JK42BL30
Jkongmotor
4000 pööret minutis
8 poolust
Nema17 (42 mm)
24V
10 tk
| Saadavus: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 17 24v harjadeta bldc alalisvoolu servomootor (JK42BL30) kiirusega 3500rpm ja mõõtmetega 42x42x30mm. Sellel on 13 juhet (3 juhtmest mootoritele, 5 juhtmest Hallsensorile ja 5 juhtmest kodeerijale), 18mN.m ja 6,5W. Rohkemate erinevate bldc-mootorite nõuete (nt käigukast, pidur, kooder või integreeritud mootorid) jaoks võtke meiega ühendust!!!
Tüüp: Nema 17 24v 42mm harjadeta alalisvoolu servomootor
Mudeli nimi: JK42BL30
Etapi arv: 3
Pooluste arv: 8
Nimikiirus: 3500 pööret minutis
Nimipöördemoment: 18mN.m
Nimivõimsus: 6,5 W
Pöördemomendi konstant: 48,7 mN.m/A
Isolatsiooniklass: B
Valikulised osad: käigukast, kodeerija, pidur, integreeritud juht...
Raami suurus: Nema 17 (42 x 42 mm)
Korpuse pikkus: 30 mm
Võlli läbimõõt: 4 mm
Müügivihjete arv: 8
Juhtmete pikkus: 300 mm
Andur: Halli andur
Kodeerija: 1000PPR
Kaal: 0,25 kg
| Bldc Motorsi juhtmed | Halli anduri juhtmed | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Kollane | Roheline | Sinine | Punane | Must | Yello |
Roheline | Sinine |
| Vcc-kodeerija pinge (+5 V) | EGND-kooder Grand (0 V) | EA-Encoder A faasisisend | EB-Encoder B-faasi sisend | EZ-Encoder Z-faasi sisend |
| PUNANE | MUST | ROHELINE | SININE | KOLLANE |
Üldised spetsifikatsioonid |
|
| Üksus | Spetsifikatsioon |
| Mähise tüüp | Delt |
| Halli efekti nurk | 120 kraadi elektriline nurk |
| Võll on otsas | 0,025 mm |
| Radiaalne mäng | 0,02 mm @ 450 g |
| Lõpeta mängimine | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radiaaljõud | 28N@20mm äärikust |
| Max aksiaalne jõud | 10N |
| Isolatsiooniklass | B klass |
| Dielektriline tugevus | 500 VDC ühe minuti jooksul |
| Isolatsioonitakistus | 100MΩ min, 500VDC |
| Elektriline spetsifikatsioon | ||
| Mudel | / |
JK42BL30 |
| Faas | / | 3 |
| poolakad | / | 8 |
| Nimipinge | vdc | 24 |
| Nimikiirus | p/min |
3500 |
| Nimetatud pöördemoment | mN.m | 18 |
| Nimivõimsus | W | 6.5 |
| Pöördemomendi konstant | mN.m/A | 48.7 |
| Keha pikkus | mm | 30 |
| Kaal | kg | 0.25 |
| Andur | / | Kallis-hästi |
| Kodeerija | / | 1000 PPR |
| Isolatsiooniklass | / | B |
| Isolatsiooniklass | / | IP30 |
| Säilitustemperatuur | ℃ | -25 ~+70 ℃ |
| Töötemperatuur | ℃ | -15 ~+50 ℃ |
| Töötav niiskus | RH | 85% suhteline õhuniiskus või vähem (kondensatsioon puudub) ≤85% suhteline õhuniiskus |
| Töökeskkond | / | Väljas (pole otsest päikesevalgust), ei ole söövitavat gaasi, ei süttivat gaasi, pole õliudu ega tolmu |
| Kõrgus merepinnast | m | 1000 meetrit või vähem |
Mootor, käigukast, kodeerija, pidur, integreeritud draiver...
Metallist rihmarattad
Plastist rihmaratas
Käik
Võlli tihvt
Keermestatud võll
Paneeli kinnitus
Õõnesvõll
Keermestatud võll
Paneeli kinnitus
Ühekordne korter
Kahekordne korter
Võtmevõll
Kaablid
Äärik
Võll
Kruvivarras
Outter Runner
Coreless alalisvoolu mootorid
Ussi käigukast
Ühine käik
Planetaarne käik
Pidur
Sisseehitatud draiver
Autojuhid
© AUTORIÕIGUSED 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD KÕIK ÕIGUSED reserveeritud.