JK42BL30 rehegua
Jkongmotor rehegua
4000rpm rehegua
8 poste rehegua
Nema17 (42mm) rehegua.
24V rehegua
10 Pcs
| Ojeguereko haguã: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 17 24v servo motor dc bldc sin cepillo (JK42BL30) orekóva 3500Rpm velocidad ha tamaño 42x42x30mm. Oguereko 13 alambre (3 alambre motor-pe g̃uarã, 5 alambre hallsensor-pe g̃uarã, ha 5 alambre codificador-pe g̃uarã), 18mN.m ha 6.5W. Oĩve haguã motor bldc iñambuéva oñeikotevẽva (ha'eháicha caja de cambio, freno, codificador, térã motor integrado), eñe'ẽmi orendive!!!
Tipo: Nema 17 24v 42mm servo motor dc sin cepillo rehegua
Modelo réra: JK42BL30
Mbovy Fase rehegua: 3
Polokuéra papapy: 8
Velocidad Nominal: 3500Rpm
Par Nominal: 18mN.m
Poder Nominal: 6.5W
Constante de Par: 48,7mN.m/A
Clase de Aislamiento rehegua: B
Piezas Opcionales: Caja de cambio, Codificador, Freno, Conductor Integrado...
Marco tuichakue: Nema 17 ( 42 x 42mm) .
Hete pukukue: 30mm
Eje Diámetro: 4mm
Mbovypa oguereko: 8
Plomo Ipukukue: 300mm
Sensor: Sensor Salón rehegua
Codificador: 1000PPR rehegua
Ipohýi: 0,25kg
| Bldc Motors Alambres rehegua | Alambre Sensor Salón rehegua | ||||||
| U | V. Ñe’ẽpoty ha ñe’ẽpoty | W. Ñe’ẽpoty | +5VDC rehegua |
GND rehegua | Hu |
Hv | Hw |
| Sa'yju | Hovyũ | Hovy | Pytã | Hũ | Hovy |
Hovyũ | Hovy |
| Vcc-Codificador Tensión (+5V) rehegua . | EGND-Codificador Grand(0V) rehegua . | EA-Codificador Peteĩ entrada fase rehegua | EB-Codificador B fase jeike | EZ-Codificador Z fase jeike |
| PYTÃ | HŨ | HOVYŨ | HOVY | SA'YJU |
Especificaciones Generales rehegua |
|
| Artículo | Especificación rehegua |
| Tipo de bobinado rehegua | Delt.-pe |
| Ángulo efecto sala rehegua | Ángulo eléctrico 120 grado rehegua |
| Eje opa | 0,025mm rehegua |
| Ñembosarái radial rehegua | 0,02mm@450g rehegua |
| Opa ñembosarái | 0,08mm@450g rehegua |
| Max.fuerza radial rehegua | 28N@20mm pe brida guive |
| Max. fuerza axial rehegua | 10N rehegua |
| Clase de aislamiento rehegua | Clase B. Ñe’ẽpoty ha ñe’ẽpoty |
| Mbarete Dieléctrica rehegua | 500VDC peteĩ minuto aja |
| Resistencia aislamiento rehegua | 100MΩ Min., 500VDC rehegua |
| Especificación Eléctrica rehegua | ||
| Techapyrãramo | / |
JK42BL30 rehegua |
| Aravore | / | 3 |
| Polos-kuéra | / | 8 |
| Tensión Nominal rehegua | vdc | 24 |
| Velocidad Nominal rehegua | rpm |
3500 |
| Par Nominalizado rehegua | mN.m | 18 |
| Poder Calificado rehegua | W. Ñe’ẽpoty | 6.5 |
| Constante de Par rehegua | mN.m/A rehegua | 48.7 |
| Hete pukukue | mm | 30 |
| Pohýi | kg | 0.25 |
| Sensor rehegua | / | Miel-bueno |
| Codificador rehegua | / | 1000PPR rehegua |
| Clase de Aislamiento rehegua | / | B |
| Clase de Aislamiento rehegua | / | IP30 |
| Temperatura Ñongatuha rehegua | °C | -25~+70°C rehegua |
| Temperatura de Operación rehegua | °C | -15~+50°C rehegua |
| Humedad de Trabajo rehegua | RH | 85% RH térã sa’ive (ndaipóri condensación) ≤85% RH |
| Mba’apoha Tekoha | / | Okápe (ndaipóri kuarahy resape directo), ndaipóri gas corrosivo, ndaipóri gas inflamable, ndaipóri niebla de aceite, ndaipóri yvytimbo |
| Altitud rehegua | m | 1000 metro térã sa’ive |
Motor, Caja de cambios, Codificador, Freno, Conductor Integrado rehegua...
Poleas de Metal rehegua
Polea Plástica rehegua
Apu'ajere mongu'e
Eje Pin rehegua
Eje Roscado rehegua
Montaje Panel rehegua
Eje Hueco rehegua
Eje Roscado rehegua
Montaje Panel rehegua
Peteĩ Piso peteĩva
Doble Piso rehegua
Eje Llave rehegua
Umi cable rehegua
Brida rehegua
Eje rehegua
Tornillo Varilla rehegua
Corredor Exterior rehegua
Motores Dc Sin Núcleo rehegua
Caja de cambios Gusano rehegua
Engranaje Común rehegua
Engranaje Planetario rehegua
Freno rehegua
Chofer incorporado ipype
Chofer-kuéra
© DERECHO DE COPIA 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD OPAVAVE DERECHO OÑEMBOGUAPY.