JK57BLS04-X022ED
Jkong mótair
4000rpm
4 cuaille
Nema23 (57mm)
36V
10 ríomhairí pearsanta
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v mótair servo bldc dc brushless (JK57BLS04-X022ED) le luas 4000Rpm agus méid 57x57x128mm. Tá 13 sreang aige (3 shreang le haghaidh mótair, 5 shreang le haghaidh braiteoir halla, agus 5 sreang le haghaidh ionchódóra), 0.48Nm agus 200W. Le haghaidh riachtanais mhótair bldc níos éagsúla (cosúil le giarbhosca, coscán, ionchódóir, nó mótair chomhtháite), déan teagmháil linn !!!
Cineál: Nema 23 36v 57mm mótair servo dc brushless
Ainm Samhail: JK57BLS04-X022ED
Líon na Céime:3
Líon Polannaigh: 4
Luas Rátáil: 4000Rpm
Gan luas ualaigh: 4800Rpm
Casmhóiminte Rátáilte: 0.48Nm
Cumhacht Rátáil: 200W
Ar ais EMF: 7.5V/Krpm
Tairiseach chasmhóiminte: 0.072Nm/A
Aicme Inslithe: B
Páirteanna Roghnacha: Giarbhosca, Ionchódóir, Coscáin, Tiománaí Comhtháite ...
Méid Fráma: Nema 23 (57 x 57mm)
Fad Coirp: 128mm
Trastomhas seafta: 8mm
Líon na gCeannairí: 4
Fad luaidhe: 300mm
Braiteoir: Halla Sensor
Ionchódóir: 1000PPR
Meáchan: 1.35kg
| Sreanga Mótair Bldc | Sreanga Braiteoir Halla | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Buí | Glas | Gorm | Dearg | Dubh | Yello |
Glas | Gorm |
| Voltas Ionchódóra Vcc (+5V) | EGND-Ionchódóir Grand (0V) | EA+ - Ionchódóir Aschur céime+ |
EB+ - Aschur chéim ionchódóra B+ | EZ+ - Aschur chéim an Ionchódóra Z+ |
| DEARG | DUBH | GLAS | GORM | BUÍ |
Sonraíochtaí Ginearálta |
|
| Mír | Sonraíocht |
| Cineál foirceannadh | Réalt |
| Uillinn éifeacht halla | Uillinn leictreach 120 céim |
| Seafta rith amach | 0.025mm |
| Súgradh gathach | 0.02mm@450g |
| Cuir deireadh leis an imirt | 0.08mm@450g |
| Fórsa max.radial | 75N@20mm ón flange |
| uas. fórsa aiseach | 15N |
| Rang inslithe | Aicme B |
| Neart Tréleictreach | 500VDC ar feadh nóiméad amháin |
| Friotaíocht Inslithe | 100MΩ Min., 500VDC |
| Sonraíocht Leictreach | ||
| Múnla | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Céim | / | 3 |
| Polannaigh | / | 4 |
| Voltas Rátáilte | vdc | 36 |
| Luas Rátáil | rpm |
4000 |
| Casmhóiminte Rátáilte | Nm | 0.48 |
| Cumhacht Rátáil | W | 200 |
| Ar ais EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Tairiseach chasmhóiminte | Nm/A | 0.072 |
| Fad Coirp | mm | 128 |
| Meáchan | kg | 1.35 |
| Braiteoir | / | Mil-maith |
| Ionchódóir | / | 1000PPR |
| Rang Inslithe | / | b |
| Rang Inslithe | / | IP30 |
| Teocht Stórála | ℃ | -25~+70 ℃ |
| Teocht Oibriúcháin | ℃ | -15~+50 ℃ |
| Taise Oibre | RH | 85% RH nó níos lú (gan comhdhlúthú) ≤85% RH |
| Timpeallacht Oibre | / | Amuigh faoin aer (gan solas díreach), gan aon ghás creimneach, gan ghás inadhainte, gan cheo ola, gan deannach |
| Airde | m | 1000 méadar nó níos lú |

Mótar, Giarbhosca, Ionchódóir, Coscáin, Tiománaí Comhtháite...
Pulóga Miotail
Pulley Plaisteacha
Fearas
Bioráin Seafta
Seafta Snáithithe
Painéal Mount
Seafta Hollow
Seafta Snáithithe
Painéal Mount
Maol Aonair
Flat Dual
Seafta Eochracha
Cáblaí
flange
Seafta
Slat scriú
Runaire Amuigh
Mótair Dc Coreless
Giarbhosca Worm
Fearas Coitianta
Fearas Pláinéadach
Coscán
Tiománaí insuite
Tiománaithe
© CÓIPCHEART 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD GACH CEART AR FHORCHUR.