JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000 aps./min
4 poliai
Nema23 (57 mm)
36V
10 vnt
| Prieinamumas: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v bešepetėlis bldc nuolatinės srovės servo variklis (JK57BLS04-X022ED) su 4000 aps./min greičiu ir 57x57x128mm dydžio. Jame yra 13 laidų (3 laidai varikliams, 5 laidai Hallsensoriui ir 5 laidai koduotojui), 0,48 Nm ir 200 W. Dėl daugiau skirtingų bldc variklių reikalavimų (pvz., pavarų dėžės, stabdžių, kodavimo ar integruotų variklių), susisiekite su mumis!!!
Tipas: Nema 23 36v 57mm bešepetėlis nuolatinės srovės servo variklis
Modelio pavadinimas: JK57BLS04-X022ED
Fazių skaičius: 3
Lenkų skaičius: 4
Vardinis greitis: 4000 aps./min
Greitis be apkrovos: 4800 aps./min
Vardinis sukimo momentas: 0,48 Nm
Nominali galia: 200W
Nugaros EMF: 7.5V/Krpm
Sukimo momento pastovus: 0,072 Nm/A
Izoliacijos klasė: B
Papildomos dalys: greičių dėžė, kodavimo įrenginys, stabdys, integruotas vairuotojas...
Rėmo dydis: Nema 23 (57 x 57 mm)
Korpuso ilgis: 128 mm
Veleno skersmuo: 8 mm
Laidų skaičius: 4
Laido ilgis: 300 mm
Jutiklis: Hall jutiklis
Kodavimo įrenginys: 1000PPR
Svoris: 1,35 kg
| Bldc Motors laidai | Salės jutiklių laidai | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Geltona | Žalia | Mėlyna | Raudona | Juoda | Sveiki |
Žalia | Mėlyna |
| Vcc kodavimo įtampa (+5 V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA+ – Enkoderio A fazės išvestis+ |
EB+ – Enkoderio B fazės išvestis+ | EZ+ – kodavimo įrenginio Z fazės išvestis+ |
| RAUDONA | JUODA | ŽALIA | MĖLYNA | GELTONA |
Bendrosios specifikacijos |
|
| Prekė | Specifikacija |
| Apvijos tipas | Žvaigždė |
| Salės efekto kampas | 120 laipsnių elektrinis kampas |
| Baigėsi velenas | 0,025 mm |
| Radialinis žaidimas | 0,02 mm @ 450 g |
| Baigti žaidimą | 0,08 mm @ 450 g |
| Maks.radialinė jėga | 75N@20mm nuo flanšo |
| Maks. ašinė jėga | 15N |
| Izoliacijos klasė | B klasė |
| Dielektrinis stiprumas | 500 VDC vieną minutę |
| Izoliacijos atsparumas | Min. 100MΩ, 500VDC |
| Elektros specifikacija | ||
| Modelis | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Fazė | / | 3 |
| lenkai | / | 4 |
| Nominali įtampa | vdc | 36 |
| Vardinis greitis | aps./min |
4000 |
| Vardinis sukimo momentas | Nm | 0.48 |
| Nominali galia | W | 200 |
| Atgal EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Sukimo momento pastovus | Nm/A | 0.072 |
| Kūno ilgis | mm | 128 |
| Svoris | kg | 1.35 |
| Jutiklis | / | Gerasis - gerai |
| Encoder | / | 1000 PPR |
| Izoliacijos klasė | / | B |
| Izoliacijos klasė | / | IP30 |
| Laikymo temperatūra | ℃ | -25~+70 ℃ |
| Darbinė temperatūra | ℃ | -15~+50 ℃ |
| Darbinė drėgmė | RH | 85 % RH arba mažiau (nėra kondensato) ≤85 % RH |
| Darbo aplinka | / | Lauke (be tiesioginių saulės spindulių), nėra korozinių dujų, nėra degių dujų, nėra alyvos rūko, nėra dulkių |
| Aukštis virš jūros lygio | m | 1000 metrų ar mažiau |

Variklis, greičių dėžė, kodavimo įrenginys, stabdys, integruotas vairuotojas...
Metaliniai skriemuliai
Plastikinis skriemulys
Pavara
Veleno kaištis
Srieginis velenas
Skydelio tvirtinimas
Tuščiaviduris velenas
Srieginis velenas
Skydelio tvirtinimas
Vienvietis Butas
Dvigubas butas
Rakto velenas
Kabeliai
Flanšas
Velenas
Sraigtinis strypas
Išorinis bėgikas
Coreless nuolatinės srovės varikliai
Sliekinė pavarų dėžė
Bendra pavara
Planetinė pavara
Stabdys
Integruota tvarkyklė
Vairuotojai
© AUTORIŲ TEISĖS 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD VISOS TEISĖS SAUGOMOS.