JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000rpm
4 stolper
Nema23 (57 mm)
36V
10 stk
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v børsteløs bldc dc servomotor (JK57BLS04-X022ED) med 4000 Rpm hastighet og størrelse 57x57x128mm. Den har 13 ledninger (3 ledninger for motorer, 5 ledninger for hallsensor og 5 ledninger for koder), 0,48Nm og 200W. For flere forskjellige bldc-motorer (som girkasse, brems, koder eller integrerte motorer), vennligst kontakt oss!!!
Type: Nema 23 36v 57mm børsteløs dc servomotor
Modellnavn: JK57BLS04-X022ED
Antall fase: 3
Antall polakker: 4
Nominell hastighet: 4000 rpm
Ingen belastning Hastighet: 4800 Rpm
Nominell dreiemoment: 0,48Nm
Nominell effekt: 200W
Bak EMF: 7,5V/Krpm
Momentkonstant: 0,072Nm/A
Isolasjonsklasse: B
Valgfrie deler: girkasse, koder, brems, integrert driver...
Rammestørrelse: Nema 23 (57 x 57 mm)
Kroppslengde: 128mm
Skaftdiameter: 8mm
Antall kundeemner: 4
Ledningslengde: 300 mm
Sensor: Hall Sensor
Enkoder: 1000PPR
Vekt: 1,35 kg
| Bldc Motors ledninger | Hallsensorledninger | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Gul | Grønn | Blå | Rød | Svart | Hei |
Grønn | Blå |
| Vcc-koderspenning (+5V) | EGND-Encoder Grand(0V) | EA+ - Encoder A faseutgang+ |
EB+ - Enkoder B faseutgang+ | EZ+ - Encoder Z fase utgang+ |
| RØD | SVART | GRØNN | BLÅ | GUL |
Generelle spesifikasjoner |
|
| Punkt | Spesifikasjon |
| Vikle type | Stjerne |
| Halleffektvinkel | 120 grader elektrisk vinkel |
| Aksel er tom | 0,025 mm |
| Radialt spill | 0,02 mm @ 450 g |
| Avslutt spillet | 0,08 mm @ 450 g |
| Maks.radial kraft | 75N@20mm fra flensen |
| Maks. aksial kraft | 15N |
| Isolasjonsklasse | Klasse B |
| Dielektrisk styrke | 500VDC i ett minutt |
| Isolasjonsmotstand | 100MΩ min., 500VDC |
| Elektrisk spesifikasjon | ||
| Modell | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Fase | / | 3 |
| polakker | / | 4 |
| Nominell spenning | vdc | 36 |
| Nominell hastighet | rpm |
4000 |
| Nominell dreiemoment | Nm | 0.48 |
| Nominell effekt | W | 200 |
| Tilbake EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Konstant dreiemoment | Nm/A | 0.072 |
| Kroppslengde | mm | 128 |
| Vekt | kg | 1.35 |
| Sensor | / | Honning-vel |
| Enkoder | / | 1000 PPR |
| Isolasjonsklasse | / | B |
| Isolasjonsklasse | / | IP30 |
| Lagringstemperatur | ℃ | -25~+70℃ |
| Driftstemperatur | ℃ | -15~+50℃ |
| Arbeidsfuktighet | RH | 85 % RF eller mindre (ingen kondensering) ≤85 % RF |
| Arbeidsmiljø | / | Utendørs (ingen direkte sollys), ingen etsende gass, ingen brennbar gass, ingen oljetåke, ingen støv |
| Høyde | m | 1000 meter eller mindre |

Motor, girkasse, koder, brems, integrert driver...
Metallskiver
Remskive i plast
Utstyr
Akselstift
Gjenget skaft
Panelfeste
Hult skaft
Gjenget skaft
Panelfeste
Enkel leilighet
Dual Flat
Nøkkelaksel
Kabler
Flens
Aksel
Skruestang
Ytre løper
Kjerneløse likestrømsmotorer
Snekkegirkasse
Felles utstyr
Planetutstyr
Bremse
Innebygd driver
Drivere
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD ALLE RETTIGHETER RESERVERT.