JK42BL30
Jkongmotor
4000 vrt./min
8 polov
Nema17 (42 mm)
24V
10 kosov
| Razpoložljivost: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 17 24v brezkrtačni bldc enosmerni servo motor (JK42BL30) s hitrostjo 3500 vrt/min in velikostjo 42x42x30 mm. Ima 13 žic (3 žice za motorje, 5 žic za Hallsensor in 5 žic za kodirnik), 18 mN.m in 6,5 W. Za več različnih zahtev glede bldc motorjev (kot so menjalnik, zavora, kodirnik ali integrirani motorji), se obrnite na nas!!!
Tip: Nema 17 24v 42mm brezkrtačni enosmerni servo motor
Ime modela: JK42BL30
Število faz: 3
Število polov: 8
Nazivna hitrost: 3500 vrt/min
Nazivni navor: 18 mN.m
Nazivna moč: 6,5 W
Konstanta navora: 48,7 mN.m/A
Izolacijski razred: B
Izbirni deli: menjalnik, kodirnik, zavora, integriran gonilnik ...
Velikost okvirja: Nema 17 (42 x 42 mm)
Dolžina telesa: 30 mm
Premer gredi: 4 mm
Število vodnikov: 8
Dolžina kablov: 300 mm
Senzor: Hallov senzor
Kodirnik: 1000PPR
Teža: 0,25 kg
| Bldc Motors Žice | Žice Hallovega senzorja | ||||||
| U | V | W | +5 VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Rumena | zelena | Modra | Rdeča | Črna | Zdravo |
zelena | Modra |
| Napetost Vcc-kodirnika (+5V) | EGND-Dajalnik Grand(0V) | EA-Encoder A fazni vhod | EB-Encoder B fazni vhod | EZ-Encoder Z fazni vhod |
| RDEČA | ČRNA | ZELENA | MODRA | RUMENA |
Splošne specifikacije |
|
| Postavka | Specifikacija |
| Vrsta navijanja | Delt |
| Kot Hallovega učinka | 120 stopinjski električni kot |
| Gred zmanjka | 0,025 mm |
| Radialna igra | 0,02 mm pri 450 g |
| Konec igre | 0,08 mm pri 450 g |
| Maks. radialna sila | 28N@20mm od prirobnice |
| Maks. aksialna sila | 10N |
| Razred izolacije | Razred B |
| Dielektrična trdnost | 500 VDC za eno minuto |
| Izolacijska upornost | 100 MΩ Min., 500 VDC |
| Električna specifikacija | ||
| Model | / |
JK42BL30 |
| Faza | / | 3 |
| Poljaki | / | 8 |
| Nazivna napetost | vdc | 24 |
| Nazivna hitrost | vrtljajev na minuto |
3500 |
| Nazivni navor | mN.m | 18 |
| Nazivna moč | W | 6.5 |
| Konstanta navora | mN.m/A | 48.7 |
| Dolžina telesa | mm | 30 |
| Teža | kg | 0.25 |
| Senzor | / | Medeni vodnjak |
| Kodirnik | / | 1000PPR |
| Izolacijski razred | / | B |
| Izolacijski razred | / | IP30 |
| Temperatura shranjevanja | ℃ | -25~+70℃ |
| Delovna temperatura | ℃ | -15~+50℃ |
| Delovna vlažnost | RH | 85 % RH ali manj (brez kondenzacije) ≤85 % RH |
| Delovno okolje | / | Na prostem (brez neposredne sončne svetlobe), brez korozivnega plina, brez vnetljivega plina, brez oljne meglice, brez prahu |
| Nadmorska višina | m | 1000 metrov ali manj |
Motor, menjalnik, kodirnik, zavora, vgrajen gonilnik ...
Kovinski škripci
Plastični škripec
Gear
Zatič gredi
Navojna gred
Montaža na ploščo
Votla gred
Navojna gred
Montaža na ploščo
Enoposteljno stanovanje
Dual Flat
Ključna gred
Kabli
Prirobnica
Gred
Vijačna palica
Zunanji tekač
Enosmerni motorji brez jedra
Polžni menjalnik
Skupna oprema
Planetarni zobnik
Zavora
Vgrajen gonilnik
Vozniki
© AVTORSKE PRAVICE 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD. VSE PRAVICE PRIDRŽANE.