JKDM420
JKONGMOTOR
10 ks
| Dostupnost: | |
|---|---|
Popis:
Jedná se o digitální krokový ovladač (DM420) implementovaný s pokročilou technologií ovládání krokového ovladače. Snadno se používá a lze s ním plynule pohánět 2-fázové krokové motory (od velikosti Nema 8-Nema 17) s menším teplem a hlukem. Pracuje s napětím 18 - 30 V DC a může poskytnout maximální proud 2,0 A. Můžete nastavit DIP přepínače tak, abyste získali proud a mikrokroky, které potřebujete.
Řízení průměrného proudu, dvoufázový sinusový proudový výstup měniče.
Opticky izolovaný vstup/výstup signálu.
Ovládání kroku a směru (PUL/DIR).
Multi-Stepping pro hladký pohyb motoru.
Opticky izolované vstupy.
Vstupní napětí 18 - 30VDC.
8 volitelných mikrokrokových rozlišení 400 -12800 pomocí DIP přepínačů
8 volitelných nastavení výstupního proudu 0,3 – 2,0 A pomocí DIP přepínačů
Funkce ochrany proti přepětí, podpětí, nadproudu a mezifázového zkratu.
Výstupní špičkový proud: 0,3A - 2,0A (1,4RMS)
Vstupní napětí: +18VDC - 30VDC
Plyny: Hořlavé plyny a elektricky vodivé prachy jsou zakázány.
Chlazení: přirozené chlazení nebo nucené chlazení.
Prostředí: Vyhněte se prachu, olejové mlze a korozivním plynům
Okolní teplota: 0℃ – 65℃
Vlhkost: 40% RH - 90% RH
Provozní teplota: 50℃ MAX
Skladovací teplota: -20 ℃ – 80 ℃
| Značka | Jkongmotor |
| Model | JKDM420 |
| Typ ovladače | Krokový ovladač |
| DC / AC |
DC |
| Vhodný motor | Nema 8 11 14 16 17 Hybridní krokový motor |
| Vstupní napětí | 18V - 30V |
| Výstupní proud | 0,3A - 2,0A |
| Nastavení dělení | 8 (400–12 800) |
| Skladovací prostředí | -20℃ - 80 ℃ |
● Průměrné stejnosměrné řízení s dvoufázovým sinusovým střídavým výstupem měniče
● Napájení DC +18 ~ +30V
● Opticky izolovaný vstup/výstup signálu
● Přepěťové, podpěťové, nadproudové a mezifázové ochrany proti zkratu
● Proud 8 kroků, nastavitelný rozsah 0,3A ~ 2,0A
● Poddělení 8 kroků, rozsah 400 ~ 12800
| Piny | Funkce |
| PUL | Pulzní signál |
| DIR | Směrový signál |
| VCC | Pulzní směr povolit napájení |
| ENA- | Povolit signál |
| A+ | Fáze krokového motoru |
| A- | Fáze krokového motoru |
| B+ | B fáze krokového motoru |
| B- | B fáze krokového motoru |
| GND |
DC napájení: 0V |
| VDC | DC výstupní výkon : 18 ~ 30V |
Aby bylo možné řídit různé momentové krokové motory, mohou uživatelé nastavit výstupní fázový proud ovladače pomocí přepínačů SW1, SW2, SW3 na panelu ovladače, výstupní proud odpovídající každé poloze přepínače, výstupní proud odpovídající různým modelům ovladače je odlišný, podrobnosti viz tabulka níže:
| SW1 | SW2 | SW3 | PEAK (A) | RMS (A) |
| NA |
NA | NA | 0.3 | 0.21 |
| VYPNUTO | NA | NA | 0.5 | 0.35 |
| NA |
VYPNUTO | NA | 0.7 | 0.5 |
| VYPNUTO | VYPNUTO | NA | 1.0 | 0.71 |
| NA |
NA | VYPNUTO | 1.3 | 0.92 |
| VYPNUTO | NA | VYPNUTO | 1.6 | 1.13 |
| NA |
VYPNUTO | VYPNUTO | 1.9 | 1.34 |
| VYPNUTO | VYPNUTO | VYPNUTO | 2.0 | 1.42 |
| Krok/ot./min |
SW5 | SW6 | SW7 |
| 400 | NA | NA | NA |
| 800 | VYPNUTO | NA | NA |
| 1600 | NA | VYPNUTO | NA |
| 3200 | VYPNUTO | VYPNUTO | NA |
| 6400 | NA | NA | VYPNUTO |
| 12800 | VYPNUTO | NA | VYPNUTO |
| 4000 | NA | VYPNUTO | VYPNUTO |
| 8000 | VYPNUTO | VYPNUTO | VYPNUTO |

1, Q: Motor se neotáčí a žádný přídržný moment:
A: ① zkontrolujte, zda je napájecí vedení připojeno ke špatnému napětí, není příliš nízké, je třeba zvýšit napětí nebo opravit napájecí vedení
② zkontrolujte, zda je správné zapojení motoru, pokud není správné zapojení motoru. Zkontrolujte, zda je kabeláž motoru správná, pokud ne, opravte kabeláž motoru.
③ Zda je povolovací signál platný, což má za následek, že motor nefunguje.
④ Je parametr dělení správný?
⑤ Je aktuální parametr správný?
2Q: Motor se neotáčí, ale má přídržný moment:
A: ① Posloupnost fází vodičů motoru je nesprávná, je třeba prohodit libovolné dva vodiče.
② Vstup pulzního signálu je špatný, je třeba zkontrolovat kabeláž pulzu.
3Q: Točivý moment motoru je příliš malý:
A: ① Nastavení fázového proudu je příliš malé, je třeba nastavit fázový proud odpovídající motoru.
② zrychlení je příliš rychlé, snižte hodnotu zrychlení
③ blokování motoru, je třeba vyloučit mechanické problémy
④ Nesoulad pohonu a motoru, je třeba vyměnit příslušný pohon
4Q: Chyba řízení motoru:
A: ① sled fází vedení motoru je nesprávný, je třeba prohodit libovolné dva vodiče
② vedení motoru má přerušený obvod, zkontrolujte a připojte pravý
5Q: Kontrolka alarmu svítí:
A: ① Je vodič motoru připojen nesprávně
② Zda existuje přepětí a podpětí
③ Motor nebo ovladač jsou poškozené
6Q: Blokování zrychlení motoru:
A: ① krátká doba zrychlení
② točivý moment motoru je příliš malý
③ Nízké napětí nebo proud
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.