JK86BLS58 Enkooderilla
Jkongmotor
3000 rpm
8 napaa
Nema34 (86mm)
48V
10 kpl
| Saatavuus: | |
|---|---|
Jkongmotor 48v harjaton bldc dc servomoottori (JK86BLS58) nopeudella 3000rpm ja koko 86x86x71mm, 0,35Nm ja 110W. Lisää erilaisia bldc-moottorivaatimuksia (kuten vaihteisto, jarru, anturi tai integroidut moottorit) varten ota yhteyttä!!!
Tyyppi: 48v 86mm harjaton dc-servomoottori
Mallin nimi: JK86BLS58
Vaiheiden lukumäärä: 3
Napojen lukumäärä: 4
Nimellisnopeus: 3000 rpm
Nimellisvääntömomentti: 0,35 Nm
Nimellisteho: 110W
Vääntömomentti: 0,13 Nm/A
Eristysluokka: B
Valinnaiset osat: Vaihteisto, Enkooderi, Jarrut, Integroitu ohjain...
Kehyksen koko: NEMA 34 (86 x 86 mm)
Rungon pituus: 71 mm
Akselin halkaisija: 14 mm
Johtojen määrä: 4
Johtojen pituus: 300mm
Anturi: Hall-anturi
Enkooderi: 1000PPR
Paino: 1,5kg
| Bldc Motorsin johdot | Hall-anturin johdot | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Keltainen | Vihreä | Sininen | Punainen | Musta | Yello |
Vihreä | Sininen |
| Vcc-enkooderin jännite (+5 V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA-Encoder Vaihetulo | EB-Encoder B -vaihetulo | EZ-Encoder Z-vaihetulo |
| PUNAINEN | MUSTA | VIHREÄ | SININEN | KELTAINEN |
Yleiset tiedot |
|
| Tuote | Erittely |
| Käämityksen tyyppi | Delt |
| Hall-efektikulma | 120 asteen sähkökulma |
| Akseli loppu | 0,025 mm |
| Radial play | 0,02 mm @ 450 g |
| Lopeta toisto | 0,08 mm @ 450 g |
| Max radiaalinen voima | 220N@20mm laipasta |
| Max. aksiaalinen voima | 60N |
| Eristysluokka | Luokka B |
| Dielektrinen lujuus | 500 VDC yhden minuutin ajan |
| Eristysvastus | 100MΩ Min., 500VDC |
| Sähköiset tiedot | ||
| Malli | / |
JK86BLS58 |
| Vaihe | / | 3 |
| puolalaiset | / | 4 |
| Nimellisjännite | vdc | 48 |
| Nimellisnopeus | rpm |
3000 |
| Nimellisvääntömomentti | Nm | 0.35 |
| Nimellisvirta | A | 3.0 |
| Nimellisteho | W | 110 |
| Vääntömomentti vakio | Nm/A | 0.13 |
| Rungon pituus | mm | 71 |
| Paino | kg | 1.5 |
| Anturi | / | Kulta hyvin |
| Enkooderi | / | 1000 PPR |
| Eristysluokka | / | B |
| Eristysluokka | / | IP30 |
| Varastointilämpötila | ℃ | -25~+70 ℃ |
| Käyttölämpötila | ℃ | -15~+50 ℃ |
| Toimiva Kosteus | RH | 85 % RH tai vähemmän (ei kondensaatiota) ≤ 85 % RH |
| Työympäristö | / | Ulkona (ei suoraa auringonvaloa), ei syövyttävää kaasua, ei syttyvää kaasua, ei öljysumua, ei pölyä |
| Korkeus | m | 1000 metriä tai vähemmän |
Moottori, vaihteisto, anturi, jarru, integroitu ohjain...
Metallipyörät
Muovinen hihnapyörä
Gear
Akselin tappi
Kierreakseli
Paneelikiinnitys
Ontto akseli
Kierreakseli
Paneelikiinnitys
Yksinkertainen asunto
Dual Flat
Avaimen akseli
Kaapelit
Laippa
Akseli
Ruuvitango
Outter Runner
Coreless Dc Motors
Worm Vaihdelaatikko
Yhteinen varuste
Planeettavaihteisto
Jarru
Sisäänrakennettu ohjain
Kuljettajat
© TEKIJÄNOIKEUDET 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD KAIKKI OIKEUDET PIDÄTETÄÄN.