JK42BL30
Jkong mótair
4000rpm
8 cuaille
Nema17 (42mm)
24V
10 ríomhairí pearsanta
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
Mótar servo bldc dc brushless Jkongmotor Nema 17 24v (JK42BL30) le luas 3500Rpm agus méid 42x42x30mm. Tá 13 sreang aige (3 shreang le haghaidh mótair, 5 shreang le haghaidh braiteoir halla, agus 5 sreang le haghaidh ionchódóra), 18mN.m agus 6.5W. Le haghaidh riachtanais mhótair bldc níos éagsúla (cosúil le giarbhosca, coscán, ionchódóir, nó mótair chomhtháite), déan teagmháil linn !!!
Cineál: Nema 17 24v 42mm mótair servo dc brushless
Ainm an tSamhail: JK42BL30
Líon na Céime:3
Líon Polannaigh: 8
Luas Rátáil: 3500Rpm
Casmhóiminte Rátáilte: 18mN.m
Cumhacht Rátáil: 6.5W
Tairiseach chasmhóiminte: 48.7mN.m/A
Aicme Inslithe: B
Páirteanna Roghnacha: Giarbhosca, Ionchódóir, Coscáin, Tiománaí Comhtháite ...
Méid Fráma: Nema 17 (42 x 42mm)
Fad Coirp: 30mm
Trastomhas seafta: 4mm
Líon na gCeannairí: 8
Fad luaidhe: 300mm
Braiteoir: Halla Sensor
Ionchódóir: 1000PPR
Meáchan: 0.25kg
| Sreanga Mótair Bldc | Sreanga Braiteoir Halla | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Buí | Glas | Gorm | Dearg | Dubh | Yello |
Glas | Gorm |
| Voltas Ionchódóra Vcc (+5V) | EGND-Ionchódóir Grand (0V) | EA-Ionchódóra A ionchur chéim | EB-Ionchódóir ionchur chéim B | Ionchur chéim EZ-Ionchódóra Z |
| DEARG | DUBH | GLAS | GORM | BUÍ |
Sonraíochtaí Ginearálta |
|
| Mír | Sonraíocht |
| Cineál foirceannadh | Delt |
| Uillinn éifeacht halla | Uillinn leictreach 120 céim |
| Seafta rith amach | 0.025mm |
| Súgradh gathach | 0.02mm@450g |
| Cuir deireadh leis an imirt | 0.08mm@450g |
| Fórsa max.radial | 28N@20mm ón flange |
| uas. fórsa aiseach | 10N |
| Rang inslithe | Aicme B |
| Neart Tréleictreach | 500VDC ar feadh nóiméad amháin |
| Friotaíocht Inslithe | 100MΩ Min., 500VDC |
| Sonraíocht Leictreach | ||
| Múnla | / |
JK42BL30 |
| Céim | / | 3 |
| Polannaigh | / | 8 |
| Voltas Rátáilte | vdc | 24 |
| Luas Rátáil | rpm |
3500 |
| Casmhóiminte Rátáilte | mN.m | 18 |
| Cumhacht Rátáil | W | 6.5 |
| Tairiseach chasmhóiminte | mN.m/A | 48.7 |
| Fad Coirp | mm | 30 |
| Meáchan | kg | 0.25 |
| Braiteoir | / | Mil-maith |
| Ionchódóir | / | 1000PPR |
| Rang Inslithe | / | b |
| Rang Inslithe | / | IP30 |
| Teocht Stórála | ℃ | -25~+70 ℃ |
| Teocht Oibriúcháin | ℃ | -15~+50 ℃ |
| Taise Oibre | RH | 85% RH nó níos lú (gan comhdhlúthú) ≤85% RH |
| Timpeallacht Oibre | / | Amuigh faoin aer (gan solas díreach), gan aon ghás creimneach, gan ghás inadhainte, gan cheo ola, gan deannach |
| Airde | m | 1000 méadar nó níos lú |
Mótar, Giarbhosca, Ionchódóir, Coscáin, Tiománaí Comhtháite...
Pulóga Miotail
Pulley Plaisteacha
Fearas
Bioráin Seafta
Seafta Snáithithe
Painéal Mount
Seafta Hollow
Seafta Snáithithe
Painéal Mount
Maol Aonair
Flat Dual
Seafta Eochracha
Cáblaí
flange
Seafta
Slat scriú
Runaire Amuigh
Mótair Dc Coreless
Giarbhosca Worm
Fearas Coitianta
Fearas Pláinéadach
Coscán
Tiománaí insuite
Tiománaithe
© CÓIPCHEART 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD GACH CEART AR FHORCHUR.