JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000 абаротаў у хвіліну
4 полюса
Nema23 (57 мм)
36В
10 шт
| Даступнасць: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v бесщеточный bldc серварухавік пастаяннага току (JK57BLS04-X022ED) з хуткасцю 4000 абаротаў у хвіліну і памерам 57x57x128 мм. Ён мае 13 правадоў (3 правады для рухавікоў, 5 правадоў для датчыка Холла і 5 правадоў для энкодэра), 0,48 Нм і 200 Вт. Каб атрымаць больш розных патрабаванняў да рухавікоў bldc (напрыклад, скрынка перадач, тормаз, кадавальнік або інтэграваныя рухавікі), калі ласка, звяжыцеся з намі!!!
Тып: бесщеточный серварухавік пастаяннага току Nema 23 36v 57mm
Назва мадэлі: JK57BLS04-X022ED
Колькасць фаз: 3
Колькасць палякаў: 4
Намінальная хуткасць: 4000 абаротаў у хвіліну
Хуткасць без нагрузкі: 4800 абаротаў у хвіліну
Намінальны крутоўны момант: 0,48 Нм
Намінальная магутнасць: 200 Вт
Зваротная ЭРС: 7,5 В/к/хв
Канстанта крутоўнага моманту: 0,072 Нм/А
Клас ізаляцыі: B
Дадатковыя часткі: скрынка перадач, кадавальнік, тормаз, убудаваны драйвер...
Памер рамы: Nema 23 (57 х 57 мм)
Даўжыня корпуса: 128 мм
Дыяметр вала: 8 мм
Колькасць вывадаў: 4
Даўжыня патокаў: 300 мм
Датчык: датчык Хола
Кадавальнік: 1000PPR
Вага: 1,35 кг
| Правады Bldc Motors | Правады датчыка Хола | ||||||
| У | В | В | +5 В пастаяннага току |
GND | Ху |
Хв | Гв |
| Жоўты | Зялёны | Сіні | Чырвоны | Чорны | Прывітанне |
Зялёны | Сіні |
| Напружанне энкодэра Vcc (+5 В) | EGND-кадавальнік Grand(0V) | EA+ - Фазавы выхад кодэра A+ |
EB+ - выхад фазы энкодэра B+ | EZ+ - выхад фазы Z кодэра + |
| ЧЫРВОНЫ | ЧОРНЫ | ЗЯЛЁНЫ | СІНІ | ЖОЎТЫ |
Агульныя характарыстыкі |
|
| Пункт | Спецыфікацыя |
| Намоточный тып | Зорка |
| Вугал эфекту Хола | Электрычны кут 120 градусаў |
| Вал скончыўся | 0,025 мм |
| Радыяльная гульня | 0,02 мм пры 450 г |
| Скончыць гульню | 0,08 мм пры 450 г |
| Макс.радыяльная сіла | 75N@20 мм ад фланца |
| Макс. восевая сіла | 15N |
| Клас ізаляцыі | Клас В |
| Дыэлектрычная трываласць | 500 В пастаяннага току на працягу адной хвіліны |
| Супраціў ізаляцыі | Мін. 100 МОм, 500 В пастаяннага току |
| Электрычныя характарыстыкі | ||
| мадэль | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Фаза | / | 3 |
| палякі | / | 4 |
| Намінальнае напружанне | vdc | 36 |
| Намінальная хуткасць | абаротаў у хвіліну |
4000 |
| Намінальны крутоўны момант | Нм | 0.48 |
| Намінальная магутнасць | В | 200 |
| Зваротная ЭРС | V/Krpm | 7.5 |
| Канстанта крутоўнага моманту | Нм/А | 0.072 |
| Даўжыня цела | мм | 128 |
| Вага | кг | 1.35 |
| Датчык | / | Мядовы калодзеж |
| Кадавальнік | / | 1000 PPR |
| Клас ізаляцыі | / | Б |
| Клас ізаляцыі | / | IP30 |
| Тэмпература захоўвання | ℃ | -25~+70℃ |
| Працоўная тэмпература | ℃ | -15~+50℃ |
| Працоўная вільготнасць | RH | 85% адноснай вільготнасці або менш (без кандэнсацыі) ≤85% адноснай вільготнасці |
| Працоўнае асяроддзе | / | На вуліцы (без прамых сонечных прамянёў), без каразійнага газу, без гаручага газу, без алейнага туману, без пылу |
| Вышыня над узроўнем мора | м | 1000 метраў ці менш |

Матор, скрынка перадач, кадавальнік, тормаз, убудаваны драйвер...
Металічныя шківы
Пластыкавы шкіў
рыштунак
Штыфт вала
Рэзьбавы вал
Мацаванне на панэлі
Полы вал
Рэзьбавы вал
Мацаванне на панэлі
Адзіная кватэра
Двайны флэт
Ключавы вал
Кабелі
Фланец
Вал
Шрубавы стрыжань
Outter Runner
Бесядзерныя рухавікі пастаяннага току
Чарвячны рэдуктар
Агульная перадача
Планетарная шасцярня
Тормаз
Убудаваны драйвер
Драйверы
© АЎТАРСКАЕ ПРАВО 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD УСЕ ПРАВЫ ЗАХОЖАНЫ.