JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000 apgr./min
4 stabi
Nema23 (57 mm)
36V
10 gab
| Pieejamība: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v brushless bldc līdzstrāvas servomotors (JK57BLS04-X022ED) ar 4000 apgr./min ātrumu un izmēru 57x57x128mm. Tam ir 13 vadi (3 vadi motoriem, 5 vadi Hallsensoram un 5 vadi kodētājam), 0,48 Nm un 200 W. Lai iegūtu vairāk dažādu bldc motoru prasību (piemēram, pārnesumkārba, bremzes, kodētājs vai integrētie motori), lūdzu, sazinieties ar mums!!!
Tips: Nema 23 36v 57mm bezsuku līdzstrāvas servomotors
Modeļa nosaukums: JK57BLS04-X022ED
Fāzes skaits: 3
Stabu skaits: 4
Nominālais ātrums: 4000 apgr./min
Bez slodzes Ātrums: 4800 apgr./min
Nominālais griezes moments: 0,48 Nm
Nominālā jauda: 200W
Aizmugures EMF: 7.5V/Krpm
Griezes momenta konstante: 0,072 Nm/A
Izolācijas klase: B
Papildu daļas: pārnesumkārba, kodētājs, bremzes, integrētais vadītājs...
Rāmja izmērs: Nema 23 (57 x 57 mm)
Korpusa garums: 128 mm
Vārpstas diametrs: 8 mm
Potenciālo pirkumu skaits: 4
Vadu garums: 300 mm
Sensors: Hall sensors
Kodētājs: 1000PPR
Svars: 1,35 kg
| Bldc Motors vadi | Hall sensoru vadi | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Dzeltens | Zaļš | Zils | Sarkans | Melns | Yello |
Zaļš | Zils |
| Vcc kodētāja spriegums (+5 V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA+ — kodētāja A fāzes izeja+ |
EB+ - kodētāja B fāzes izeja+ | EZ+ - kodētāja Z fāzes izeja+ |
| SARKANA | MELNS | ZAĻĀ | ZILS | DZELTENS |
Vispārīgās specifikācijas |
|
| Vienums | Specifikācija |
| Tinuma veids | Zvaigzne |
| Zāles efekta leņķis | 120 grādu elektriskais leņķis |
| Beigusies vārpsta | 0,025 mm |
| Radiālā spēle | 0,02mm@450g |
| Beigt atskaņošanu | 0.08mm@450g |
| Maksimālais radiālais spēks | 75N@20mm no atloka |
| Maks. aksiālais spēks | 15N |
| Izolācijas klase | B klase |
| Dielektriskā izturība | 500 VDC uz vienu minūti |
| Izolācijas pretestība | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektriskā specifikācija | ||
| Modelis | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Fāze | / | 3 |
| Poļi | / | 4 |
| Nominālais spriegums | vdc | 36 |
| Nominālais ātrums | apgr./min |
4000 |
| Nominālais griezes moments | Nm | 0.48 |
| Nominālā jauda | W | 200 |
| Atpakaļ EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Griezes momenta konstante | Nm/A | 0.072 |
| Ķermeņa garums | mm | 128 |
| Svars | kg | 1.35 |
| Sensors | / | Honey-well |
| Kodētājs | / | 1000PPR |
| Izolācijas klase | / | B |
| Izolācijas klase | / | IP30 |
| Uzglabāšanas temperatūra | ℃ | -25 ~+70 ℃ |
| Darba temperatūra | ℃ | -15 ~+50 ℃ |
| Darba mitrums | RH | 85% RH vai mazāk (nav kondensāta) ≤85% RH |
| Darba vide | / | Ārā (bez tiešiem saules stariem), bez kodīgas gāzes, bez uzliesmojošas gāzes, bez eļļas miglas, bez putekļiem |
| Augstums virs jūras līmeņa | m | 1000 metri vai mazāk |

Motors, ātrumkārba, kodētājs, bremzes, integrētais draiveris...
Metāla skriemeļi
Plastmasas skriemelis
Gear
Vārpstas tapa
Vītņotā vārpsta
Paneļa stiprinājums
Doba vārpsta
Vītņotā vārpsta
Paneļa stiprinājums
Vienvietīgs dzīvoklis
Divstāvu dzīvoklis
Atslēgas vārpsta
Kabeļi
Atloka
Vārpsta
Skrūves stienis
Ārējais skrējējs
Bezvada līdzstrāvas motori
Tārpu pārnesumkārba
Kopējais rīks
Planētu rīki
Bremze
Iebūvēts draiveris
Šoferi
© AUTORTIESĪBAS 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD VISAS TIESĪBAS AIZTURĒTAS.