JK42BL30
Jkongmotor
4000rpm
8 stolper
Nema17 (42 mm)
24V
10 stk
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 17 24v børsteløs bldc dc servomotor (JK42BL30) med 3500 Rpm hastighet og størrelse 42x42x30mm. Den har 13 ledninger (3 ledninger for motorer, 5 ledninger for hallsensor og 5 ledninger for koder), 18mN.m og 6,5W. For flere forskjellige bldc-motorer (som girkasse, brems, koder eller integrerte motorer), vennligst kontakt oss!!!
Type: Nema 17 24v 42mm børsteløs dc servomotor
Modellnavn: JK42BL30
Antall fase: 3
Antall polakker: 8
Nominell hastighet: 3500 rpm
Nominell dreiemoment: 18mN.m
Nominell effekt: 6,5W
Momentkonstant: 48,7 mN.m/A
Isolasjonsklasse: B
Valgfrie deler: girkasse, koder, brems, integrert driver...
Rammestørrelse: Nema 17 (42 x 42 mm)
Kroppslengde: 30 mm
Skaftdiameter: 4mm
Antall kundeemner: 8
Ledningslengde: 300 mm
Sensor: Hall Sensor
Enkoder: 1000PPR
Vekt: 0,25 kg
| Bldc Motors ledninger | Hallsensorledninger | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Gul | Grønn | Blå | Rød | Svart | Hei |
Grønn | Blå |
| Vcc-koderspenning (+5V) | EGND-Encoder Grand(0V) | EA-Encoder En faseinngang | EB-Encoder B faseinngang | EZ-Encoder Z faseinngang |
| RØD | SVART | GRØNN | BLÅ | GUL |
Generelle spesifikasjoner |
|
| Punkt | Spesifikasjon |
| Vikle type | Delt |
| Halleffektvinkel | 120 grader elektrisk vinkel |
| Aksel er tom | 0,025 mm |
| Radialt spill | 0,02 mm @ 450 g |
| Avslutt spillet | 0,08 mm @ 450 g |
| Maks.radial kraft | 28N@20mm fra flensen |
| Maks. aksial kraft | 10N |
| Isolasjonsklasse | Klasse B |
| Dielektrisk styrke | 500VDC i ett minutt |
| Isolasjonsmotstand | 100MΩ min., 500VDC |
| Elektrisk spesifikasjon | ||
| Modell | / |
JK42BL30 |
| Fase | / | 3 |
| polakker | / | 8 |
| Nominell spenning | vdc | 24 |
| Nominell hastighet | rpm |
3500 |
| Nominell dreiemoment | mN.m | 18 |
| Nominell effekt | W | 6.5 |
| Konstant dreiemoment | mN.m/A | 48.7 |
| Kroppslengde | mm | 30 |
| Vekt | kg | 0.25 |
| Sensor | / | Honning-vel |
| Enkoder | / | 1000 PPR |
| Isolasjonsklasse | / | B |
| Isolasjonsklasse | / | IP30 |
| Lagringstemperatur | ℃ | -25~+70℃ |
| Driftstemperatur | ℃ | -15~+50℃ |
| Arbeidsfuktighet | RH | 85 % RF eller mindre (ingen kondensering) ≤85 % RF |
| Arbeidsmiljø | / | Utendørs (ingen direkte sollys), ingen etsende gass, ingen brennbar gass, ingen oljetåke, ingen støv |
| Høyde | m | 1000 meter eller mindre |
Motor, girkasse, koder, brems, integrert driver...
Metallskiver
Remskive i plast
Utstyr
Akselpinne
Gjenget skaft
Panelfeste
Hult skaft
Gjenget skaft
Panelfeste
Enkel leilighet
Dual Flat
Nøkkelaksel
Kabler
Flens
Aksel
Skruestang
Ytre løper
Kjerneløse likestrømsmotorer
Snekkegirkasse
Felles utstyr
Planetutstyr
Bremse
Innebygd driver
Drivere
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD. ALLE RETTIGHETER RESERVERT.