JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000 rpm
4 napaa
Nema23 (57mm)
36V
10 kpl
| Saatavuus: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v harjaton bldc dc servomoottori (JK57BLS04-X022ED) nopeudella 4000 rpm ja koko 57x57x128mm. Siinä on 13 johtoa (3 johtoa moottoreille, 5 johtoa hall-sensorille ja 5 johdinta anturille), 0,48 Nm ja 200 W. Lisää erilaisia bldc-moottorivaatimuksia (kuten vaihteisto, jarru, anturi tai integroidut moottorit) varten ota yhteyttä!!!
Tyyppi: Nema 23 36v 57mm harjaton dc-servomoottori
Mallin nimi: JK57BLS04-X022ED
Vaiheiden lukumäärä: 3
Napojen lukumäärä: 4
Nimellisnopeus: 4000 rpm
Nopeus ilman kuormaa: 4800 rpm
Nimellisvääntömomentti: 0,48 Nm
Nimellisteho: 200W
Takaosan EMF: 7,5V/Krpm
Vääntömomentti: 0,072 Nm/A
Eristysluokka: B
Valinnaiset osat: Vaihteisto, Enkooderi, Jarrut, Integroitu ohjain...
Kehyksen koko: Nema 23 (57 x 57 mm)
Rungon pituus: 128 mm
Akselin halkaisija: 8 mm
Johtojen määrä: 4
Johtojen pituus: 300mm
Anturi: Hall-anturi
Enkooderi: 1000PPR
Paino: 1,35 kg
| Bldc Motorsin johdot | Hall-anturin johdot | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Keltainen | Vihreä | Sininen | Punainen | Musta | Yello |
Vihreä | Sininen |
| Vcc-enkooderin jännite (+5 V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA+ - Enkooderin A vaihelähtö+ |
EB+ - Enkooderin B vaihelähtö+ | EZ+ - Enkooderin Z-vaihelähtö+ |
| PUNAINEN | MUSTA | VIHREÄ | SININEN | KELTAINEN |
Yleiset tiedot |
|
| Tuote | Erittely |
| Käämityksen tyyppi | Tähti |
| Hall-efektikulma | 120 asteen sähkökulma |
| Akseli loppu | 0,025 mm |
| Radial play | 0,02 mm @ 450 g |
| Lopeta toisto | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radiaalinen voima | 75N@20mm laipasta |
| Max. aksiaalinen voima | 15N |
| Eristysluokka | Luokka B |
| Dielektrinen lujuus | 500 VDC yhden minuutin ajan |
| Eristysvastus | 100MΩ Min., 500VDC |
| Sähköiset tiedot | ||
| Malli | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Vaihe | / | 3 |
| puolalaiset | / | 4 |
| Nimellisjännite | vdc | 36 |
| Nimellisnopeus | rpm |
4000 |
| Nimellisvääntömomentti | Nm | 0.48 |
| Nimellisteho | W | 200 |
| Takana EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Vääntömomentti vakio | Nm/A | 0.072 |
| Rungon pituus | mm | 128 |
| Paino | kg | 1.35 |
| Anturi | / | Kulta hyvin |
| Enkooderi | / | 1000 PPR |
| Eristysluokka | / | B |
| Eristysluokka | / | IP30 |
| Varastointilämpötila | ℃ | -25~+70 ℃ |
| Käyttölämpötila | ℃ | -15~+50 ℃ |
| Toimiva Kosteus | RH | 85 % RH tai vähemmän (ei kondensaatiota) ≤ 85 % RH |
| Työympäristö | / | Ulkona (ei suoraa auringonvaloa), ei syövyttävää kaasua, ei syttyvää kaasua, ei öljysumua, ei pölyä |
| Korkeus | m | 1000 metriä tai vähemmän |

Moottori, vaihteisto, anturi, jarru, integroitu ohjain...
Metallipyörät
Muovinen hihnapyörä
Gear
Akselin tappi
Kierreakseli
Paneelikiinnitys
Ontto akseli
Kierreakseli
Paneelikiinnitys
Yksinkertainen asunto
Dual Flat
Avaimen akseli
Kaapelit
Laippa
Akseli
Ruuvitango
Outter Runner
Coreless Dc Motors
Worm Vaihdelaatikko
Yhteinen varuste
Planeettavaihteisto
Jarru
Sisäänrakennettu ohjain
Kuljettajat
© TEKIJÄNOIKEUDET 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD KAIKKI OIKEUDET PIDÄTETÄÄN.