JK42BL30
Jkongmotor
4000 apgr./min
8 stabi
Nema17 (42 mm)
24V
10 gab
| Pieejamība: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 17 24v brushless bldc līdzstrāvas servomotors (JK42BL30) ar 3500 apgr./min ātrumu un izmēru 42x42x30mm. Tam ir 13 vadi (3 vadi motoriem, 5 vadi Hallsensoram un 5 vadi kodētājam), 18mN.m un 6,5W. Lai iegūtu vairāk dažādu bldc motoru prasību (piemēram, pārnesumkārba, bremzes, kodētājs vai integrētie motori), lūdzu, sazinieties ar mums!!!
Tips: Nema 17 24v 42mm bezsuku līdzstrāvas servomotors
Modeļa nosaukums: JK42BL30
Fāzes skaits: 3
Stabu skaits: 8
Nominālais ātrums: 3500 apgr./min
Nominālais griezes moments: 18mN.m
Nominālā jauda: 6,5 W
Griezes momenta konstante: 48.7mN.m/A
Izolācijas klase: B
Izvēles daļas: pārnesumkārba, kodētājs, bremzes, integrētais vadītājs...
Rāmja izmērs: Nema 17 (42 x 42 mm)
Korpusa garums: 30 mm
Vārpstas diametrs: 4 mm
Potenciālo pirkumu skaits: 8
Vadu garums: 300 mm
Sensors: Hall sensors
Kodētājs: 1000PPR
Svars: 0,25 kg
| Bldc Motors vadi | Halles sensoru vadi | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Dzeltens | Zaļš | Zils | Sarkans | Melns | Yello |
Zaļš | Zils |
| Vcc kodētāja spriegums (+5 V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA-Encoder A fāzes ieeja | EB-Encoder B fāzes ieeja | EZ-Encoder Z fāzes ieeja |
| SARKANA | MELNS | ZAĻĀ | ZILS | DZELTENS |
Vispārīgās specifikācijas |
|
| Vienums | Specifikācija |
| Tinuma veids | Delt |
| Zāles efekta leņķis | 120 grādu elektriskais leņķis |
| Beigusies vārpsta | 0,025 mm |
| Radiālā spēle | 0,02mm@450g |
| Beigt spēli | 0.08mm@450g |
| Maksimālais radiālais spēks | 28N@20mm no atloka |
| Maks. aksiālais spēks | 10N |
| Izolācijas klase | B klase |
| Dielektriskā izturība | 500 VDC uz vienu minūti |
| Izolācijas pretestība | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektriskā specifikācija | ||
| Modelis | / |
JK42BL30 |
| Fāze | / | 3 |
| Poļi | / | 8 |
| Nominālais spriegums | vdc | 24 |
| Nominālais ātrums | apgr./min |
3500 |
| Nominālais griezes moments | mN.m | 18 |
| Nominālā jauda | W | 6.5 |
| Griezes momenta konstante | mN.m/A | 48.7 |
| Ķermeņa garums | mm | 30 |
| Svars | kg | 0.25 |
| Sensors | / | Honey-well |
| Kodētājs | / | 1000PPR |
| Izolācijas klase | / | B |
| Izolācijas klase | / | IP30 |
| Uzglabāšanas temperatūra | ℃ | -25 ~+70 ℃ |
| Darba temperatūra | ℃ | -15 ~+50 ℃ |
| Darba mitrums | RH | 85% RH vai mazāk (nav kondensāta) ≤85% RH |
| Darba vide | / | Ārā (bez tiešiem saules stariem), bez kodīgas gāzes, bez uzliesmojošas gāzes, bez eļļas miglas, bez putekļiem |
| Augstums virs jūras līmeņa | m | 1000 metri vai mazāk |
Motors, ātrumkārba, kodētājs, bremzes, integrētais draiveris...
Metāla skriemeļi
Plastmasas skriemelis
Gear
Vārpstas tapa
Vītņotā vārpsta
Paneļa stiprinājums
Doba vārpsta
Vītņotā vārpsta
Paneļa stiprinājums
Vienvietīgs dzīvoklis
Divstāvu dzīvoklis
Atslēgas vārpsta
Kabeļi
Atloka
Vārpsta
Skrūves stienis
Ārējais skrējējs
Bezvada līdzstrāvas motori
Tārpu pārnesumkārba
Kopējais rīks
Planētu rīki
Bremze
Iebūvēts draiveris
Šoferi
© AUTORTIESĪBAS 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD VISAS TIESĪBAS AIZTURĒTAS.