JK86BLS98 Cum Encoder
Jkongmotor
3000rpm
8 perticas
Nema34 (86mm)
48V
10 Pcs
| Availability: | |
|---|---|
Jkongmotor 48v bleless bldc dc servo motore (JK86BLS98) cum 3000Rpm celeritate et magnitudine 86x86x111.5mm ,1.4Nm et 440W. Pro pluribus requisitis motorum bldc differentium (ut gearbox, fregit, encoder, aut motores integrales), pete nobis!!!
Type: 48v 86mm Brushless dc servo motore
Exemplar Nomen: JK86BLS98
Numerus Phase: 3
Numeri Polonorum: 8
Rated Speed: 3000Rpm
Rated Torque: 1.4Nm
Ratum Power: 440W
Torque Constant: 0.13Nm/A
Insulatio Classis: B
Partes libitum: Gearbox, Encoder, Brake, Coegi Integrated...
Frame Size: NEMA 34 (86 x 86mm)
Corpus Longitudo: 111.5mm
Shaft Diameter: 14mm
Numerus Leads: 4
Ducit Longitudo: 300mm
Sensor: Hall Sensor
Encoder: 1000PPR
Pondus: 2.7kg
| Fila Motors Bldc | Aula Sensor Wires | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| flavum | Viridis | Blue | Red | Niger | Yello |
Viridis | Blue |
| Vcc-Encoder Voltage (+5V) | EGND-Encoder Grand(0V) | EA-Encoder A phase input | EB-Encoder B tempus input | EZ-Encoder Z phase input |
| RED | NIGRUM | UF | RED | flavus |
Specificationes generales |
|
| Item | Specification |
| Genus curva | Delt |
| Aula effectus angulus | CXX gradum electrica angulus |
| Hastile excurrere | 0.025mm |
| Radialis fabula | 0.02mm@450g |
| Finis fabula | 0.08mm@450g |
| Max.radial vis | 220N@20mm e flange |
| Maximilianus. articulatio vi | 60N |
| Nulla genus | Classis B |
| Dieelectrica Fortitudo | 500VDC pro uno momento |
| Nulla Resistentia | 100MΩ Min., 500VDC |
| Electrical Specification | ||
| Model | / |
JK86BLS98 |
| Phase | / | 3 |
| Poloni | / | 8 |
| Rated Voltage | vdc | 48 |
| Rated Speed | rpm |
3000 |
| Rated Torque | Nm | 1.4 |
| Ratum Current | A | 11.5 |
| Rated Power | W | 440 |
| Torque Constant | Nm/A | 0.13 |
| Corpus Longitudo | mm | 111.5 |
| Pondus | kg | 2.7 |
| Sensor | / | Mel bene |
| Encoder | / | 1000PPR |
| Insulatio Classis | / | B |
| Insulatio Classis | / | IP30 |
| Repono Temperature | ℃ | -25~+70℃ |
| Temperature operating | ℃ | -15~+50℃ |
| opus Umor | RH | 85% RH vel minus (nulla condensatio) ≤85% RH |
| Operatio Opera | / | Outdoor (non directum solis), non corrosivum gas, non gas flammabiles, nulla caligo olei, nulla pulvis |
| altitudo | m | M metris vel minus |
Motor, Gearbox, Encoder, Brake, Integrated Driver...
Metallum Pulleys
Plastic Pulley
Apparatus
Shaft Pin
Threaded Shaft
Panel Mount
cava Shaft
Threaded Shaft
Panel Mount
una Flat
Dual Flat
Clavis Shaft
cables
Flange
Shaft
stupra Rod
Exterior Cursor
Coreless Dc Motors
Vermis Gearbox
Apparatus communis
Apparatus planetarius
Fregit
Inaedificata Coegi
Duces
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD OMNIA IURA RESERVATUS.