JK80BLS04 su koduotuvu
Jkongmotor
3000 aps./min
4 poliai
80 mm
48V
10 vnt
| Prieinamumas: | |
|---|---|
Jkongmotor 80MM 48v bešepetėlis bldc nuolatinės srovės servo variklis (JK80BLS04) su 3000 aps./min greičiu ir 80x80x138mm dydžio, 1,4 Nm ir 440 W. Dėl daugiau skirtingų bldc variklių reikalavimų (pvz., pavarų dėžės, stabdžių, kodavimo ar integruotų variklių), susisiekite su mumis!!!
Tipas: 48v 80mm bešepetėlis nuolatinės srovės servovariklis
Modelio pavadinimas: JK80BLS04
Fazių skaičius: 3
Lenkų skaičius: 4
Vardinis greitis: 3000 aps./min
Nominalus sukimo momentas: 1,4 Nm
Nominali galia: 440W
Sukimo momento pastovus: 0,124 Nm/A
Izoliacijos klasė: B
Papildomos dalys: greičių dėžė, kodavimo įrenginys, stabdys, integruotas vairuotojas...
Rėmo dydis: ( 80 x 80 mm)
Korpuso ilgis: 138 mm
Veleno skersmuo: 14 mm
Laidų skaičius: 4
Laido ilgis: 300 mm
Jutiklis: Hall jutiklis
Kodavimo įrenginys: 1000PPR
Svoris: 3,2 kg
| Bldc Motors laidai | Salės jutiklių laidai | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Geltona | Žalia | Mėlyna | Raudona | Juoda | Sveiki |
Žalia | Mėlyna |
| Vcc kodavimo įtampa (+5 V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA-Encoder A fazės įvestis | EB-Encoder B fazės įvestis | EZ-Encoder Z fazės įėjimas |
| RAUDONA | JUODA | ŽALIA | MĖLYNA | GELTONA |
Bendrosios specifikacijos |
|
| Prekė | Specifikacija |
| Apvijos tipas | Delt |
| Salės efekto kampas | 120 laipsnių elektrinis kampas |
| Baigėsi velenas | 0,025 mm |
| Radialinis žaidimas | 0,02 mm @ 450 g |
| Baigti žaidimą | 0,08 mm @ 450 g |
| Maks.radialinė jėga | 115N@20mm nuo flanšo |
| Maks. ašinė jėga | 45N |
| Izoliacijos klasė | B klasė |
| Dielektrinis stiprumas | 500 VDC vieną minutę |
| Izoliacijos atsparumas | Min. 100MΩ, 500VDC |
| Elektros specifikacija | ||
| Modelis | / |
JK80BLS04 |
| Fazė | / | 3 |
| lenkai | / | 4 |
| Nominali įtampa | vdc | 48 |
| Vardinis greitis | aps./min |
3000 |
| Vardinis sukimo momentas | Nm | 1.4 |
| Nominali srovė | A | 10.5 |
| Nominali galia | W | 440 |
| Sukimo momento pastovus | Nm/A | 0.124 |
| Kūno ilgis | mm | 138 |
| Svoris | kg | 3.2 |
| Jutiklis | / | Gerasis - gerai |
| Encoder | / | 1000 PPR |
| Izoliacijos klasė | / | B |
| Izoliacijos klasė | / | IP30 |
| Laikymo temperatūra | ℃ | -25~+70 ℃ |
| Darbinė temperatūra | ℃ | -15~+50 ℃ |
| Darbinė drėgmė | RH | 85 % RH arba mažiau (nėra kondensato) ≤85 % RH |
| Darbo aplinka | / | Lauke (be tiesioginių saulės spindulių), nėra korozinių dujų, nėra degių dujų, nėra alyvos rūko, nėra dulkių |
| Aukštis virš jūros lygio | m | 1000 metrų ar mažiau |
Variklis, greičių dėžė, kodavimo įrenginys, stabdys, integruotas vairuotojas...
Metaliniai skriemuliai
Plastikinis skriemulys
Pavara
Veleno kaištis
Srieginis velenas
Skydo tvirtinimas
Tuščiaviduris velenas
Srieginis velenas
Skydo tvirtinimas
Vienvietis Butas
Dvigubas butas
Rakto velenas
Kabeliai
Flanšas
Velenas
Sraigtinis strypas
Išorinis bėgikas
Coreless nuolatinės srovės varikliai
Sliekinė pavarų dėžė
Bendra pavara
Planetinė pavara
Stabdys
Integruota tvarkyklė
Vairuotojai
© AUTORIŲ TEISĖS 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD VISOS TEISĖS SAUGOMOS.