ | B- fase van stappenmotor |
| B- | B- fase van stappenmotor |
| GND |
Gelijkstroomingang: 0V |
| VDC | DC-vermogen : 18 ~ 30V |
Om verschillende koppelstappenmotoren aan te drijven, kunnen gebruikers de uitgangsfasestroom van de driver instellen via de dip-switches SW1, SW2, SW3 op het driverpaneel, de uitgangsstroom die overeenkomt met elke schakelaarpositie, de uitgangsstroom die overeenkomt met verschillende modellen van de driver is verschillend, details zie de onderstaande tabel:
| SW1 | SW2 | SW3 | PIEK (A) | RMS (A) |
| OP |
OP | OP | 0.3 | 0.21 |
| UIT | OP | OP | 0.5 | 0.35 |
| OP |
UIT | OP | 0.7 | 0.5 |
| UIT | UIT | OP | 1.0 | 0.71 |
| OP |
OP | UIT | 1.3 | 0.92 |
| UIT | OP | UIT | 1.6 | 1.13 |
| OP |
UIT | UIT | 1.9 | 1.34 |
| UIT | UIT | UIT | 2.0 | 1.42 |
| Stap/rpm |
SW5 | SW6 | SW7 |
| 400 | OP | OP | OP |
| 800 | UIT | OP | OP |
| 1600 | OP | UIT | OP |
| 3200 | UIT | UIT | OP |
| 6400 | OP | OP | UIT |
| 12800 | UIT | OP | UIT |
| 4000 | OP | UIT | UIT |
| 8000 | UIT | UIT | UIT |

1, Vraag: De motor draait niet en er is geen houdkoppel:
A: ① controleer of de voedingslijn is aangesloten op de verkeerde spanning, te laag is, de spanning moet verhogen of de voedingslijn moet corrigeren
② controleer of de motorbedrading correct is, zo niet de juiste motorbedrading. Controleer of de motorbedrading correct is. Zo niet, corrigeer dan de motorbedrading.
③ Of het vrijgavesignaal geldig is, waardoor de motor niet werkt.
④ Is de onderverdelingsparameter correct?
⑤ Is de huidige parameter correct?
2Q: Motor draait niet maar heeft houdkoppel:
A: ① De fasevolgorde van de motordraden is verkeerd. Er moeten twee willekeurige draden worden verwisseld.
② De pulssignaalingang is verkeerd. Controleer de pulsbedrading.
3Q: Het motorkoppel is te klein:
A: ① De fasestroominstelling is te klein. U moet de fasestroom instellen die overeenkomt met de motor.
② acceleratie is te snel, verlaag de acceleratiewaarde
③ motorblokkering, mechanische problemen moeten worden uitgesloten
④ aandrijving en motor komen niet overeen, de juiste aandrijving moet worden vervangen
4Q: Motorstuurfout:
A: ① De fasevolgorde van de motorlijn is verkeerd, er moeten twee willekeurige draden worden verwisseld
② motorlijn heeft een onderbroken circuit, controleer en sluit de rechterkant aan
5Q: Het alarmindicatielampje brandt:
A: ① Is de motordraad verkeerd aangesloten
② Of er sprake is van overspannings- en onderspanningsomstandigheden
③ Motor of aandrijving is beschadigd
6Q: Motorversnelling blokkeren:
A: ① korte acceleratietijd
② motorkoppel is te klein
③ Lage spanning of stroom
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN.