JKDM420 rehegua
JKONGMOTOR rehegua
10 Pcs
| Disponibilidad: | |
|---|---|
Techaukaha:
Kóva ha'e peteî conductor digital paso a paso (DM420) oñemboguatáva tecnología avanzada control de paso. Ndahasýi ojepuru ha ikatu ojepuru oñemboguata hagua motor de paso 2 fase (Nema 8-Nema 17 tamaño-gui) hekopete sa ive haku ha tyapu reheve. Omba’apo 18 - 30VDC tensión reheve ha ikatu ome’ẽ max 2.0A corriente pico. Ikatu emohenda umi conmutador DIP rehegua rehupyty hag̃ua koꞌag̃aite ha micropaso reikotevẽva.
Control de corriente promedio, umi salida impulsión corriente sinusoidal mokõi fase rehegua.
Señal entrada/salida aislada ópticamente.
Paso & dirección(PUL/DIR) control rehegua.
Multi-Paso oñemomýi porã haguã motor.
Umi entrada aislada ópticamente.
Tensión de entrada 18 - 30VDC rehegua.
8 resolución micro-paso ojeporavóva 400 -12800 umi interruptor DIP rupive
8 ñemboheko corriente osëva ojeporavóva 0.3 – 2.0A umi interruptor DIP rupive
Función protección cortocircuito sobretensión, subtensión, sobrecorriente, fase a fase rehegua.
Salida Pico Corriente: 0,3A - 2,0A (1,4RMS) Ñe’ẽpoty ha ñe’ẽpoty ñemohenda.
Tensión de Entrada: +18VDC - 30VDC rehegua
Gas: Ojeproivi gas inflamable ha polvo conductor eléctrico.
Enfriamiento: Enfriamiento Natural térã Enfriamiento Forzado.
Tekoha: Ejehekýi yvytimbo, niebla petrolera ha gas corrosivo-gui
Temperatura ambiente: 0°C - 65°C
Humedad: 40%RH-90%RH
Temperatura de funcionamiento: 50°C MAX
Ñongatuha Arahaku: -20°C - 80°C
| Téra | Jkongmotor rehegua |
| Techapyrãramo | JKDM420 rehegua |
| Tipo de Chofer rehegua | Chofer paso a paso rehegua |
| DC / AC rehegua |
DC |
| Motor Oĩporãva | Nema 8 11 14 16 17 Motor de paso híbrido rehegua |
| Tensión de Entrada rehegua | 18V - 30V rehegua |
| Salida Corriente rehegua | 0,3A - 2,0A rehegua |
| Subdivisión Ñemboheko | 8 (400 - 12800) Ñe’ẽpoty ha ñe’ẽpoty. |
| Ñeñongatuha Tekoha | -20°C - 80°C peve |
● Control CC promedio orekóva umi salida accionamiento AC sinusoidal mokõi fase rehegua
● CC +18 ~ +30V ñemboguata
● Señal entrada/salida aislada ópticamente
● Protección sobretensión, subtensión, sobrecorriente ha fase a fase cortocircuito rehegua
● Ko'ágã 8 paso, rango setable 0.3A ~ 2.0A
● Subdivisión 8 paso, rango 400 ~ 12800
| Pines | Funciones rehegua |
| PUL | Señal de pulso rehegua |
| DIR | Señal dirección rehegua |
| VCC rehegua | Dirección pulso rehegua ombohapéva fuente de alimentación |
| ENA- . | Emboguata señal rehegua |
| A+ | Peteĩ fase motor paso a paso rehegua |
| PETEĨ- | Peteĩ fase motor paso a paso rehegua |
| B+ rehegua | B motor paso a paso rehegua Fase |
| B- . | B motor paso a paso rehegua Fase |
| GND rehegua |
Entrada de potencia CC:0V |
| VDC rehegua | DC mbarete osëva :18 ~ 30V |
Ikatu haguã omboguata motor paso de par iñambuéva, umi usuario ikatu omohenda corriente fase salida conductor umi interruptor de inmersión SW1, SW2, SW3 rupive panel conductor-pe, corriente salida okorrespondéva cada posición interruptor, corriente salida okorrespondéva modelo iñambuéva conductor iñambue, detalle ohecha cuadro iguýpe:
| SW1 | SW2 | SW3 | PICO (A) rehegua . | RMS (A) rehegua. |
| PE |
PE | PE | 0.3 | 0.21 |
| OGUEHÁPE | PE | PE | 0.5 | 0.35 |
| PE |
OGUEHÁPE | PE | 0.7 | 0.5 |
| OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | PE | 1.0 | 0.71 |
| PE |
PE | OGUEHÁPE | 1.3 | 0.92 |
| OGUEHÁPE | PE | OGUEHÁPE | 1.6 | 1.13 |
| PE |
OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | 1.9 | 1.34 |
| OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | 2.0 | 1.42 |
| Paso/Rpm rehegua |
SW5 | SW6 | SW7 |
| 400 | PE | PE | PE |
| 800 | OGUEHÁPE | PE | PE |
| 1600 | PE | OGUEHÁPE | PE |
| 3200 | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | PE |
| 6400 | PE | PE | OGUEHÁPE |
| 12800 | OGUEHÁPE | PE | OGUEHÁPE |
| 4000 | PE | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE |
| 8000 | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE |

1, P: Pe motor ndojere ha ndaipóri par de sostenimiento:
R: 1 jahecha pe línea de alimentación oñembojoaju hague pe tensión vai rehe ijyvateterei, tekotevẽ oñembohetave pe tensión térã oñemyatyrõ pe línea de alimentación
2 jahecha oĩ porãpa pe cableado motor rehegua, ndahaꞌeiramo hekopete pe cableado motor rehegua. Jahecha oĩ porãpa pe cableado motor rehegua, nahániriramo, emyatyrõ pe cableado motor rehegua.
3 Oĩpa pe señal habilitación rehegua, osẽva motorgui nombaꞌapói.
4 Oĩ porãpa pe parámetro subdivisión rehegua?
5 Oĩ porãpa pe parámetro koꞌag̃agua?
2Q:Motor ndojerevéi ha katu oreko par de sostenimiento:
R: 1 Pe secuencia de fase umi alambre motor rehegua oĩ vai, tekotevẽ oñeintercambia oimeraẽ mokõi alambre.
2 Entrada señal de pulso rehegua oĩ vai, tekotevẽ ojehecha cableado pulso rehegua.
3P: Pe par motor rehegua michĩeterei:
R: 1 Ajuste corriente de fase michĩeterei, tekotevẽ oñemohenda corriente de fase okorrespondéva motor-pe.
2 aceleración ipya'eterei, omboguejy pe valor aceleración rehegua
3 bloqueo motor rehegua, tekotevẽ oñemboyke umi problema mecánico
4 conducción ha motor ndojoajúiha, tekotevẽ oñemyengovia pe conducción hekopete
4Q:Error dirección motor rehegua:
R: 1 secuencia de fase línea motor rehegua oĩ vai, tekotevẽ oñeintercambia oimeraẽ mokõi alambre
2 línea motor rehegua oguereko petet circuito oñembyaíva, ehecha ha embojoaju derecha gotyo
5Q:Pe tesape ohechaukáva alarma hendy:
R: 1 Oñembojoaju vaipa pe alambre motor rehegua
2 Oĩpa condición sobretensión ha subtensión rehegua
3 Motor térã chofer oñembyai
6Q:Motor aceleración bloqueo rehegua:
R: 1 tiempo mbykymi aceleración rehegua
2 par motor rehegua michĩeterei
3 Tensión térã corriente michĩva
© DERECHO DE COPIA 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD OPAVAVE DERECHO OÑEMBOGUAPY.