JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000 obr./min
4 bieguny
Nema23 (57mm)
36 V
10 szt
| Dostępność: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36 V bezszczotkowy serwo silnik prądu stałego bldc (JK57BLS04-X022ED) o prędkości 4000 obr./min i rozmiarze 57x57x128mm. Ma 13 przewodów (3 przewody do silników, 5 przewodów do czujnika Halla i 5 przewodów do enkodera), 0,48 Nm i 200 W. Aby uzyskać więcej różnych wymagań dotyczących silników bldc (takich jak skrzynia biegów, hamulec, enkoder lub silniki zintegrowane), skontaktuj się z nami!!!
Typ: Bezszczotkowy serwosilnik prądu stałego Nema 23 36 V 57 mm
Nazwa modelu: JK57BLS04-X022ED
Liczba faz: 3
Liczba Polaków: 4
Prędkość znamionowa: 4000 obr./min
Prędkość bez obciążenia: 4800 obr./min
Znamionowy moment obrotowy: 0,48 Nm
Moc znamionowa: 200 W
Tylne pole elektromagnetyczne: 7,5 V/Krpm
Stały moment obrotowy: 0,072 Nm/A
Klasa izolacji: B
Części opcjonalne: skrzynia biegów, enkoder, hamulec, zintegrowany sterownik...
Rozmiar ramy: Nema 23 (57 x 57 mm)
Długość korpusu: 128 mm
Średnica wału: 8mm
Liczba odprowadzeń: 4
Długość przewodów: 300 mm
Czujnik: czujnik Halla
Enkoder: 1000PPR
Waga: 1,35 kg
| Przewody silników Bldc | Przewody czujnika Halla | ||||||
| U | V | W | +5 V prądu stałego |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Żółty | Zielony | Niebieski | Czerwony | Czarny | Cześć |
Zielony | Niebieski |
| Napięcie enkodera Vcc (+5 V) | EGND-Encoder Grand (0 V) | EA+ - Enkoder A wyjście fazowe+ |
EB+ - Wyjście fazy B enkodera+ | EZ+ - Wyjście fazy Z enkodera+ |
| CZERWONY | CZARNY | ZIELONY | NIEBIESKI | ŻÓŁTY |
Ogólne dane techniczne |
|
| Przedmiot | Specyfikacja |
| Typ uzwojenia | Gwiazda |
| Kąt efektu Halla | Kąt elektryczny 120 stopni |
| Skończył się wał | 0,025 mm |
| Gra radialna | 0,02 mm przy 450 g |
| Zakończ grę | 0,08 mm przy 450 g |
| Maksymalna siła promieniowa | 75N@20mm od kołnierza |
| Maks. siła osiowa | 15N |
| Klasa izolacji | Klasa B |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VDC przez jedną minutę |
| Rezystancja izolacji | Min. 100MΩ, 500VDC |
| Specyfikacja elektryczna | ||
| Model | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Faza | / | 3 |
| Polacy | / | 4 |
| Napięcie znamionowe | vdc | 36 |
| Prędkość znamionowa | obr./min |
4000 |
| Znamionowy moment obrotowy | Nm | 0.48 |
| Moc znamionowa | W | 200 |
| Powrót pola elektromagnetycznego | V/Krpm | 7.5 |
| Stały moment obrotowy | Nm/A | 0.072 |
| Długość ciała | mm | 128 |
| Waga | kg | 1.35 |
| Transduktor | / | Kochanie, cóż |
| Koder | / | 1000PPR |
| Klasa izolacji | / | B |
| Klasa izolacji | / | IP30 |
| Temperatura przechowywania | ℃ | -25 ~ +70 ℃ |
| Temperatura pracy | ℃ | -15 ~ + 50 ℃ |
| Wilgotność robocza | PRAWA | 85% RH lub mniej (bez kondensacji) ≤85% RH |
| Środowisko pracy | / | Na zewnątrz (bez bezpośredniego światła słonecznego), bez gazów korozyjnych, bez gazów palnych, bez mgły olejowej, bez kurzu |
| Wysokość | M | 1000 metrów lub mniej |

Silnik, skrzynia biegów, enkoder, hamulec, zintegrowany sterownik...
Metalowe koła pasowe
Plastikowe koło pasowe
Bieg
Sworzeń wału
Wał gwintowany
Montaż panelowy
Wał pusty
Wał gwintowany
Montaż panelowy
Mieszkanie jednoosobowe
Podwójne mieszkanie
Wał klucza
Kable
Kołnierz
Wał
Pręt śrubowy
Zewnętrzny biegacz
Bezrdzeniowe silniki prądu stałego
Przekładnia ślimakowa
Wspólny sprzęt
Przekładnia planetarna
Hamulec
Wbudowany sterownik
Kierowcy
© PRAWA AUTORSKIE 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.