JKDM542 rehegua
JKONGMOTOR rehegua
10 Pcs
| Tamaño: | |
|---|---|
| Disponibilidad: | |
Techaukaha:
Jkong DM542 haꞌehína peteĩ conductor motor paso a paso digital completamente oiporúva algoritmos control DSP avanzado ha tecnología control movimiento ipyahuvéva. Ndahasýi ojeporu ha ikatu ojeporu oñemboguata porã hag̃ua umi motor de paso híbrido 2 fase sa’ive haku ha tyapu reheve. Omba’apo 18 - 60VDC tensión reheve ha ikatu ome’ẽ max 4.2A corriente pico. Ohupyty excepcional suavidad sistema, ome'ëva par óptimo omboykévo inestabilidad gama media. Pe conductor autoidentificación ha autoconfiguración mbaꞌekuaarã oheja oñembosakoꞌi pyaꞌe opaichagua motor-pe g̃uarã. Oñembojojávo umi unidad analógica yma guarére, DM542 ombaꞌapo saꞌivéva ruido reheve, saꞌivéva generación de calor ha movimiento suave reheve. Ko'ã ventaja ojapo DM542 ideal umi aplicación de alto rendimiento, particularmente conductor ramo umi motor paso Nema 17, Nema 23 ha Nema 24.
1. Control de corriente promedio, impulsión de corriente salida sinusoidal 2 fase rehegua
2. 8 canal osëva fase corriente ajuste
3. Terminal entrada comando rehegua osẽva línea-gui
4. Par hording yvate velocidad yvate guýpe
5. Rendimiento yvate, hepykue michĩva
6. E/S señal opto-aislada rehegua
7. Sobretensión, tensión guýpe, sobrecorrecto, protección cortocircuito de fase rehegua
8. 15 canal subdivisión ha reducción automática corriente ralentí
9. Par motor rehegua ojoaju velocidad rehe, ha katu ndojoajúi paso/revolución rehe
Salida Pico Corriente: 1.0A - 4.2A (Pico) .
Tensión de Entrada: +18VDC - 60VDC rehegua
Corriente de Entrada: <4A
Consumo: 80W rehegua
Gas: Ojeproivi gas inflamable ha polvo conductor eléctrico.
Enfriamiento: Enfriamiento Natural térã Enfriamiento Forzado.
Tekoha: Ejehekýi yvytimbo, niebla petrolera ha gas corrosivo-gui
Temperatura ambiente: 0°C - 65°C
Humedad: 40%RH-90%RH
Temperatura de funcionamiento: -10°C - 45°C
Ñongatuha Arahaku: -40°C - 70°C
| Téra | Jkong rehegua |
| Techapyrãramo | JKDM542 rehegua |
| Tipo de Chofer rehegua | Conductor Paso Digital rehegua |
| DC / AC rehegua |
DC |
| Motor Oĩporãva | Nema 17 23 24 Motor paso híbrido rehegua |
| Tensión de Entrada rehegua | 18V - 60V rehegua |
| Salida Corriente rehegua | 1.0A - 4.2A rehegua |
| Subdivisión Ñemboheko | 15 (400 - 25600) Ñe’ẽpoty ha ñe’ẽpoty. |
| Ñeñongatuha Tekoha | -40°C - 70°C peve |
● Control de corriente promedio, impulsión de corriente salida sinusoidal 2 fase rehegua
● CC +18 ~ +60V ñemboguata
● Señal entrada/salida aislada ópticamente
● Terminal entrada de comando offline rehegua
● Protección sobretensión, subtensión, sobrecorriente ha fase a fase cortocircuito rehegua
● Ko'ágã 8 paso, rango setable 2.0A ~ 4.2A
● Subdivisión 15 paso, rango 400 ~ 25600
Pe conexión oîva chofer ha motor de paso híbrido de dos fases apytépe ha'e irundy alambre. Umi devanado motor rehegua oñembojoaju paralelo ha serie-pe, ha pe método de conexión iporã. Pe rendimiento velocidad yvate rehegua iporã, ha katu pe corriente conductor rehegua tuicha (1,73 jey pe corriente de bobinado motor rehegua). Pe corriente impulsión rehegua ojoja pe corriente de bobinado motor rehegua ndive.
| Pines | Funciones rehegua |
| PUL | Señal de pulso, oñemohenda porãva 5/12/24V ndive |
| DIR | Señalización direccional, oñemohenda porãva 5/12/24V ndive |
| ENA rehegua | Habilitar Señal, Ojesuspendekuaa |
| A+ | A+ Fase motor paso a paso rehegua |
| PETEĨ- | A- Fase motor paso a paso rehegua |
| B+ rehegua | B+ Fase motor paso a paso rehegua |
| B- . | B- Fase motor paso a paso rehegua |
| GND rehegua |
Entrada de potencia CC: 0V |
| VDC rehegua | Entrada de potencia CC: 18 ~ 60V |
| Ojeresetávo peteĩ falla conducción rehegua oĩ jave activa señal de habilitación offline ombotove oimeraẽ pulso válido, umi elemento potencia salida unidad rehegua oñembogue ha motor ndorekói par de sostenimiento. | |
Ikatu haguã omboguata motor paso de par iñambuéva, umi usuario ikatu omohenda corriente fase salida conductor umi interruptor de inmersión SW1, SW2, SW3 rupive panel conductor-pe, corriente salida okorrespondéva cada posición interruptor, corriente salida okorrespondéva modelo iñambuéva conductor iñambue, ehecha cuadro iguýpe:
| SW1 | SW2 | SW3 | PICO (A) rehegua . | RMS (A) rehegua. |
| PE |
PE | PE | 1.0 | 0.71 |
| OGUEHÁPE | PE | PE | 1.46 | 1.04 |
| PE |
OGUEHÁPE | PE | 1.92 | 1.36 |
| OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | PE | 2.37 | 1.96 |
| PE |
PE | OGUEHÁPE | 2.84 | 2.03 |
| OGUEHÁPE | PE | OGUEHÁPE | 3.32 | 2.36 |
| PE |
OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | 3.76 | 2.69 |
| OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | 4.2 | 3.0 |
SW4: ‘OFF’ haꞌehína función media corriente reheve; 'ON' ha'e función media corriente ÿre. Función media corriente he ise 500ms rire ndaipóri pulso paso, pe corriente osëva conductor oñemboguejy automáticamente 70% pe corriente de salida nominal, ojeporúva ani haguã motor oñemboyku. |
||||
| Pulso rehegua |
SW5 | SW6 | SW7 | SW8 |
| 400 | OGUEHÁPE | PE | PE | PE |
| 800 | PE | OGUEHÁPE | PE | PE |
| 1600 | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | PE | PE |
| 3200 | PE | PE | OGUEHÁPE | PE |
| 6400 | OGUEHÁPE | PE | OGUEHÁPE | PE |
| 12800 | PE | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | PE |
| 25600 | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | PE |
| Pulso rehegua |
SW5 | SW6 | SW7 | SW8 |
| 1000 | PE | PE | PE | OGUEHÁPE |
| 2000 | OGUEHÁPE | PE | PE | OGUEHÁPE |
| 4000 | PE | OGUEHÁPE | PE | OGUEHÁPE |
| 5000 | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | PE | OGUEHÁPE |
| 8000 | PE | PE | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE |
| 10000 | OGUEHÁPE | PE | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE |
| 20000 | PE | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE |
| 25000 | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE | OGUEHÁPE |

1, P: Pe motor ndojere ha ndaipóri par de sostenimiento:
R: 1 jahecha pe línea de alimentación oñembojoaju hague pe tensión vai rehe ijyvateterei, tekotevẽ oñembohetave pe tensión térã oñemyatyrõ pe línea de alimentación
2 jahecha oĩ porãpa pe cableado motor rehegua, ndahaꞌeiramo hekopete pe cableado motor rehegua. Jahecha oĩ porãpa pe cableado motor rehegua, nahániriramo, emyatyrõ pe cableado motor rehegua.
3 Oĩpa pe señal habilitación rehegua, osẽva motorgui nombaꞌapói.
4 Oĩ porãpa pe parámetro subdivisión rehegua?
5 Oĩ porãpa pe parámetro koꞌag̃agua?
2Q:Motor ndojerevéi ha katu oreko par de sostenimiento:
R: 1 Pe secuencia de fase umi alambre motor rehegua oĩ vai, tekotevẽ oñeintercambia oimeraẽ mokõi alambre.
2 Entrada señal de pulso rehegua oĩ vai, tekotevẽ ojehecha cableado pulso rehegua.
3P: Pe par motor rehegua michĩeterei:
R: 1 Ajuste corriente de fase michĩeterei, tekotevẽ oñemohenda corriente de fase okorrespondéva motor-pe.
2 aceleración ipya'eterei, omboguejy pe valor aceleración rehegua
3 bloqueo motor rehegua, tekotevẽ oñemboyke umi problema mecánico
4 conducción ha motor ndojoajúiha, tekotevẽ oñemyengovia pe conducción hekopete
4Q:Error dirección motor rehegua:
R: 1 secuencia de fase línea motor rehegua oĩ vai, tekotevẽ oñeintercambia oimeraẽ mokõi alambre
2 línea motor rehegua oguereko petet circuito oñembyaíva, ehecha ha embojoaju derecha gotyo
5Q:Pe tesape ohechaukáva alarma hendy:
R: 1 Oñembojoaju vaipa pe alambre motor rehegua
2 Oĩpa condición sobretensión ha subtensión rehegua
3 Motor térã chofer oñembyai
6Q:Motor aceleración bloqueo rehegua:
R: 1 tiempo mbykymi aceleración rehegua
2 par motor rehegua michĩeterei
3 Tensión térã corriente michĩva
© DERECHO DE COPIA 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD OPAVAVE DERECHO OÑEMBOGUAPY.