JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000 rpm
4 qutb
Nema23 (57 mm)
36V
10 dona
| Mavjudligi: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v cho'tkasiz bldc DC servo motor (JK57BLS04-X022ED) 4000 rpm tezligi va o'lchami 57x57x128mm. U 13 ta simga ega (motorlar uchun 3 sim, hallsensor uchun 5 sim va kodlovchi uchun 5 sim), 0,48 Nm va 200 Vt. Turli xil bldc motorlar talablari uchun (masalan, vites qutisi, tormoz, enkoder yoki o'rnatilgan motorlar), iltimos biz bilan bog'laning!!!
Turi: Nema 23 36v 57mm cho'tkasi bo'lmagan DC servo vosita
Model nomi: JK57BLS04-X022ED
Bosqichlar soni: 3
Qutblar soni: 4
Nominal tezlik: 4000 rpm
Yuksiz tezlik: 4800 rpm
Nominal moment: 0,48 Nm
Nominal quvvat: 200 Vt
Orqa EMF: 7,5V/Krpm
Doimiy moment: 0,072Nm/A
Izolyatsiya sinfi: B
Ixtiyoriy qismlar: vites qutisi, kodlovchi, tormoz, o'rnatilgan haydovchi...
Ramka hajmi: Nema 23 (57 x 57 mm)
Tana uzunligi: 128 mm
Mil diametri: 8 mm
Etakchilar soni: 4
Qo'rg'oshin uzunligi: 300 mm
Sensor: Hall sensori
Kodlovchi: 1000PPR
Og'irligi: 1,35 kg
| Bldc Motors simlari | Hall sensori simlari | ||||||
| U | V | V | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Sariq | Yashil | Moviy | Qizil | Qora | Salom |
Yashil | Moviy |
| Vcc-Enkoder kuchlanishi (+5V) | EGND-Enkoder Grand(0V) | EA+ - Enkoder A faza chiqishi+ |
EB+ - Enkoder B faza chiqishi+ | EZ+ - Enkoder Z fazasi chiqishi+ |
| QIZIL | QORA | YASHIL | KO‘K | SARI |
Umumiy spetsifikatsiyalar |
|
| Element | Spetsifikatsiya |
| O'rash turi | Yulduz |
| Xoll effekti burchagi | 120 daraja elektr burchagi |
| Mil tugadi | 0,025 mm |
| Radial o'yin | 0,02 mm @ 450 g |
| O'yinni tugatish | 0,08 mm @ 450 g |
| Maksimal radial kuch | Flanjdan 75N@20mm |
| Maks. eksenel kuch | 15N |
| Izolyatsiya klassi | B sinf |
| Dielektrik kuch | Bir daqiqa davomida 500VDC |
| Izolyatsiyaga qarshilik | 100MŌ min., 500VDC |
| Elektr spetsifikatsiyasi | ||
| Model | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Bosqich | / | 3 |
| polyaklar | / | 4 |
| Nominal kuchlanish | vdc | 36 |
| Nominal tezlik | rpm |
4000 |
| Nominal moment | Nm | 0.48 |
| Nominal quvvat | V | 200 |
| Orqaga EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Moment doimiy | Nm/A | 0.072 |
| Tana uzunligi | mm | 128 |
| Og'irligi | kg | 1.35 |
| Sensor | / | Asal - yaxshi |
| Kodlovchi | / | 1000PPR |
| Izolyatsiya klassi | / | B |
| Izolyatsiya klassi | / | IP30 |
| Saqlash harorati | ℃ | -25~+70℃ |
| Ishlash harorati | ℃ | -15~+50℃ |
| Ishlash namligi | RH | 85% RH yoki undan kam (kondensatsiyasiz) ≤85% RH |
| Ish muhiti | / | Tashqi makon (to'g'ridan-to'g'ri quyosh nuri yo'q), korroziy gaz, yonuvchi gaz, yog 'tumanlari, chang yo'q |
| Balandlik | m | 1000 metr yoki undan kam |

Dvigatel, vites qutisi, kodlovchi, tormoz, o'rnatilgan haydovchi...
Metall kasnaklar
Plastik kasnak
Jihoz
Mil pin
Tishli mil
Panelni o'rnatish
Bo'shliq mil
Tishli mil
Panelni o'rnatish
Yagona Kvartira
Ikki qavatli
Kalit mili
Kabellar
Flanj
Mil
Vintli novda
Tashqi yuguruvchi
Yadrosiz DC motorlar
Chuvalchangli uzatmalar qutisi
Common Gear
Planet asboblari
Tormoz
O'rnatilgan haydovchi
Haydovchilar
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD BARCHA HUQUQLAR HAQIDA.