JK42BL30
Jkongmotor
4000 об/хв
8 полюсів
Nema17 (42 мм)
24В
10 шт
| Наявність: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 17 24 В безщітковий bldc серводвигун постійного струму (JK42BL30) зі швидкістю 3500 об/хв і розміром 42x42x30 мм. Має 13 проводів (3 дроти для двигунів, 5 проводів для датчика Холла та 5 проводів для кодера), 18 мН·м і 6,5 Вт. Щоб дізнатися більше про вимоги до двигунів bldc (таких як коробка передач, гальмо, кодер або інтегровані двигуни), зв’яжіться з нами!!!
Тип: безщітковий серводвигун постійного струму Nema 17 24v 42mm
Назва моделі: JK42BL30
Кількість фаз: 3
Кількість поляків: 8
Номінальна швидкість: 3500 об / хв
Номінальний крутний момент: 18 мН.м
Номінальна потужність: 6,5 Вт
Постійний крутний момент: 48,7 мН.м/А
Клас ізоляції: B
Додаткові частини: коробка передач, кодер, гальмо, вбудований драйвер...
Розмір рами: Nema 17 (42 x 42 мм)
Довжина корпусу: 30 мм
Діаметр валу: 4 мм
Кількість проводів: 8
Довжина проводів: 300 мм
Датчик: датчик Холла
Кодер: 1000PPR
Вага: 0,25 кг
| Bldc Motors Провід | Провід датчика Холла | ||||||
| U | В | В | +5 В постійного струму |
GND | Ху |
Hv | Hw |
| Жовтий | Зелений | Синій | Червоний | чорний | Привіт |
Зелений | Синій |
| Напруга Vcc-кодувальника (+5 В) | EGND-кодувальник Grand(0V) | EA-Encoder A фазовий вхід | Вхід фази EB-Encoder B | Вхід фази Z EZ-Encoder |
| ЧЕРВОНИЙ | ЧОРНИЙ | ЗЕЛЕНИЙ | СИНІЙ | ЖОВТИЙ |
Загальні характеристики |
|
| Пункт | Специфікація |
| Намотувальний тип | Дельт |
| Кут ефекту Холла | Електричний кут 120 градусів |
| Вал закінчився | 0,025 мм |
| Радіальна гра | 0,02 мм при 450 г |
| Закінчити гру | 0,08 мм при 450 г |
| Максимальна радіальна сила | 28N@20 мм від фланця |
| Макс. осьова сила | 10N |
| Клас ізоляції | клас B |
| Діелектрична міцність | 500 В постійного струму протягом однієї хвилини |
| Опір ізоляції | 100 МОм мін., 500 В постійного струму |
| Електричні характеристики | ||
| Модель | / |
JK42BL30 |
| Фаза | / | 3 |
| поляки | / | 8 |
| Номінальна напруга | vdc | 24 |
| Номінальна швидкість | об/хв |
3500 |
| Номінальний крутний момент | мН.м | 18 |
| Номінальна потужність | В | 6.5 |
| Константа крутного моменту | мН·м/А | 48.7 |
| Довжина тіла | мм | 30 |
| вага | кг | 0.25 |
| датчик | / | Мед-колодязь |
| Кодувальник | / | 1000PPR |
| Клас ізоляції | / | Б |
| Клас ізоляції | / | IP30 |
| Температура зберігання | ℃ | -25~+70℃ |
| Робоча температура | ℃ | -15~+50℃ |
| Робоча вологість | RH | 85% RH або менше (без конденсації) ≤85% RH |
| Робоче середовище | / | На відкритому повітрі (без прямого сонячного світла), без корозійного газу, без горючого газу, без масляного туману, без пилу |
| Висота | м | 1000 метрів або менше |
Двигун, коробка передач, кодер, гальмо, вбудований драйвер...
Металеві шківи
Пластиковий шків
спорядження
Штифт валу
Різьбовий вал
Панельне кріплення
Порожнистий вал
Різьбовий вал
Панельне кріплення
Одномісна квартира
Подвійна квартира
Шпонковий вал
Кабелі
Фланець
Вал
Гвинтовий стрижень
Outter Runner
Двигуни постійного струму без сердечника
Черв'ячний редуктор
Загальне спорядження
Планетарний механізм
Гальмо
Вбудований драйвер
Водії
© АВТОРСЬКЕ ПРАВО 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD. УСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНО.