JK42BL30
Jkongmotor
4000 rpm
8 qutb
Nema17 (42 mm)
24V
10 dona
| Mavjudligi: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 17 24v cho'tkasiz bldc DC servo motor (JK42BL30) 3500 rpm tezligi va o'lchami 42x42x30mm. U 13 ta simga ega (motorlar uchun 3 sim, hallsensor uchun 5 sim va kodlovchi uchun 5 sim), 18 mN.m va 6,5 Vt. Turli xil bldc motorlar talablari uchun (masalan, vites qutisi, tormoz, enkoder yoki o'rnatilgan motorlar), iltimos biz bilan bog'laning!!!
Turi: Nema 17 24v 42mm cho'tkasiz to'g'ridan-to'g'ri servo vosita
Model nomi: JK42BL30
Bosqichlar soni: 3
Qutblar soni: 8
Nominal tezlik: 3500 rpm
Nominal moment: 18 mN.m
Nominal quvvat: 6,5 Vt
Doimiy moment: 48,7 mN.m/A
Izolyatsiya sinfi: B
Ixtiyoriy qismlar: vites qutisi, kodlovchi, tormoz, o'rnatilgan haydovchi...
Ramka hajmi: Nema 17 (42 x 42 mm)
Tana uzunligi: 30 mm
Milning diametri: 4 mm
Etakchilar soni: 8
Qo'rg'oshin uzunligi: 300 mm
Sensor: Hall sensori
Kodlovchi: 1000PPR
Og'irligi: 0,25 kg
| Bldc Motors simlari | Hall sensori simlari | ||||||
| U | V | V | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Sariq | Yashil | Moviy | Qizil | Qora | Salom |
Yashil | Moviy |
| Vcc-Enkoder kuchlanishi (+5V) | EGND-Enkoder Grand(0V) | EA-Encoder A fazali kirish | EB-Encoder B fazali kirish | EZ-Encoder Z fazali kirish |
| QIZIL | QORA | YASHIL | KO‘K | SARI |
Umumiy spetsifikatsiyalar |
|
| Element | Spetsifikatsiya |
| O'rash turi | Delt |
| Xoll effekti burchagi | 120 daraja elektr burchagi |
| Mil tugadi | 0,025 mm |
| Radial o'yin | 0,02 mm @ 450 g |
| O'yinni tugatish | 0,08 mm @ 450 g |
| Maksimal radial kuch | Flanjdan 28N@20mm |
| Maks. eksenel kuch | 10N |
| Izolyatsiya klassi | B sinf |
| Dielektrik kuch | Bir daqiqa davomida 500VDC |
| Izolyatsiyaga qarshilik | 100MŌ min., 500VDC |
| Elektr spetsifikatsiyasi | ||
| Model | / |
JK42BL30 |
| Bosqich | / | 3 |
| polyaklar | / | 8 |
| Nominal kuchlanish | vdc | 24 |
| Nominal tezlik | rpm |
3500 |
| Nominal moment | mN.m | 18 |
| Nominal quvvat | V | 6.5 |
| Moment doimiy | mN.m/A | 48.7 |
| Tana uzunligi | mm | 30 |
| Og'irligi | kg | 0.25 |
| Sensor | / | Asal - yaxshi |
| Kodlovchi | / | 1000PPR |
| Izolyatsiya klassi | / | B |
| Izolyatsiya klassi | / | IP30 |
| Saqlash harorati | ℃ | -25~+70℃ |
| Ishlash harorati | ℃ | -15~+50℃ |
| Ishlash namligi | RH | 85% RH yoki undan kam (kondensatsiyasiz) ≤85% RH |
| Ish muhiti | / | Tashqi makon (to'g'ridan-to'g'ri quyosh nuri yo'q), korroziy gaz, yonuvchi gaz, yog 'tumanlari, chang yo'q |
| Balandlik | m | 1000 metr yoki undan kam |
Dvigatel, vites qutisi, kodlovchi, tormoz, o'rnatilgan haydovchi...
Metall kasnaklar
Plastik kasnak
Jihoz
Mil pin
Tishli mil
Panelni o'rnatish
Bo'shliq mil
Tishli mil
Panelni o'rnatish
Yagona Kvartira
Ikki qavatli
Kalit mili
Kabellar
Flanj
Mil
Vintli novda
Tashqi yuguruvchi
Yadrosiz DC motorlar
Chuvalchangli uzatmalar qutisi
Common Gear
Planet asboblari
Tormoz
O'rnatilgan haydovchi
Haydovchilar
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD BARCHA HUQUQLAR HAQIDA.