JK86BLS98 su koduotuvu
Jkongmotor
3000 aps./min
8 poliai
Nema34 (86 mm)
48V
10 vnt
| Prieinamumas: | |
|---|---|
Jkongmotor 48v bešepetėlis bldc nuolatinės srovės servo variklis (JK86BLS98) su 3000 aps./min. greičiu ir 86x86x111,5 mm, 1,4 Nm ir 440 W dydžio. Dėl daugiau skirtingų bldc variklių reikalavimų (pvz., pavarų dėžės, stabdžių, kodavimo ar integruotų variklių), susisiekite su mumis!!!
Tipas: 48v 86mm bešepetėlis nuolatinės srovės servo variklis
Modelio pavadinimas: JK86BLS98
Fazių skaičius: 3
Lenkų skaičius: 8
Vardinis greitis: 3000 aps./min
Nominalus sukimo momentas: 1,4 Nm
Nominali galia: 440W
Sukimo momento pastovus: 0,13 Nm/A
Izoliacijos klasė: B
Papildomos dalys: greičių dėžė, kodavimo įrenginys, stabdys, integruotas vairuotojas...
Rėmo dydis: NEMA 34 (86 x 86 mm)
Korpuso ilgis: 111,5 mm
Veleno skersmuo: 14 mm
Laidų skaičius: 4
Laido ilgis: 300 mm
Jutiklis: Hall jutiklis
Kodavimo įrenginys: 1000PPR
Svoris: 2,7kg
| Bldc Motors laidai | Salės jutiklių laidai | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Geltona | Žalia | Mėlyna | Raudona | Juoda | Sveiki |
Žalia | Mėlyna |
| Vcc kodavimo įtampa (+5 V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA-Encoder A fazės įvestis | EB-Encoder B fazės įvestis | EZ-Encoder Z fazės įėjimas |
| RAUDONA | JUODA | ŽALIA | MĖLYNA | GELTONA |
Bendrosios specifikacijos |
|
| Prekė | Specifikacija |
| Apvijos tipas | Delt |
| Salės efekto kampas | 120 laipsnių elektrinis kampas |
| Baigėsi velenas | 0,025 mm |
| Radialinis žaidimas | 0,02 mm @ 450 g |
| Baigti žaidimą | 0,08 mm @ 450 g |
| Maks.radialinė jėga | 220N@20mm nuo flanšo |
| Maks. ašinė jėga | 60N |
| Izoliacijos klasė | B klasė |
| Dielektrinis stiprumas | 500 VDC vieną minutę |
| Izoliacijos atsparumas | Min. 100MΩ, 500VDC |
| Elektros specifikacija | ||
| Modelis | / |
JK86BLS98 |
| Fazė | / | 3 |
| lenkai | / | 8 |
| Nominali įtampa | vdc | 48 |
| Vardinis greitis | aps./min |
3000 |
| Vardinis sukimo momentas | Nm | 1.4 |
| Nominali srovė | A | 11.5 |
| Nominali galia | W | 440 |
| Sukimo momento pastovus | Nm/A | 0.13 |
| Kūno ilgis | mm | 111.5 |
| Svoris | kg | 2.7 |
| Jutiklis | / | Gerasis - gerai |
| Encoder | / | 1000 PPR |
| Izoliacijos klasė | / | B |
| Izoliacijos klasė | / | IP30 |
| Laikymo temperatūra | ℃ | -25~+70 ℃ |
| Darbinė temperatūra | ℃ | -15~+50 ℃ |
| Darbinė drėgmė | RH | 85 % RH arba mažiau (nėra kondensato) ≤85 % RH |
| Darbo aplinka | / | Lauke (be tiesioginių saulės spindulių), nėra korozinių dujų, nėra degių dujų, nėra alyvos rūko, nėra dulkių |
| Aukštis virš jūros lygio | m | 1000 metrų ar mažiau |
Variklis, greičių dėžė, kodavimo įrenginys, stabdys, integruotas vairuotojas...
Metaliniai skriemuliai
Plastikinis skriemulys
Pavara
Veleno kaištis
Srieginis velenas
Skydo tvirtinimas
Tuščiaviduris velenas
Srieginis velenas
Skydo tvirtinimas
Vienvietis Butas
Dvigubas butas
Rakto velenas
Kabeliai
Flanšas
Velenas
Sraigtinis strypas
Išorinis bėgikas
Coreless nuolatinės srovės varikliai
Sliekinė pavarų dėžė
Bendra pavara
Planetinė pavara
Stabdys
Integruota tvarkyklė
Vairuotojai
© AUTORIŲ TEISĖS 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD VISOS TEISĖS SAUGOMOS.