JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000 tpm
4 palen
Nema23 (57 mm)
36V
10 stuks
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v borstelloze bldc dc-servomotor (JK57BLS04-X022ED) met 4000 tpm snelheid en afmeting 57x57x128mm. Het heeft 13 draden (3 draden voor motoren, 5 draden voor hallsensor en 5 draden voor encoder), 0,48 Nm en 200 W. Neem voor meer verschillende vereisten voor bldc-motoren (zoals versnellingsbak, rem, encoder of geïntegreerde motoren) contact met ons op!!!
Type: Nema 23 36v 57mm borstelloze DC-servomotor
Modelnaam: JK57BLS04-X022ED
Aantal fase: 3
Aantal Polen: 4
Nominale snelheid: 4000 tpm
Onbelast Snelheid: 4800 tpm
Nominaal koppel: 0,48 Nm
Nominaal vermogen: 200 W
Tegen-EMK: 7,5 V/Krpm
Koppelconstante: 0,072 Nm/A
Isolatieklasse: B
Optionele onderdelen: versnellingsbak, encoder, rem, geïntegreerde driver...
Framemaat: Nema 23 (57 x 57 mm)
Lichaamslengte: 128 mm
Schachtdiameter: 8 mm
Aantal leads: 4
Kabellengte: 300 mm
Sensor: Hall-sensor
Codeur: 1000PPR
Gewicht: 1,35 kg
| Bldc-motorendraden | Hall-sensordraden | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Geel | Groente | Blauw | Rood | Zwart | Geel |
Groente | Blauw |
| Vcc-Encoderspanning (+5V) | EGND-Encoder Grand(0V) | EA+ - Encoder A fase-uitgang+ |
EB+ - Encoder B-fase-uitgang+ | EZ+ - Encoder Z-fase-uitgang+ |
| ROOD | ZWART | GROENTE | BLAUW | GEEL |
Algemene specificaties |
|
| Item | Specificatie |
| Type wikkeling | Ster |
| Hall-effect hoek | Elektrische hoek van 120 graden |
| As loopt uit | 0,025 mm |
| Radiaal spel | 0,02 mm bij 450 g |
| Beëindig het afspelen | 0,08 mm bij 450 g |
| Max. radiale kracht | 75N@20mm vanaf de flens |
| Max. axiale kracht | 15N |
| Isolatie klasse | Klasse B |
| Diëlektrische sterkte | 500 VDC gedurende één minuut |
| Isolatieweerstand | 100MΩ min., 500VDC |
| Elektrische specificatie | ||
| Model | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Fase | / | 3 |
| Polen | / | 4 |
| Nominale spanning | vdc | 36 |
| Nominale snelheid | toerental |
4000 |
| Nominaal koppel | Nm | 0.48 |
| Nominaal vermogen | W | 200 |
| Terug EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Koppelconstante | Nm/A | 0.072 |
| Lichaamslengte | mm | 128 |
| Gewicht | kg | 1.35 |
| Sensor | / | Honing-wel |
| Encoder | / | 1000 PPR |
| Isolatieklasse | / | B |
| Isolatieklasse | / | IP30 |
| Opslagtemperatuur | ℃ | -25~+70℃ |
| Bedrijfstemperatuur | ℃ | -15~+50℃ |
| Werkvochtigheid | RV | 85% RH of minder (geen condensatie) ≤85% RH |
| Werkomgeving | / | Buiten (geen direct zonlicht), geen corrosief gas, geen brandbaar gas, geen olienevel, geen stof |
| Hoogte | M | 1000 meter of minder |

Motor, versnellingsbak, encoder, rem, geïntegreerde driver...
Metalen katrollen
Kunststof katrol
Versnelling
Aspen
Schacht met schroefdraad
Paneelmontage
Holle schacht
Schacht met schroefdraad
Paneelmontage
Enkel plat
Dubbel plat
Sleutel schacht
Kabels
Flens
Schacht
Schroef staaf
Buitenloper
Kernloze gelijkstroommotoren
Wormversnellingsbak
Gemeenschappelijke uitrusting
Planetaire versnelling
Rem
Ingebouwde driver
Chauffeurs
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN.