JK42BL30
Jkongmotor
4000 об./мин
8 полюса
Nema17 (42 мм)
24V
10 бр
| Наличност: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 17 24v безчетков bldc dc серво мотор (JK42BL30) със скорост 3500 Rpm и размер 42x42x30mm. Има 13 проводника (3 проводника за двигатели, 5 проводника за датчик на Хол и 5 проводника за енкодер), 18 mN.m и 6,5 W. За повече различни изисквания за bldc двигатели (като скоростна кутия, спирачка, енкодер или интегрирани двигатели), моля свържете се с нас!!!
Тип: Nema 17 24v 42mm безчетков DC серво мотор
Име на модела: JK42BL30
Брой фази: 3
Брой полюси: 8
Номинална скорост: 3500 об/мин
Номинален въртящ момент: 18mN.m
Номинална мощност: 6.5W
Константа на въртящ момент: 48.7mN.m/A
Клас на изолация: B
Допълнителни части: скоростна кутия, енкодер, спирачка, интегриран драйвер...
Размер на рамката: Nema 17 (42 x 42 mm)
Дължина на тялото: 30 мм
Диаметър на вала: 4 мм
Брой изводи: 8
Дължина на кабелите: 300 мм
Сензор: Сензор на Хол
Енкодер: 1000PPR
Тегло: 0,25 кг
| Bldc Motors кабели | Проводници на сензора на Хол | ||||||
| U | V | У | +5 VDC |
GND | Ху |
Хв | Hw |
| Жълто | Зелено | Синьо | червено | черен | Йело |
Зелено | Синьо |
| Напрежение на Vcc-енкодер (+5V) | EGND-Encoder Grand(0V) | EA-Encoder A фазов вход | EB-Encoder B фазов вход | EZ-Encoder Z фазов вход |
| ЧЕРВЕНО | ЧЕРЕН | ЗЕЛЕНО | СИН | ЖЪЛТ |
Общи спецификации |
|
| Елемент | Спецификация |
| Тип намотка | Delt |
| Ъгъл на ефекта на Хол | 120 градусов електрически ъгъл |
| Валът изтича | 0,025 мм |
| Радиална игра | 0.02mm@450g |
| Край на играта | 0.08mm@450g |
| Макс.радиална сила | 28N@20mm от фланеца |
| Макс. аксиална сила | 10N |
| Клас на изолация | клас Б |
| Диелектрична якост | 500VDC за една минута |
| Изолационно съпротивление | 100MΩ Мин., 500VDC |
| Електрическа спецификация | ||
| Модел | / |
JK42BL30 |
| Фаза | / | 3 |
| поляци | / | 8 |
| Номинално напрежение | vdc | 24 |
| Номинална скорост | об/мин |
3500 |
| Номинален въртящ момент | mN.m | 18 |
| Номинална мощност | У | 6.5 |
| Константа на въртящия момент | mN.m/A | 48.7 |
| Дължина на тялото | мм | 30 |
| Тегло | кг | 0.25 |
| Сензор | / | Мед-кладенец |
| Енкодер | / | 1000PPR |
| Клас на изолация | / | б |
| Клас на изолация | / | IP30 |
| Температура на съхранение | ℃ | -25~+70℃ |
| Работна температура | ℃ | -15~+50℃ |
| Работна влажност | RH | 85% RH или по-малко (без кондензация) ≤85% RH |
| Работна среда | / | На открито (без пряка слънчева светлина), без корозивен газ, без запалим газ, без маслена мъгла, без прах |
| Надморска височина | м | 1000 метра или по-малко |
Мотор, скоростна кутия, енкодер, спирачка, интегриран драйвер...
Метални макари
Пластмасова ролка
Gear
Щифт за вал
Вал с резба
Монтаж на панел
Кух вал
Вал с резба
Монтаж на панел
Единичен апартамент
Dual Flat
Ключов вал
Кабели
Фланец
Вал
Винтова щанга
Outter Runner
Coreless Dc двигатели
Червячна скоростна кутия
Общо оборудване
Планетарна предавка
Спирачка
Вграден драйвер
Шофьори
© АВТОРСКИ ПРАВА 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD ВСИЧКИ ПРАВА ЗАПАЗЕНИ.