JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000 okretaja u minuti
4 pola
Nema23 (57mm)
36V
10 kom
| Dostupnost: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v bldc istosmjerni servo motor bez četkica (JK57BLS04-X022ED) s brzinom od 4000 o/min i veličinom 57x57x128 mm. Ima 13 žica (3 žice za motore, 5 žica za Hallsensor i 5 žica za enkoder), 0,48 Nm i 200 W. Za više različitih zahtjeva bldc motora (kao što su mjenjač, kočnica, koder ili integrirani motori), kontaktirajte nas!!!
Tip: Nema 23 36v 57mm istosmjerni servo motor bez četkica
Naziv modela: JK57BLS04-X022ED
Broj faza: 3
Broj polova: 4
Nazivna brzina: 4000 o/min
Brzina bez opterećenja: 4800 o/min
Nazivni zakretni moment: 0,48 Nm
Nazivna snaga: 200W
Povratni EMF: 7,5 V/Krpm
Konstanta momenta: 0,072 Nm/A
Klasa izolacije: B
Dodatni dijelovi: mjenjač, enkoder, kočnica, integrirani upravljački program...
Veličina okvira: Nema 23 (57 x 57 mm)
Duljina tijela: 128 mm
Promjer osovine: 8 mm
Broj izvoda: 4
Dužina kablova: 300 mm
Senzor: Hallov senzor
Enkoder: 1000PPR
Težina: 1,35 kg
| Žice Bldc motora | Žice Hallovog senzora | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Žuta boja | zelena | Plava | crveno | Crna | ćao |
zelena | Plava |
| Napon Vcc-enkodera (+5V) | EGND-Encoder Grand(0V) | EA+ - Fazni izlaz kodera A+ |
EB+ - Izlaz B faze kodera + | EZ+ - Z fazni izlaz kodera + |
| CRVENA | CRNI | ZELENO | PLAVA | ŽUTA BOJA |
Opće specifikacije |
|
| Artikal | Specifikacija |
| Vrsta namota | Zvjezdica |
| Kut Hall efekta | Električni kut od 120 stupnjeva |
| Osovina istekla | 0,025 mm |
| Radijalna igra | 0,02 mm @ 450 g |
| Kraj igre | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radijalna sila | 75N@20mm od prirubnice |
| Maks. aksijalna sila | 15N |
| Klasa izolacije | Klasa B |
| Dielektrična čvrstoća | 500VDC za jednu minutu |
| Otpor izolacije | Min. 100 MΩ, 500 VDC |
| Električna specifikacija | ||
| Model | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Faza | / | 3 |
| Poljaci | / | 4 |
| Nazivni napon | vdc | 36 |
| Nazivna brzina | broj okretaja u minuti |
4000 |
| Nazivni zakretni moment | Nm | 0.48 |
| Nazivna snaga | W | 200 |
| Povratni EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Konstanta momenta | Nm/A | 0.072 |
| Duljina tijela | mm | 128 |
| Težina | kg | 1.35 |
| Senzor | / | Med-zdenac |
| Koder | / | 1000PPR |
| Klasa izolacije | / | B |
| Klasa izolacije | / | IP30 |
| Temperatura skladištenja | ℃ | -25~+70℃ |
| Radna temperatura | ℃ | -15~+50℃ |
| Radna vlažnost | RH | 85% RH ili manje (bez kondenzacije) ≤85% RH |
| Radno okruženje | / | Na otvorenom (bez izravne sunčeve svjetlosti), bez korozivnog plina, bez zapaljivog plina, bez uljne magle, bez prašine |
| Nadmorska visina | m | 1000 metara ili manje |

Motor, mjenjač, enkoder, kočnica, integrirani upravljački program...
Metalne remenice
Plastična remenica
oprema
Zatik osovine
Osovina s navojem
Montaža na ploču
Šuplje vratilo
Osovina s navojem
Montaža na ploču
Samac Stan
Dvostruki stan
Osovina ključa
Kablovi
Prirubnica
Vratilo
Vijčana šipka
Vanjski trkač
Istosmjerni motori bez jezgre
Pužni mjenjač
Uobičajena oprema
Planetarni zupčanik
Kočnica
Ugrađeni upravljački program
Vozači
© AUTORSKA PRAVA 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD SVA PRAVA PRIDRŽANA.