JK57BLS04-X022ED Fotoen
Jkongmotor
4000 U/min
4 polen
Nema 23 (57 mm)
36v vun
10 Stéck
| Disponibilitéit: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v brushless bldc DC Servomotor (JK57BLS04-X022ED) mat 4000 Rpm Geschwindegkeet a Gréisst 57x57x128mm. Et huet 13 Drot (3 Drot fir Motoren, 5 Drot fir Hallsensor, a 5 Drot fir Encoder), 0,48Nm an 200W. Fir méi verschidde bldc Motoren Ufuerderunge (wéi Gearbox, Brems, Encoder oder integréiert Motoren), kontaktéiert eis w.e.g. !!!
Typ: Nema 23 36v 57mm brushless DC Servo Motor
Modell Numm: JK57BLS04-X022ED
Zuel vu Phase: 3
Zuel vun de Pole: 4
Bewäert Geschwindegkeet: 4000 Rpm
Keng Last Geschwindegkeet: 4800 Rpm
Bewäert Dréimoment: 0,48 Nm
Bewäert Kraaft: 200W
Réck EMF: 7.5V/Krpm
Dréimoment Konstant: 0,072 Nm/A
Isolatiounsklass: B
Optional Parts: Gearbox, Encoder, Brems, Integréiert Driver ...
Frame Gréisst: Nema 23 (57 x 57 mm)
Kierper Längt: 128mm
Schaft Duerchmiesser: 8mm
Zuel vu Leads: 4
Lead Längt: 300 mm
Sensor: Hall Sensor
Encoder: 1000PPR
Gewiicht: 1,35 kg
| Bldc Motors Drot | Hall Sensor Drot | ||||||
| U | V | W | +5 VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Giel | Gréng | Blo | Rout | Schwaarz | Yello |
Gréng | Blo |
| Vcc-Encoder Spannung (+5V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA+ - Encoder A Phase Output+ |
EB+ - Encoder B Phase Output+ | EZ+ - Encoder Z Phase Output+ |
| ROUT | SCHWAARZ | GRÉNG | BLO | GIEL |
Allgemeng Spezifikatioune |
|
| Artikel | Spezifizéierung |
| Winding Typ | Stär |
| Hall Effekt Wénkel | 120 Grad elektresche Wénkel |
| Schaft raus | 0,025 mm |
| Radial Spill | 0,02 mm @ 450 g |
| Spill Enn | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radial Kraaft | 75N@20mm vum Flange |
| Max. axial Kraaft | 15 N |
| Isolatioun Klass | Klass B |
| Dielektresch Kraaft | 500VDC fir eng Minutt |
| Isolatioun Resistenz | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektresch Spezifizéierung | ||
| Modell | / |
JK57BLS04-X022ED Fotoen |
| Phase | / | 3 |
| Pole | / | 4 |
| Bewäert Spannung | vdc | 36 |
| Bewäert Geschwindegkeet | rpm |
4000 |
| Bewäert Dréimoment | Nm | 0.48 |
| Bewäert Kraaft | W | 200 |
| Zréck EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Dréimoment konstant | Nm/A | 0.072 |
| Kierper Längt | mm | 128 |
| Gewiicht | kg | 1.35 |
| Sensor | / | Hunneg-well |
| Encoder | / | 1000 PPR |
| Isolatioun Klass | / | B |
| Isolatioun Klass | / | IP30 |
| Späichertemperatur | ℃ | -25 bis +70 ℃ |
| Operatioun Temperatur | ℃ | -15 bis +50 ℃ |
| Aarbecht Fiichtegkeet | RH | 85% RH oder manner (keng Kondensatioun) ≤85% RH |
| Aarbechtsëmfeld | / | Outdoor (keng direktem Sonneliicht), kee korrosive Gas, kee brennbare Gas, keen Uelegnebel, kee Stëbs |
| Héicht | m | 1000 Meter oder manner |

Motor, Gearbox, Encoder, Brems, Integréiert Driver ...
Metal Pulleys
Plastik Pulley
Gear
Schaft Pin
Schacht Schacht
Panel Mount
Huel Schaft
Schacht Schacht
Panel Mount
Eenzel Appartement
Dual Flat
Schlëssel Schaft
Kabelen
Flange
Schaft
Schrauwen Rod
Outer Runner
Coreless DC Motoren
Worm Gearbox
Gemeinsam Gear
Planetaresch Gear
Bremsen
Built-in Driver
Chauffeuren
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD ALL RECHTER RESERVED.