JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000 ot./min
4 tyče
Nema23 (57 mm)
36V
10 ks
| Dostupnost: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v bezkomutátorový bldc stejnosměrný servomotor (JK57BLS04-X022ED) s rychlostí 4000 ot./min a velikostí 57x57x128mm. Má 13 vodičů (3 vodiče pro motory, 5 vodičů pro hallsensor a 5 vodičů pro enkodér), 0,48Nm a 200W. Pro více různých požadavků na bldc motory (jako je převodovka, brzda, kodér nebo integrované motory) nás prosím kontaktujte!!!
Typ: Nema 23 36v 57mm bezkomutátorový stejnosměrný servomotor
Název modelu: JK57BLS04-X022ED
Počet fází: 3
Počet Poláků: 4
Jmenovité otáčky: 4000 ot./min
Rychlost bez zatížení: 4800 ot./min
Jmenovitý točivý moment: 0,48 Nm
Jmenovitý výkon: 200W
Zadní EMF: 7,5V/Krpm
Konstantní točivý moment: 0,072 Nm/A
Třída izolace: B
Volitelné díly: převodovka, kodér, brzda, integrovaný ovladač...
Velikost rámu: Nema 23 (57 x 57 mm)
Délka těla: 128 mm
Průměr hřídele: 8 mm
Počet vedení: 4
Délka vodičů: 300 mm
Senzor: Hallův senzor
Kodér: 1000PPR
Hmotnost: 1,35 kg
| Dráty motorů Bldc | Vodiče Hallových senzorů | ||||||
| U | PROTI | W | +5V DC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Žluť | Zelený | Modrý | Červený | Černý | Yello |
Zelený | Modrý |
| Napětí Vcc-kodéru (+5V) | EGND-Encoder Grand(0V) | EA+ - Kodér A fázový výstup+ |
EB+ - Výstup fáze B kodéru+ | EZ+ - Výstup fáze Z kodéru+ |
| ČERVENÝ | ČERNÝ | ZELENÝ | MODRÝ | ŽLUŤ |
Obecné specifikace |
|
| Položka | Specifikace |
| Typ vinutí | Hvězda |
| Úhel Hallova efektu | 120 stupňů elektrický úhel |
| Došla hřídel | 0,025 mm |
| Radiální hra | 0,02 mm @ 450 g |
| Ukončit hru | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radiální síla | 75N@20mm od příruby |
| Max. axiální síla | 15N |
| Třída izolace | třída B |
| Dielektrická pevnost | 500 V DC po dobu jedné minuty |
| Izolační odpor | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektrická specifikace | ||
| Model | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Fáze | / | 3 |
| Poláci | / | 4 |
| Jmenovité napětí | vdc | 36 |
| Jmenovitá rychlost | ot./min |
4000 |
| Jmenovitý točivý moment | Nm | 0.48 |
| Jmenovitý výkon | W | 200 |
| Zpět EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Konstantní točivý moment | Nm/A | 0.072 |
| Délka těla | mm | 128 |
| Hmotnost | kg | 1.35 |
| Senzor | / | Zlato |
| Kodér | / | 1000 PPR |
| Třída izolace | / | B |
| Třída izolace | / | IP30 |
| Skladovací teplota | ℃ | -25~+70℃ |
| Provozní teplota | ℃ | -15~+50℃ |
| Pracovní vlhkost | RH | 85 % RH nebo méně (žádná kondenzace) ≤ 85 % RH |
| Pracovní prostředí | / | Venkovní (žádné přímé sluneční světlo), žádný korozivní plyn, žádný hořlavý plyn, žádná olejová mlha, žádný prach |
| Nadmořská výška | m | 1000 metrů nebo méně |

Motor, převodovka, kodér, brzda, integrovaný ovladač...
Kovové kladky
Plastová kladka
Gear
Čep hřídele
Závitová hřídel
Montáž na panel
Dutá hřídel
Závitová hřídel
Montáž na panel
Jednolůžkový byt
Dvojitý plochý
Hřídel klíče
Kabely
Příruba
Hřídel
Šroubová tyč
Vnější běžec
Bezjádrové stejnosměrné motory
Šneková převodovka
Společný převod
Planetární zařízení
Brzda
Vestavěný ovladač
Ovladače
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.