JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000 vrt./min
4 poli
Nema23 (57mm)
36V
10 kosov
| Razpoložljivost: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v brezkrtačni bldc enosmerni servo motor (JK57BLS04-X022ED) s hitrostjo 4000 vrt/min in velikostjo 57x57x128 mm. Ima 13 žic (3 žice za motorje, 5 žic za hallsensor in 5 žic za kodirnik), 0,48 Nm in 200 W. Za več različnih zahtev glede bldc motorjev (kot so menjalnik, zavora, kodirnik ali integrirani motorji), se obrnite na nas!!!
Tip: Nema 23 36v 57mm brezkrtačni enosmerni servo motor
Ime modela: JK57BLS04-X022ED
Število faz: 3
Število polov: 4
Nazivna hitrost: 4000 vrt/min
Hitrost brez obremenitve: 4800 vrt/min
Nazivni navor: 0,48 Nm
Nazivna moč: 200 W
Povratni EMF: 7,5 V/Krpm
Konstanta navora: 0,072 Nm/A
Izolacijski razred: B
Izbirni deli: menjalnik, kodirnik, zavora, integriran gonilnik ...
Velikost okvirja: Nema 23 (57 x 57 mm)
Dolžina telesa: 128 mm
Premer gredi: 8 mm
Število vodnikov: 4
Dolžina kablov: 300 mm
Senzor: Hallov senzor
Kodirnik: 1000PPR
Teža: 1,35 kg
| Bldc Motors Žice | Žice Hallovega senzorja | ||||||
| U | V | W | +5 VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Rumena | zelena | Modra | Rdeča | Črna | Zdravo |
zelena | Modra |
| Napetost Vcc-kodirnika (+5V) | EGND-Dajalnik Grand(0V) | EA+ - fazni izhod kodirnika A+ |
EB+ - Fazni izhod dajalnika B+ | EZ+ - dajalnik Z fazni izhod+ |
| RDEČA | ČRNA | ZELENA | MODRA | RUMENA |
Splošne specifikacije |
|
| Postavka | Specifikacija |
| Vrsta navijanja | Zvezda |
| Kot Hallovega učinka | 120 stopinjski električni kot |
| Gred zmanjka | 0,025 mm |
| Radialna igra | 0,02 mm pri 450 g |
| Konec igre | 0,08 mm pri 450 g |
| Maks. radialna sila | 75N@20mm od prirobnice |
| maks. aksialna sila | 15N |
| Razred izolacije | Razred B |
| Dielektrična trdnost | 500 VDC za eno minuto |
| Izolacijska upornost | 100 MΩ Min., 500 VDC |
| Električna specifikacija | ||
| Model | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Faza | / | 3 |
| Poljaki | / | 4 |
| Nazivna napetost | vdc | 36 |
| Nazivna hitrost | vrtljajev na minuto |
4000 |
| Nazivni navor | Nm | 0.48 |
| Nazivna moč | W | 200 |
| Nazaj EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Konstanta navora | Nm/A | 0.072 |
| Dolžina telesa | mm | 128 |
| Teža | kg | 1.35 |
| Senzor | / | Medeni vodnjak |
| Kodirnik | / | 1000PPR |
| Izolacijski razred | / | B |
| Izolacijski razred | / | IP30 |
| Temperatura shranjevanja | ℃ | -25~+70℃ |
| Delovna temperatura | ℃ | -15~+50℃ |
| Delovna vlažnost | RH | 85 % RH ali manj (brez kondenzacije) ≤85 % RH |
| Delovno okolje | / | Na prostem (brez neposredne sončne svetlobe), brez korozivnega plina, brez vnetljivega plina, brez oljne meglice, brez prahu |
| Nadmorska višina | m | 1000 metrov ali manj |

Motor, menjalnik, kodirnik, zavora, vgrajen gonilnik ...
Kovinski škripci
Plastični škripec
Gear
Zatič gredi
Navojna gred
Montaža na ploščo
Votla gred
Navojna gred
Montaža na ploščo
Enoposteljno stanovanje
Dual Flat
Ključna gred
Kabli
Prirobnica
Gred
Vijačna palica
Zunanji tekač
Enosmerni motorji brez jedra
Polžni menjalnik
Skupna oprema
Planetarni zobnik
Zavora
Vgrajen gonilnik
Vozniki
© AVTORSKE PRAVICE 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD. VSE PRAVICE PRIDRŽANE.