JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000айн/мин
4 тірек
Nema23 (57мм)
36 В
10 дана
| Қол жетімділік: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v щеткасыз bldc тұрақты ток сервомоторы (JK57BLS04-X022ED) жылдамдығы 4000 айн/мин және өлшемі 57x57x128 мм. Оның 13 сымы бар (қозғалтқыштар үшін 3 сым, холлсенсор үшін 5 сым және кодтаушы үшін 5 сым), 0,48 Нм және 200 Вт. Bldc қозғалтқыштарына әртүрлі талаптар (мысалы, беріліс қорабы, тежегіш, кодер немесе біріктірілген қозғалтқыштар) үшін бізге хабарласыңыз!!!
Түрі: Nema 23 36v 57mm щеткасыз тұрақты ток сервомоторы
Модель атауы: JK57BLS04-X022ED
Кезең саны: 3
Полюстердің саны: 4
Номиналды жылдамдық: 4000 айн/мин
Жүктемесіз Жылдамдық: 4800айн/мин
Номиналды момент: 0,48 Нм
Номиналды қуат: 200 Вт
Артқы ЭҚК: 7,5 В/мин/мин
Тұрақты момент: 0,072 Нм/А
Оқшаулау класы: B
Қосымша бөлшектер: беріліс қорабы, кодер, тежегіш, біріктірілген драйвер...
Жақтау өлшемі: Nema 23 (57 x 57 мм)
Дене ұзындығы: 128 мм
Білік диаметрі: 8 мм
Жетекшілер саны: 4
Ұзындығы: 300 мм
Датчик: Холл сенсоры
Кодер: 1000PPR
Салмағы: 1,35 кг
| Bldc Motors сымдары | Холл сенсорының сымдары | ||||||
| У | В | В | +5VDC |
GND | Ху |
Hv | Hw |
| Сары | Жасыл | Көк | Қызыл | Қара | Сәлеметсіз бе |
Жасыл | Көк |
| Vcc-кодер кернеуі (+5В) | EGND-кодер Grand(0V) | EA+ - Кодер А фазасының шығысы+ |
EB+ - Кодер B фазасының шығысы+ | EZ+ - Кодер Z фазасының шығысы+ |
| ҚЫЗЫЛ | ҚАРА | ЖАСЫЛ | КӨК�249d5496aef2b09d=JK = f2773f=Қаптама және паллеттеу жабдығы > | САРЫ |
Жалпы сипаттамалар |
|
| Элемент | Техникалық сипаттама |
| Орам түрі | Жұлдыз |
| Холл эффектінің бұрышы | 120 градус электрлік бұрыш |
| Білік бітті | 0,025 мм |
| Радиалды ойын | 0,02мм@450г |
| Ойынды аяқтау | 0,08мм@450г |
| Максималды радиалды күш | Фланецтен 75N@20мм |
| Макс. осьтік күш | 15N |
| Оқшаулау класы | В сыныбы |
| Диэлектрлік күш | Бір минут ішінде 500В тұрақты ток |
| Оқшаулау кедергісі | 100МΩ Мин., 500В тұрақты ток |
| Электрлік спецификация | ||
| Үлгі | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Фаза | / | 3 |
| поляктар | / | 4 |
| Номиналды кернеу | vdc | 36 |
| Номиналды жылдамдық | айн/мин |
4000 |
| Номиналды момент | Нм | 0.48 |
| Номиналды қуат | В | 200 |
| Артқы ЭҚК | V/Krpm | 7.5 |
| Айнымалы момент | Нм/А | 0.072 |
| Дене ұзындығы | мм | 128 |
| Салмағы | кг | 1.35 |
| Датчик | / | Бал-жақсы |
| Кодер | / | 1000PPR |
| Оқшаулау класы | / | Б |
| Оқшаулау класы | / | IP30 |
| Сақтау температурасы | ℃ | -25~+70℃ |
| Жұмыс температурасы | ℃ | -15~+50℃ |
| Жұмыс ылғалдылығы | RH | 85% RH немесе одан аз (конденсациясыз) ≤85% RH |
| Жұмыс ортасы | / | Сыртта (тікелей күн сәулесі жоқ), коррозиялық газ, жанғыш газ, май тұманы, шаң жоқ |
| Биіктік | м | 1000 метр немесе одан аз |

Мотор, беріліс қорабы, кодер, тежегіш, біріктірілген драйвер...
Металл шығырлар
Пластикалық шкив
Беріліс
Білік түйреуіш
Бұрандалы білік
Панельді орнату
Қуыс білік
Бұрандалы білік
Панельді орнату
Жалғыз пәтер
Қос пәтер
Кілт білігі
Кабельдер
Фланец
Білік
Бұрандалы өзек
Outter Runner
Ядросыз тұрақты ток қозғалтқыштары
Құрт беріліс қорабы
Common Gear
Планетарлық құрал
Тежеу
Кірістірілген драйвер
Жүргізушілер
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD БАРЛЫҚ ҚҰҚЫҚТАР ҚҰРЫЛҒАН.