JK33BL38-24
Jkongmotor
3000rpm
4 stolper
33 mm
24V
10 stk
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
Jkongmotor 33BL 33mm Series 24v børsteløs bldc dc motor (JK33BL38-24) med 3000 Rpm hastighet og størrelse 33x33x38mm. Den har 8 ledninger (3 ledninger for motorer, 5 ledninger for hallsensor), 22mN.m 1,5A og 7W. For flere forskjellige bldc-motorer (som girkasse, brems, koder eller integrerte motorer), vennligst kontakt oss!!!
Type: 33BL Series 33mm børsteløs likestrømsmotor
Modellnavn: JK33BL38-24
Antall fase: 3
Antall polakker: 4
Nominell hastighet: 3000 rpm
Nominell dreiemoment: 22mN.m
Maksimalt dreiemoment: 66mN.m
Nominell effekt: 7W
Arbeidsmoment: 26mN.m
Toppstrøm: 1,5A
Trådmotstand: 14,2 ohm @ 20 ℃
Bak EMF: 3,43Vrms/Krpm
Momentkonstant: 46,3 mN.m/A
Rotortreghet: 7,95g.cm2
Isolasjonsklasse: B
Isolasjonsmotstand: 100MΩ Min @500VDC
Dielektrisk styrke: 600VAC/1s
Egnet driver: BLD120
Valgfrie deler: girkasse, koder, brems, integrert driver...
Rammestørrelse: 33BL (33 x 33 mm)
Kroppslengde: 38mm
Skaftdiameter: 5mm
Antall kundeemner: 8
Ledningslengde: 200 mm
Sensor: Hall Sensor
Vekt: 0,085 kg
| Bldc Motors ledninger | Hallsensorledninger | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Gul | Grønn | Blå | Rød | Svart | Hei |
Grønn | Blå |
Generelle spesifikasjoner |
|
| Punkt | Spesifikasjon |
| Oppviklet type | Stjerne |
| Halleffektvinkel | 120 grader elektrisk vinkel |
| Aksel er tom | 0,025 mm |
| Radialt spill | 0,02 mm @ 450 g |
| Avslutt spillet | 0,08 mm @ 450 g |
| Maks.radial kraft | 10N@10mm fra flensen |
| Maks. aksial kraft | 2N |
| Isolasjonsklasse | Klasse B |
| Dielektrisk styrke | 600VAC/1S |
| Isolasjonsmotstand | 100MΩ min., 500VDC |
| Elektrisk spesifikasjon | ||
| Modell | / |
JK33BL38-24 |
| Fase | / | 3 |
| polakker | / | 4 |
| Nominell spenning | vdc | 24 |
| Nominell hastighet | rpm |
3000 |
| Nominell dreiemoment | mN.m | 22 |
| Maksimalt dreiemoment | mN.m | 66 |
| Nominell effekt | W | 7 |
| Maksimalt dreiemoment | mN.m | 26 |
| Toppstrøm | EN | 1.5 |
Trådmotstand |
ohm ved 20 ℃ | 14.2 |
| Tilbake EMF | Vrms/Krpm |
3.43 |
| Konstant dreiemoment | mN.m/A | 46.3 |
| Rotortreghet | g.cm2 | 7.95 |
| Kroppslengde | mm | 38 |
| Vekt | kg | 0.085 |
| Sensor | / | Honning-vel |
| Isolasjonsklasse | / | B |
| Isolasjonsklasse | / | IP30 |
| Lagringstemperatur | ℃ | -25~+70℃ |
| Driftstemperatur | ℃ | -15~+50℃ |
| Arbeidsfuktighet | RH | 85 % RF eller mindre (ingen kondensering) ≤85 % RF |
| Arbeidsmiljø | / | Utendørs (ingen direkte sollys), ingen etsende gass, ingen brennbar gass, ingen oljetåke, ingen støv |
| Høyde | m | 1000 meter eller mindre |

Motor, girkasse, koder, brems, integrert driver...
Metallskiver
Remskive i plast
Utstyr
Akselstift
Gjenget skaft
Panelfeste
Hult skaft
Gjenget skaft
Panelfeste
Enkel leilighet
Dual Flat
Nøkkelaksel
Kabler
Flens
Aksel
Skruestang
Ytre løper
Kjerneløse likestrømsmotorer
Snekkegirkasse
Felles utstyr
Planetutstyr
Bremse
Innebygd driver
Drivere
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD. ALLE RETTIGHETER RESERVERT.