JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000 ot./min
4 póly
Nema23 (57 mm)
36V
10 ks
| Dostupnosť: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v bezkomutátorový bldc jednosmerný servomotor (JK57BLS04-X022ED) s rýchlosťou 4000 ot./min a rozmermi 57x57x128mm. Má 13 vodičov (3 vodiče pre motory, 5 vodičov pre Hallov senzor a 5 vodičov pre enkóder), 0,48Nm a 200W. Pre viac rôznych požiadaviek na bldc motory (ako je prevodovka, brzda, enkodér alebo integrované motory) nás prosím kontaktujte!!!
Typ: Nema 23 36v 57mm bezkomutátorový jednosmerný servomotor
Názov modelu: JK57BLS04-X022ED
Počet fáz: 3
Počet Poliakov: 4
Menovité otáčky: 4000 ot./min
Rýchlosť bez zaťaženia: 4800 ot./min
Menovitý krútiaci moment: 0,48 Nm
Menovitý výkon: 200W
Zadná EMF: 7,5 V/Krpm
Konštantný krútiaci moment: 0,072 Nm/A
Trieda izolácie: B
Voliteľné diely: prevodovka, kódovač, brzda, integrovaný ovládač...
Veľkosť rámu: Nema 23 (57 x 57 mm)
Dĺžka tela: 128 mm
Priemer hriadeľa: 8 mm
Počet zvodov: 4
Dĺžka vodičov: 300 mm
Senzor: Hallov senzor
Kódovač: 1000 PPR
Hmotnosť: 1,35 kg
| Drôty motorov Bldc | Drôty Hallovho snímača | ||||||
| U | V | W | +5 V DC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Žltá | Zelená | Modrá | Červená | Čierna | Yello |
Zelená | Modrá |
| Napätie kódovača Vcc (+5 V) | EGND-kódovač Grand(0V) | EA+ - Kodér A fázový výstup+ |
EB+ - Výstup fázy B kódovača+ | EZ+ - Výstup fázy Z kódovača+ |
| ČERVENÁ | ČIERNA | ZELENÁ | MODRÁ | ŽLTÝ |
Všeobecné špecifikácie |
|
| Položka | Špecifikácia |
| Typ navíjania | Star |
| Uhol Hallovho efektu | 120 stupňový elektrický uhol |
| Dobeh hriadeľa | 0,025 mm |
| Radiálna hra | 0,02 mm @ 450 g |
| Ukončiť hru | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radiálna sila | 75N @ 20 mm od príruby |
| Max. axiálna sila | 15N |
| Trieda izolácie | trieda B |
| Dielektrická pevnosť | 500 V DC po dobu jednej minúty |
| Izolačný odpor | 100 MΩ min., 500 V DC |
| Elektrická špecifikácia | ||
| Model | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Fáza | / | 3 |
| Poliaci | / | 4 |
| Menovité napätie | vdc | 36 |
| Hodnotená rýchlosť | ot./min |
4000 |
| Menovitý krútiaci moment | Nm | 0.48 |
| Menovitý výkon | W | 200 |
| Späť EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Konštantný krútiaci moment | Nm/A | 0.072 |
| Dĺžka tela | mm | 128 |
| Hmotnosť | kg | 1.35 |
| Senzor | / | Med-no |
| kódovač | / | 1000 PPR |
| Trieda izolácie | / | B |
| Trieda izolácie | / | IP30 |
| Skladovacia teplota | ℃ | -25~+70℃ |
| Prevádzková teplota | ℃ | -15~+50℃ |
| Pracovná vlhkosť | RH | 85 % RH alebo menej (bez kondenzácie) ≤ 85 % RH |
| Pracovné prostredie | / | Vonkajšie (žiadne priame slnečné svetlo), žiadny korozívny plyn, žiadny horľavý plyn, žiadna olejová hmla, žiadny prach |
| Nadmorská výška | m | 1000 metrov alebo menej |

Motor, prevodovka, kódovač, brzda, integrovaný ovládač...
Kovové kladky
Plastová kladka
Výstroj
Hriadeľový čap
Závitový hriadeľ
Montáž na panel
Dutý hriadeľ
Závitový hriadeľ
Montáž na panel
Samostatný byt
Dvojitý plochý
Kľúčový hriadeľ
Káble
Príruba
Hriadeľ
Skrutkovacia tyč
Vonkajší bežec
Bezdrôtové jednosmerné motory
Šneková prevodovka
Common Gear
Planetárna výbava
Brzda
Vstavaný ovládač
Vodiči
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.