JK80BLS01 Kodlovchi bilan
Jkongmotor
3000 rpm
8 qutb
80 mm
48V
10 dona
| Mavjudligi: | |
|---|---|
Jkongmotor 48v cho'tkasi bo'lmagan bldc DC servo vosita (JK80BLS01) 3000 rpm tezligi va o'lchami 80x80x78mm , 0,35Nm va 110W. Turli xil bldc motorlar talablari uchun (masalan, vites qutisi, tormoz, enkoder yoki o'rnatilgan motorlar), iltimos biz bilan bog'laning!!!
Turi: 48v 80mm cho'tkasiz shahar servo vosita
Model nomi: JK80BLS01
Bosqichlar soni: 3
Qutblar soni: 4
Nominal tezlik: 3000 rpm
Nominal moment: 0,35 Nm
Nominal quvvat: 110 Vt
Doimiy moment: 0,13Nm/A
Izolyatsiya sinfi: B
Ixtiyoriy qismlar: vites qutisi, kodlovchi, tormoz, o'rnatilgan haydovchi...
Ramka o'lchami: (80 x 80 mm)
Tana uzunligi: 78 mm
Milning diametri: 14 mm
Etakchilar soni: 4
Qo'rg'oshin uzunligi: 300 mm
Sensor: Hall sensori
Kodlovchi: 1000PPR
Og'irligi: 1,4 kg
| Bldc Motors simlari | Hall sensori simlari | ||||||
| U | V | V | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Sariq | Yashil | Moviy | Qizil | Qora | Salom |
Yashil | Moviy |
| Vcc-Enkoder kuchlanishi (+5V) | EGND-Enkoder Grand(0V) | EA-Encoder A fazali kirish | EB-Encoder B fazali kirish | EZ-Encoder Z fazali kirish |
| QIZIL | QORA | YASHIL | KO‘K | SARI |
Umumiy spetsifikatsiyalar |
|
| Element | Spetsifikatsiya |
| O'rash turi | Delt |
| Xoll effekti burchagi | 120 daraja elektr burchagi |
| Mil tugadi | 0,025 mm |
| Radial o'yin | 0,02 mm @ 450 g |
| O'yinni tugatish | 0,08 mm @ 450 g |
| Maksimal radial kuch | Flanjdan 115N@20mm |
| Maks. eksenel kuch | 45N |
| Izolyatsiya sinfi | B sinf |
| Dielektrik kuch | Bir daqiqa davomida 500VDC |
| Izolyatsiyaga qarshilik | 100MŌ min., 500VDC |
| Elektr spetsifikatsiyasi | ||
| Model | / |
JK80BLS01 |
| Bosqich | / | 3 |
| polyaklar | / | 4 |
| Nominal kuchlanish | vdc | 48 |
| Nominal tezlik | rpm |
3000 |
| Nominal moment | Nm | 0.35 |
| Nominal oqim | A | 3.0 |
| Nominal quvvat | V | 110 |
| Moment doimiy | Nm/A | 0.13 |
| Tana uzunligi | mm | 78 |
| Og'irligi | kg | 1.4 |
| Sensor | / | Asal - yaxshi |
| Kodlovchi | / | 1000PPR |
| Izolyatsiya klassi | / | B |
| Izolyatsiya klassi | / | IP30 |
| Saqlash harorati | ℃ | -25~+70℃ |
| Ishlash harorati | ℃ | -15~+50℃ |
| Ishlash namligi | RH | 85% RH yoki undan kam (kondensatsiya yo'q) ≤85% RH |
| Ish muhiti | / | Tashqi makon (to'g'ridan-to'g'ri quyosh nuri yo'q), korroziy gaz, yonuvchi gaz, yog 'tumanlari, chang yo'q |
| Balandlik | m | 1000 metr yoki undan kam |
Dvigatel, vites qutisi, kodlovchi, tormoz, o'rnatilgan haydovchi...
Metall kasnaklar
Plastik kasnak
Jihoz
Mil pin
Tishli mil
Panelni o'rnatish
Bo'shliq mil
Tishli mil
Panelni o'rnatish
Yagona Kvartira
Ikki qavatli
Kalit mili
Kabellar
Flanj
Mil
Vintli novda
Tashqi yuguruvchi
Yadrosiz DC motorlar
Chuvalchangli uzatmalar qutisi
Common Gear
Planet asboblari
Tormoz
O'rnatilgan haydovchi
Haydovchilar
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD BARCHA HUQUQLAR HAQIDA.