JK60BLS04 Med Encoder
Jkongmotor
3000rpm
8 stolper
Nema24 (60 mm)
48V
10 stk
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 24 48v børsteløs bldc dc servomotor (JK60BLS04) med 3000 Rpm hastighet og størrelse 60x60x141mm. Den har 13 ledninger ( 3 ledninger for motorer, 5 ledninger for hallsensor ), 1,2Nm og 377W. For flere forskjellige bldc-motorer (som girkasse, brems, koder eller integrerte motorer), vennligst kontakt oss!!!
Type: Nema 24 48v 60mm børsteløs dc servomotor
Modellnavn: JK60BLS04
Antall fase: 3
Antall polakker: 8
Nominell hastighet: 3000 rpm
Nominell dreiemoment: 1,2Nm
Nominell effekt: 377W
Momentkonstant: 0,127Nm/A
Isolasjonsklasse: B
Valgfrie deler: girkasse, koder, brems, integrert driver...
Rammestørrelse: Nema 24 ( 60 x 60 mm)
Kroppslengde: 120mm
Skaftdiameter: 14mm
Antall kundeemner: 8
Ledningslengde: 300 mm
Sensor: Hall Sensor
Enkoder: 1000PPR
Vekt: 1,65 kg
| Bldc Motors ledninger | Hallsensorledninger | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Gul | Grønn | Blå | Rød | Svart | Hei |
Grønn | Blå |
| Vcc-koderspenning (+5V) | EGND-Encoder Grand(0V) | EA-Encoder En faseinngang | EB-Encoder B faseinngang | EZ-Encoder Z faseinngang |
| RØD | SVART | GRØNN | BLÅ | GUL |
Generelle spesifikasjoner |
|
| Punkt | Spesifikasjon |
| Oppviklet type | Delt |
| Halleffektvinkel | 120 grader elektrisk vinkel |
| Aksel er tom | 0,025 mm |
| Radialt spill | 0,02 mm @ 450 g |
| Avslutt spillet | 0,08 mm @ 450 g |
| Maks.radial kraft | 115N@20mm fra flensen |
| Maks. aksial kraft | 45N |
| Isolasjonsklasse | Klasse B |
| Dielektrisk styrke | 500VDC i ett minutt |
| Isolasjonsmotstand | 100MΩ min., 500VDC |
| Elektrisk spesifikasjon | ||
| Modell | / |
JK60BLS04 |
| Fase | / | 3 |
| polakker | / | 8 |
| Nominell spenning | vdc | 48 |
| Nominell hastighet | rpm |
3000 |
| Nominell dreiemoment | Nm | 1.2 |
| Vurdert gjeldende | EN | 9.5 |
| Nominell effekt | W | 377 |
| Konstant dreiemoment | Nm/A | 0.127 |
| Kroppslengde | mm | 141 |
| Vekt | kg | 2.05 |
| Sensor | / | Honning-vel |
| Enkoder | / | 1000 PPR |
| Isolasjonsklasse | / | B |
| Isolasjonsklasse | / | IP30 |
| Lagringstemperatur | ℃ | -25~+70℃ |
| Driftstemperatur | ℃ | -15~+50℃ |
| Arbeidsfuktighet | RH | 85 % RF eller mindre (ingen kondensering) ≤85 % RF |
| Arbeidsmiljø | / | Utendørs (ingen direkte sollys), ingen etsende gass, ingen brennbar gass, ingen oljetåke, ingen støv |
| Høyde | m | 1000 meter eller mindre |
Motor, girkasse, koder, brems, integrert driver...
Metallskiver
Remskive i plast
Utstyr
Akselstift
Gjenget skaft
Panelfeste
Hult skaft
Gjenget skaft
Panelfeste
Enkel leilighet
Dual Flat
Nøkkelaksel
Kabler
Flens
Aksel
Skruestang
Ytre løper
Kjerneløse likestrømsmotorer
Snekkegirkasse
Felles utstyr
Planetutstyr
Bremse
Innebygd driver
Drivere
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD ALLE RETTIGHETER RESERVERT.