JK80BLS02 Enkooderilla
Jkongmotor
3000 rpm
4 napaa
80 mm
48V
10 kpl
| Saatavuus: | |
|---|---|
Jkongmotor 48v harjaton bldc dc servomoottori (JK80BLS02) nopeudella 3000 rpm ja koko 80x80x98mm, 0.7Nm ja 220W. Lisää erilaisia bldc-moottorivaatimuksia (kuten vaihteisto, jarru, anturi tai integroidut moottorit) varten ota yhteyttä!!!
Tyyppi: 48v 80mm harjaton dc-servomoottori
Mallin nimi: JK80BLS02
Vaiheiden lukumäärä: 3
Napojen lukumäärä: 4
Nimellisnopeus: 3000 rpm
Nimellisvääntömomentti: 0,7 Nm
Nimellisteho: 220W
Vääntömomentti: 0,127 Nm/A
Eristysluokka: B
Valinnaiset osat: Vaihteisto, Enkooderi, Jarrut, Integroitu ohjain...
Kehyksen koko: ( 80 x 80 mm)
Rungon pituus: 98 mm
Akselin halkaisija: 14 mm
Johtojen määrä: 4
Johtojen pituus: 300mm
Anturi: Hall-anturi
Enkooderi: 1000PPR
Paino: 2,0 kg
| Bldc Motorsin johdot | Hall-anturin johdot | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Keltainen | Vihreä | Sininen | Punainen | Musta | Yello |
Vihreä | Sininen |
| Vcc-enkooderin jännite (+5 V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA-Encoder Vaihetulo | EB-Encoder B -vaihetulo | EZ-Encoder Z-vaihetulo |
| PUNAINEN | MUSTA | VIHREÄ | SININEN | KELTAINEN |
Yleiset tiedot |
|
| Tuote | Erittely |
| Käämityksen tyyppi | Delt |
| Hall-efektikulma | 120 asteen sähkökulma |
| Akseli loppu | 0,025 mm |
| Radial play | 0,02 mm @ 450 g |
| Lopeta toisto | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radiaalinen voima | 115N@20mm laipasta |
| Max. aksiaalinen voima | 45N |
| Eristysluokka | Luokka B |
| Dielektrinen lujuus | 500 VDC yhden minuutin ajan |
| Eristysvastus | 100MΩ Min., 500VDC |
| Sähköiset tiedot | ||
| Malli | / |
JK80BLS02 |
| Vaihe | / | 3 |
| puolalaiset | / | 4 |
| Nimellisjännite | vdc | 48 |
| Nimellisnopeus | rpm |
3000 |
| Nimellisvääntömomentti | Nm | 0.7 |
| Nimellisvirta | A | 5.5 |
| Nimellisteho | W | 220 |
| Vääntömomentti vakio | Nm/A | 0.127 |
| Rungon pituus | mm | 98 |
| Paino | kg | 2.0 |
| Anturi | / | Kulta hyvin |
| Enkooderi | / | 1000 PPR |
| Eristysluokka | / | B |
| Eristysluokka | / | IP30 |
| Varastointilämpötila | ℃ | -25~+70 ℃ |
| Käyttölämpötila | ℃ | -15~+50 ℃ |
| Toimiva Kosteus | RH | 85 % RH tai vähemmän (ei kondensaatiota) ≤ 85 % RH |
| Työympäristö | / | Ulkona (ei suoraa auringonvaloa), ei syövyttävää kaasua, ei syttyvää kaasua, ei öljysumua, ei pölyä |
| Korkeus | m | 1000 metriä tai vähemmän |
Moottori, vaihteisto, anturi, jarru, integroitu ohjain...
Metallipyörät
Muovinen hihnapyörä
Gear
Akselin tappi
Kierreakseli
Paneelikiinnitys
Ontto akseli
Kierreakseli
Paneelikiinnitys
Yksinkertainen asunto
Dual Flat
Avaimen akseli
Kaapelit
Laippa
Akseli
Ruuvitango
Outter Runner
Coreless tasavirtamoottorit
Worm Vaihdelaatikko
Yhteinen varuste
Planeettavaihteisto
Jarru
Sisäänrakennettu ohjain
Kuljettajat
© TEKIJÄNOIKEUDET 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD KAIKKI OIKEUDET PIDÄTETÄÄN.