JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000 rpm
4 stâlpi
Nema23 (57 mm)
36V
10 buc
| Disponibilitate: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v servomotor bldc dc fără perii (JK57BLS04-X022ED) cu viteză de 4000 Rpm și dimensiune 57x57x128mm. Are 13 fire (3 fire pentru motoare, 5 fire pentru hallsensor și 5 fire pentru encoder), 0.48Nm și 200W. Pentru mai multe cerințe diferite pentru motoare bldc (cum ar fi cutie de viteze, frână, encoder sau motoare integrate), vă rugăm să ne contactați!!!
Tip: Servomotor DC fără perii Nema 23 36v 57mm
Nume model: JK57BLS04-X022ED
Număr de faze: 3
Număr de poli: 4
Viteza nominala: 4000rpm
Viteza fara sarcina: 4800rpm
Cuplu nominal: 0,48 Nm
Putere nominala: 200W
EMF din spate: 7,5 V/Krpm
Constanta de cuplu: 0,072 Nm/A
Clasa de izolare: B
Piese opționale: cutie de viteze, codificator, frână, șofer integrat...
Dimensiune cadrul: Nema 23 (57 x 57 mm)
Lungimea corpului: 128 mm
Diametrul arborelui: 8 mm
Număr de clienți potențiali: 4
Lungimea cablurilor: 300 mm
Senzor: Senzor Hall
Encoder: 1000PPR
Greutate: 1,35 kg
| Fire Bldc Motors | Fire senzori Hall | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Galben | Verde | Albastru | Roşu | Negru | Alo |
Verde | Albastru |
| Tensiune Vcc-encoder (+5V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA+ - Ieșire de fază a codificatorului A+ |
EB+ - Ieșire de fază codificator B+ | EZ+ - Ieșire fază Z codificator+ |
| ROŞU | NEGRU | VERDE | ALBASTRU | GALBEN |
Specificații generale |
|
| Articol | Caietul de sarcini |
| Tip de bobinaj | Stea |
| Unghiul efectului Hall | Unghi electric de 120 de grade |
| Arborele s-a terminat | 0,025 mm |
| Joc radial | 0,02 mm@450g |
| Încheiați jocul | 0,08 mm@450g |
| Forța radială max | 75N@20mm de la flanșă |
| Max. forta axiala | 15N |
| Clasa de izolare | Clasa B |
| Rezistenta dielectrica | 500VDC timp de un minut |
| Rezistenta de izolare | 100MΩ min., 500VDC |
| Specificații electrice | ||
| Model | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Fază | / | 3 |
| Polonii | / | 4 |
| Tensiune nominală | vdc | 36 |
| Viteza nominală | rpm |
4000 |
| Cuplu nominal | Nm | 0.48 |
| Putere nominală | W | 200 |
| Spate EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Constanta de cuplu | Nm/A | 0.072 |
| Lungimea corpului | mm | 128 |
| Greutate | kg | 1.35 |
| Senzor | / | Dragă-bine |
| Codificator | / | 1000PPR |
| Clasa de izolare | / | B |
| Clasa de izolare | / | IP30 |
| Temperatura de depozitare | ℃ | -25~+70℃ |
| Temperatura de operare | ℃ | -15~+50℃ |
| Umiditatea de lucru | RH | 85% RH sau mai puțin (fără condensare) ≤85% RH |
| Mediul de lucru | / | În aer liber (fără lumina directă a soarelui), fără gaze corozive, fără gaz inflamabil, fără ceață de ulei, fără praf |
| Altitudine | m | 1000 de metri sau mai puțin |

Motor, cutie de viteze, encoder, frână, driver integrat...
Scripete metalice
Scripete din plastic
Unelte
Ştiftul arborelui
Arbore filetat
Montare pe panou
Ax tubular
Arbore filetat
Montare pe panou
Single Flat
Dual Flat
Arborele cheii
Cabluri
Flanşă
Arbore
Tijă șurub
Outer Runner
Motoare de curent continuu fără miez
Cutie de viteze melcat
Echipament comun
Angrenaj planetar
Frână
Driver încorporat
Șoferii
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD TOATE DREPTURILE REZERVATE.