JK42BL30
Jkongmotor
4000rpm
8 perticas
Nema17 (42mm)
24V
10 Pcs
| Availability: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 17 24v bleless bldc dc servo motore (JK42BL30) cum 3500Rpm celeritate et magnitudine 42x42x30mm. Fila 13 fila habet (3 fila motorum, 5 fila pro hallsensore, et 5 fila pro encoder), 18mN.m et 6.5W. Pro pluribus requisitis motorum bldc diversarum (ut gearbox, fregit, encoder, aut motores integrales), pete nobis !!!
Type: Nema 17 24v 42mm Brushless dc servo motore
Exemplar Nomen: JK42BL30
Numerus Phase: 3
Numeri Polonorum: 8
Ratum Speed: 3500Rpm
Ratum Torque: 18mN.m
Ratum Power: 6.5W
Torque Constant: 48.7mN.m/A
Insulatio Classis: B
Partes libitum: Gearbox, Encoder, Brake, Coegi Integrated...
Frame Size: Nema 17 (42 x 42mm)
Corpus Longitudo: 30mm
Shaft Diameter: 4mm
Numerus Leads: 8
Ducit Longitudo: 300mm
Sensor: Hall Sensor
Encoder: 1000PPR
Pondus: 0.25kg
| Fila Motors Bldc | Aula Sensor Wires | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| flavum | Viridis | Blue | Red | Niger | Yello |
Viridis | Blue |
| Vcc-Encoder Voltage (+5V) | EGND-Encoder Grand(0V) | EA-Encoder A phase input | EB-Encoder B tempus input | EZ-Encoder Z phase input |
| RED | NIGRUM | UF | RED | flavus |
Specificationes generales |
|
| Item | Specification |
| Genus curva | Delt |
| Aula effectus angulus | CXX gradum electrica angulus |
| Hastile excurrere | 0.025mm |
| Radialis fabula | 0.02mm@450g |
| Finis fabula | 0.08mm@450g |
| Max.radial vis | 28N@20mm e LABIUM |
| Maximilianus. articulatio vi | 10N |
| Nulla genus | Classis B |
| Dieelectrica Fortitudo | 500VDC pro uno momento |
| Nulla Resistentia | 100MΩ Min., 500VDC |
| Electrical Specification | ||
| Model | / |
JK42BL30 |
| Phase | / | 3 |
| Poloni | / | 8 |
| Rated Voltage | vdc | 24 |
| Rated Speed | rpm |
3500 |
| Rated Torque | mN.m | 18 |
| Rated Power | W | 6.5 |
| Torque Constant | mN.m/A | 48.7 |
| Corpus Longitudo | mm | 30 |
| Pondus | kg | 0.25 |
| Sensor | / | Mel bene |
| Encoder | / | 1000PPR |
| Insulatio Classis | / | B |
| Insulatio Classis | / | IP30 |
| Repono Temperature | ℃ | -25~+70℃ |
| Temperature operating | ℃ | -15~+50℃ |
| opus Umor | RH | 85% RH vel minus (nulla condensatio) ≤85% RH |
| Operatio Opera | / | Outdoor (non directum solis), non corrosivum gas, non gas flammabiles, nulla caligo olei, nulla pulvis |
| altitudo | m | M metris vel minus |
Motor, Gearbox, Encoder, Brake, Integrated Driver...
Metallum Pulleys
Plastic Pulley
Apparatus
Shaft Pin
Threaded Shaft
Panel Mount
cava Shaft
Threaded Shaft
Panel Mount
una Flat
Dual Flat
Clavis Shaft
cables
Flange
Shaft
stupra Rod
Exterior Cursor
Coreless Dc Motors
Vermis Gearbox
Apparatus communis
Apparatus planetarius
Fregit
Inaedificata Coegi
Duces
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD OMNIA IURA RESERVATUS.