JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000 ford./perc
4 pólus
Nema23 (57 mm)
36V
10 db
| Elérhetőség: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v kefe nélküli bldc dc szervomotor (JK57BLS04-X022ED) 4000rpm fordulatszámmal és 57x57x128mm mérettel. 13 vezetékes (3 vezeték a motorokhoz, 5 vezeték a hallszenzorhoz és 5 vezeték a kódolóhoz), 0,48 Nm és 200 W. További különböző bldc motorok (mint például sebességváltó, fék, jeladó, vagy integrált motorok) iránti igény esetén kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot!!!
Típus: Nema 23 36v 57mm kefe nélküli dc szervomotor
Modell neve: JK57BLS04-X022ED
A fázisok száma: 3
Pólusok száma: 4
Névleges fordulatszám: 4000 ford./perc
Terheletlen fordulatszám: 4800 ford./perc
Névleges nyomaték: 0,48 Nm
Névleges teljesítmény: 200W
Hátsó EMF: 7,5V/Krpm
Nyomatékállandó: 0,072 Nm/A
Szigetelési osztály: B
Opcionális alkatrészek: sebességváltó, jeladó, fék, integrált meghajtó...
Keret mérete: Nema 23 (57 x 57 mm)
Test hossz: 128mm
Tengely átmérő: 8mm
Vezetékek száma: 4
Vezetékek hossza: 300 mm
Érzékelő: Hall érzékelő
Kódoló: 1000PPR
Súly: 1,35 kg
| Bldc Motors vezetékek | Hall érzékelő vezetékek | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Sárga | Zöld | Kék | Piros | Fekete | Yello |
Zöld | Kék |
| Vcc-kódoló feszültség (+5V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA+ - Encoder A fázis kimenet+ |
EB+ - Encoder B fázis kimenet+ | EZ+ - Encoder Z fázis kimenet+ |
| PIROS | FEKETE | ZÖLD | KÉK | SÁRGA |
Általános előírások |
|
| Tétel | Specifikáció |
| Tekercselés típusa | Csillag |
| Hall hatásszög | 120 fokos elektromos szög |
| A tengely kifogyott | 0,025 mm |
| Radiális játék | 0,02mm@450g |
| Hosszirányú holtjáték | 0,08mm@450g |
| Max.sugárirányú erő | 75N@20mm a karimától |
| Max. axiális erő | 15N |
| Szigetelési osztály | B osztály |
| Dielektromos szilárdság | 500VDC egy percig |
| Szigetelési ellenállás | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektromos specifikáció | ||
| Modell | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Fázis | / | 3 |
| lengyelek | / | 4 |
| Névleges feszültség | vdc | 36 |
| Névleges sebesség | fordulat |
4000 |
| Névleges nyomaték | Nm | 0.48 |
| Névleges teljesítmény | W | 200 |
| Hátsó EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Nyomaték állandó | Nm/A | 0.072 |
| Testhossz | mm | 128 |
| Súly | kg | 1.35 |
| Érzékelő | / | Édes-kút |
| Kódoló | / | 1000PPR |
| Szigetelési osztály | / | B |
| Szigetelési osztály | / | IP30 |
| Tárolási hőmérséklet | ℃ | -25 ~+70 ℃ |
| Üzemi hőmérséklet | ℃ | -15 ~+50 ℃ |
| Működési páratartalom | RH | 85% relatív páratartalom vagy kevesebb (nincs kondenzáció) ≤85% relatív páratartalom |
| Munkakörnyezet | / | Kültéri (nincs közvetlen napfény), nem korrozív gáz, nem gyúlékony gáz, nincs olajköd, nincs por |
| Magasság | m | 1000 méter vagy kevesebb |

Motor, sebességváltó, jeladó, fék, integrált meghajtó...
Fém csigák
Műanyag szíjtárcsa
Felszerelés
Tengelycsap
Menetes tengely
Paneltartó
Üreges tengely
Menetes tengely
Paneltartó
Egyágyas lakás
Dual Flat
Kulcstengely
Kábelek
Karima
Tengely
Csavarrúd
Outter Runner
Coreless DC motorok
Csiga sebességváltó
Közös felszerelés
Planetary Gear
Fék
Beépített meghajtó
Drivers
© SZERZŐI JOGOK 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD MINDEN JOG FENNTARTVA.