JK42BL30
Jkongmotor
4000 aps./min
8 poliai
Nema17 (42 mm)
24V
10 vnt
| Prieinamumas: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 17 24v bešepetėlis bldc nuolatinės srovės servo variklis (JK42BL30) su 3500 aps./min greičiu ir 42x42x30mm dydžio. Jame yra 13 laidų (3 laidai varikliams, 5 laidai Hallsensoriui ir 5 laidai kodavimo įrenginiui), 18mN.m ir 6,5W. Dėl daugiau skirtingų bldc variklių reikalavimų (pvz., pavarų dėžės, stabdžių, kodavimo ar integruotų variklių), susisiekite su mumis!!!
Tipas: Nema 17 24v 42mm bešepetėlis nuolatinės srovės servovariklis
Modelio pavadinimas: JK42BL30
Fazių skaičius: 3
Lenkų skaičius: 8
Vardinis greitis: 3500 aps./min
Nominalus sukimo momentas: 18mN.m
Nominali galia: 6,5 W
Sukimo momento konstanta: 48,7 mN.m/A
Izoliacijos klasė: B
Papildomos dalys: greičių dėžė, kodavimo įrenginys, stabdys, integruotas vairuotojas...
Rėmo dydis: Nema 17 (42 x 42 mm)
Korpuso ilgis: 30 mm
Veleno skersmuo: 4 mm
Laidų skaičius: 8
Laido ilgis: 300 mm
Jutiklis: Hall jutiklis
Kodavimo įrenginys: 1000PPR
Svoris: 0,25 kg
| Bldc Motors laidai | Salės jutiklių laidai | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Geltona | Žalia | Mėlyna | Raudona | Juoda | Sveiki |
Žalia | Mėlyna |
| Vcc kodavimo įtampa (+5 V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA-Encoder A fazės įvestis | EB-Encoder B fazės įvestis | EZ-Encoder Z fazės įėjimas |
| RAUDONA | JUODA | ŽALIA | MĖLYNA | GELTONA |
Bendrosios specifikacijos |
|
| Prekė | Specifikacija |
| Apvijos tipas | Delt |
| Salės efekto kampas | 120 laipsnių elektrinis kampas |
| Baigėsi velenas | 0,025 mm |
| Radialinis žaidimas | 0,02 mm @ 450 g |
| Baigti žaidimą | 0,08 mm @ 450 g |
| Maks.radialinė jėga | 28N@20mm nuo flanšo |
| Maks. ašinė jėga | 10N |
| Izoliacijos klasė | B klasė |
| Dielektrinis stiprumas | 500 VDC vieną minutę |
| Izoliacijos atsparumas | Min. 100MΩ, 500VDC |
| Elektros specifikacija | ||
| Modelis | / |
JK42BL30 |
| Fazė | / | 3 |
| lenkai | / | 8 |
| Nominali įtampa | vdc | 24 |
| Vardinis greitis | aps./min |
3500 |
| Vardinis sukimo momentas | mN.m | 18 |
| Nominali galia | W | 6.5 |
| Sukimo momento pastovus | mN.m/A | 48.7 |
| Kūno ilgis | mm | 30 |
| Svoris | kg | 0.25 |
| Jutiklis | / | Gerasis - gerai |
| Encoder | / | 1000 PPR |
| Izoliacijos klasė | / | B |
| Izoliacijos klasė | / | IP30 |
| Laikymo temperatūra | ℃ | -25~+70 ℃ |
| Darbinė temperatūra | ℃ | -15~+50 ℃ |
| Darbinė drėgmė | RH | 85 % RH arba mažiau (nėra kondensato) ≤85 % RH |
| Darbo aplinka | / | Lauke (be tiesioginių saulės spindulių), nėra korozinių dujų, nėra degių dujų, nėra alyvos rūko, nėra dulkių |
| Aukštis virš jūros lygio | m | 1000 metrų ar mažiau |
Variklis, greičių dėžė, kodavimo įrenginys, stabdys, integruotas vairuotojas...
Metaliniai skriemuliai
Plastikinis skriemulys
Pavara
Veleno kaištis
Srieginis velenas
Skydo tvirtinimas
Tuščiaviduris velenas
Srieginis velenas
Skydo tvirtinimas
Vienvietis Butas
Dvigubas butas
Rakto velenas
Kabeliai
Flanšas
Velenas
Sraigtinis strypas
Išorinis bėgikas
Coreless nuolatinės srovės varikliai
Sliekinė pavarų dėžė
Bendra pavara
Planetinė pavara
Stabdys
Integruota tvarkyklė
Vairuotojai
© AUTORIŲ TEISĖS 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD VISOS TEISĖS SAUGOMOS.