JK57BLS04-X022ED
Jkongmotor
4000 pööret minutis
4 poolust
Nema23 (57 mm)
36V
10 tk
| Saadavus: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v harjadeta bldc alalisvoolu servomootor (JK57BLS04-X022ED) kiirusega 4000 p/min ja mõõtmetega 57x57x128mm. Sellel on 13 juhtmest (3 juhtmest mootoritele, 5 juhtmest Hallsensorile ja 5 juhtmest kodeerijale), 0,48 Nm ja 200 W. Rohkemate erinevate bldc-mootorite nõuete (nt käigukast, pidur, kooder või integreeritud mootorid) jaoks võtke meiega ühendust!!!
Tüüp: Nema 23 36v 57mm harjadeta alalisvoolu servomootor
Mudeli nimi: JK57BLS04-X022ED
Etapi arv: 3
Pooluste arv: 4
Nimikiirus: 4000 pööret minutis
Koormamata Kiirus: 4800 p/min
Nimipöördemoment: 0,48 Nm
Nimivõimsus: 200W
Tagumine EMF: 7,5V/Krpm
Pöördemomendi konstant: 0,072 Nm/A
Isolatsiooniklass: B
Valikulised osad: käigukast, kodeerija, pidur, integreeritud juht...
Raami suurus: Nema 23 (57 x 57 mm)
Korpuse pikkus: 128 mm
Võlli läbimõõt: 8 mm
Müügivihjete arv: 4
Juhtmete pikkus: 300 mm
Andur: Halli andur
Kodeerija: 1000PPR
Kaal: 1,35 kg
| Bldc Motorsi juhtmed | Halli anduri juhtmed | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Kollane | Roheline | Sinine | Punane | Must | Yello |
Roheline | Sinine |
| Vcc-kodeerija pinge (+5 V) | EGND-kooder Grand (0 V) | EA+ – kodeerija A faasiväljund+ |
EB+ – kodeerija B faasiväljund+ | EZ+ – kodeerija Z-faasi väljund+ |
| PUNANE | MUST | ROHELINE | SININE | KOLLANE |
Üldised spetsifikatsioonid |
|
| Üksus | Spetsifikatsioon |
| Mähise tüüp | Täht |
| Halli efekti nurk | 120 kraadi elektriline nurk |
| Võll on otsas | 0,025 mm |
| Radiaalne mäng | 0,02 mm @ 450 g |
| Lõpeta mängimine | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radiaaljõud | 75N@20mm äärikust |
| Max aksiaalne jõud | 15N |
| Isolatsiooniklass | B klass |
| Dielektriline tugevus | 500 VDC ühe minuti jooksul |
| Isolatsioonitakistus | 100MΩ min, 500VDC |
| Elektriline spetsifikatsioon | ||
| Mudel | / |
JK57BLS04-X022ED |
| Faas | / | 3 |
| poolakad | / | 4 |
| Nimipinge | vdc | 36 |
| Nimikiirus | p/min |
4000 |
| Nimetatud pöördemoment | Nm | 0.48 |
| Nimivõimsus | W | 200 |
| Tagasi EMF | V/Krpm | 7.5 |
| Pöördemomendi konstant | Nm/A | 0.072 |
| Keha pikkus | mm | 128 |
| Kaal | kg | 1.35 |
| Andur | / | Kallis-hästi |
| Kodeerija | / | 1000 PPR |
| Isolatsiooniklass | / | B |
| Isolatsiooniklass | / | IP30 |
| Säilitustemperatuur | ℃ | -25 ~+70 ℃ |
| Töötemperatuur | ℃ | -15 ~+50 ℃ |
| Töötav niiskus | RH | 85% suhteline õhuniiskus või vähem (kondensatsioon puudub) ≤85% suhteline õhuniiskus |
| Töökeskkond | / | Väljas (pole otsest päikesevalgust), ei ole söövitavat gaasi, ei süttivat gaasi, pole õliudu ega tolmu |
| Kõrgus merepinnast | m | 1000 meetrit või vähem |

Mootor, käigukast, kodeerija, pidur, integreeritud draiver...
Metallist rihmarattad
Plastist rihmaratas
Käik
Võlli tihvt
Keermestatud võll
Paneeli kinnitus
Õõnesvõll
Keermestatud võll
Paneeli kinnitus
Ühekordne korter
Kahekordne korter
Võtmevõll
Kaablid
Äärik
Võll
Kruvivarras
Outter Runner
Coreless alalisvoolu mootorid
Ussi käigukast
Ühine käik
Planetaarne käik
Pidur
Sisseehitatud draiver
Autojuhid
© AUTORIÕIGUSED 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD KÕIK ÕIGUSED reserveeritud.