JK86BLS71 Le Ionchódóir
Jkong mótair
3000rpm
8 cuaille
Nema34 (86mm)
48V
10 ríomhairí pearsanta
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
Mótar servo bldc dc brushless Jkongmotor 48v (JK86BLS71) le luas 3000Rpm agus méid 86x86x84.5mm ,0.7Nm agus 220W. Le haghaidh riachtanais mhótair bldc níos éagsúla (cosúil le giarbhosca, coscán, ionchódóir, nó mótair chomhtháite), déan teagmháil linn !!!
Cineál: 48v 86mm mótair servo dc brushless
Ainm Samhail: JK86BLS71
Líon na Céime:3
Líon Polannaigh: 4
Luas Rátáil: 3000Rpm
Casmhóiminte Rátáilte: 0.7Nm
Cumhacht Rátáil: 220W
Tairiseach chasmhóiminte: 0.12Nm/A
Aicme Inslithe: B
Páirteanna Roghnacha: Giarbhosca, Ionchódóir, Coscáin, Tiománaí Comhtháite ...
Méid Fráma: NEMA 34 (86 x 86mm)
Fad Coirp: 84.5mm
Trastomhas seafta: 14mm
Líon na gCeannairí: 4
Fad luaidhe: 300mm
Braiteoir: Halla Sensor
Ionchódóir: 1000PPR
Meáchan: 1.9kg
| Sreanga Mótair Bldc | Sreanga Braiteoir Halla | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Buí | Glas | Gorm | Dearg | Dubh | Yello |
Glas | Gorm |
| Voltas Ionchódóra Vcc (+5V) | EGND-Ionchódóir Grand (0V) | EA-Ionchódóra A ionchur chéim | EB-Ionchódóir ionchur chéim B | Ionchur chéim EZ-Ionchódóra Z |
| DEARG | DUBH | GLAS | GORM | BUÍ |
Sonraíochtaí Ginearálta |
|
| Mír | Sonraíocht |
| Cineál foirceannadh | Delt |
| Uillinn éifeacht halla | Uillinn leictreach 120 céim |
| Seafta rith amach | 0.025mm |
| Súgradh gathach | 0.02mm@450g |
| Cuir deireadh leis an imirt | 0.08mm@450g |
| Fórsa max.radial | 220N@20mm ón flange |
| uas. fórsa aiseach | 60N |
| Rang inslithe | Aicme B |
| Neart Tréleictreach | 500VDC ar feadh nóiméad amháin |
| Friotaíocht Inslithe | 100MΩ Min., 500VDC |
| Sonraíocht Leictreach | ||
| Múnla | / |
JK86BLS71 |
| Céim | / | 3 |
| Polannaigh | / | 4 |
| Voltas Rátáilte | vdc | 48 |
| Luas Rátáil | rpm |
3000 |
| Casmhóiminte Rátáilte | Nm | 0.7 |
| Reatha Rátáilte | A | 6.3 |
| Cumhacht Rátáil | W | 220 |
| Tairiseach chasmhóiminte | Nm/A | 0.12 |
| Fad Coirp | mm | 84.5 |
| Meáchan | kg | 1.9 |
| Braiteoir | / | Mil-maith |
| Ionchódóir | / | 1000PPR |
| Rang Inslithe | / | b |
| Rang Inslithe | / | IP30 |
| Teocht Stórála | ℃ | -25~+70 ℃ |
| Teocht Oibriúcháin | ℃ | -15~+50 ℃ |
| Taise Oibre | RH | 85% RH nó níos lú (gan comhdhlúthú) ≤85% RH |
| Timpeallacht Oibre | / | Amuigh faoin aer (gan solas díreach), gan aon ghás creimneach, gan ghás inadhainte, gan cheo ola, gan deannach |
| Airde | m | 1000 méadar nó níos lú |
Mótar, Giarbhosca, Ionchódóir, Coscáin, Tiománaí Comhtháite...
Pulóga Miotail
Pulley Plaisteacha
Fearas
Bioráin Seafta
Seafta Snáithithe
Painéal Mount
Seafta Hollow
Seafta Snáithithe
Painéal Mount
Maol Aonair
Flat Dual
Seafta Eochracha
Cáblaí
flange
Seafta
Slat scriú
Runaire Amuigh
Mótair Dc Coreless
Giarbhosca Worm
Fearas Coitianta
Fearas Pláinéadach
Coscán
Tiománaí insuite
Tiománaithe
© CÓIPCHEART 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD GACH CEART AR FHORCHUR.