JK33BL38-24
Jkongmotor
3000 obr./min
4 bieguny
33mm
24 V
10 szt
| Dostępność: | |
|---|---|
Bezszczotkowy silnik prądu stałego Jkongmotor 33BL 33 mm 24 V (JK33BL38-24) o prędkości 3000 obr./min i rozmiarze 33 x 33 x 38 mm. Posiada 8 przewodów (3 przewody do silników, 5 przewodów do czujnika Halla), 22mN.m 1,5A i 7W. Aby uzyskać więcej różnych wymagań dotyczących silników bldc (takich jak skrzynia biegów, hamulec, enkoder lub silniki zintegrowane), skontaktuj się z nami!!!
Typ: Bezszczotkowy silnik prądu stałego 33 mm serii 33BL
Nazwa modelu: JK33BL38-24
Liczba faz: 3
Liczba Polaków: 4
Prędkość znamionowa: 3000 obr./min
Znamionowy moment obrotowy: 22mNm
Maksymalny moment obrotowy: 66mNm
Moc znamionowa: 7 W
Roboczy moment obrotowy: 26mN.m
Prąd szczytowy: 1,5A
Rezystancja drutu: 14,2 omów przy 20 ℃
Tylne pole elektromagnetyczne: 3,43 Vrms/Krpm
Stały moment obrotowy: 46,3 mN.m/A
Bezwładność wirnika: 7,95 g.cm2
Klasa izolacji: B
Rezystancja izolacji: 100MΩ Min. przy 500VDC
Wytrzymałość dielektryczna: 600VAC/1s
Odpowiedni sterownik: BLD120
Części opcjonalne: skrzynia biegów, enkoder, hamulec, zintegrowany sterownik...
Rozmiar ramy: 33BL (33x33mm)
Długość korpusu: 38mm
Średnica wału: 5mm
Liczba odprowadzeń: 8
Długość przewodów: 200 mm
Czujnik: czujnik Halla
Waga: 0,085 kg
| Przewody silników Bldc | Przewody czujnika Halla | ||||||
| U | V | W | +5 V prądu stałego |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Żółty | Zielony | Niebieski | Czerwony | Czarny | Cześć |
Zielony | Niebieski |
Ogólne dane techniczne |
|
| Przedmiot | Specyfikacja |
| Typ uzwojenia | Gwiazda |
| Kąt efektu Halla | Kąt elektryczny 120 stopni |
| Skończył się wał | 0,025 mm |
| Gra radialna | 0,02 mm przy 450 g |
| Zakończ grę | 0,08 mm przy 450 g |
| Maksymalna siła promieniowa | 10N@10mm od kołnierza |
| Maks. siła osiowa | 2N |
| Klasa izolacji | Klasa B |
| Wytrzymałość dielektryczna | 600VAC/1S |
| Rezystancja izolacji | Min. 100MΩ, 500VDC |
| Specyfikacja elektryczna | ||
| Model | / |
JK33BL38-24 |
| Faza | / | 3 |
| Polacy | / | 4 |
| Napięcie znamionowe | vdc | 24 |
| Prędkość znamionowa | obr./min |
3000 |
| Znamionowy moment obrotowy | mN.m | 22 |
| Maksymalny moment obrotowy | mN.m | 66 |
| Moc znamionowa | W | 7 |
| Maksymalny moment obrotowy | mN.m | 26 |
| Prąd szczytowy | A | 1.5 |
Rezystancja drutu |
omy @ 20 ℃ | 14.2 |
| Powrót pola elektromagnetycznego | Vrms/Krpm |
3.43 |
| Stały moment obrotowy | mN.m/A | 46.3 |
| Bezwładność wirnika | g.cm2 | 7.95 |
| Długość ciała | mm | 38 |
| Waga | kg | 0.085 |
| Transduktor | / | Kochanie, cóż |
| Klasa izolacji | / | B |
| Klasa izolacji | / | IP30 |
| Temperatura przechowywania | ℃ | -25 ~ +70 ℃ |
| Temperatura pracy | ℃ | -15 ~ + 50 ℃ |
| Wilgotność robocza | PRAWA | 85% RH lub mniej (bez kondensacji) ≤85% RH |
| Środowisko pracy | / | Na zewnątrz (bez bezpośredniego światła słonecznego), bez gazów korozyjnych, bez gazów palnych, bez mgły olejowej, bez kurzu |
| Wysokość | M | 1000 metrów lub mniej |

Silnik, skrzynia biegów, enkoder, hamulec, zintegrowany sterownik...
Metalowe koła pasowe
Plastikowe koło pasowe
Bieg
Sworzeń wału
Wał gwintowany
Montaż panelowy
Wał pusty
Wał gwintowany
Montaż panelowy
Mieszkanie jednoosobowe
Podwójne mieszkanie
Wał klucza
Kable
Kołnierz
Wał
Pręt śrubowy
Zewnętrzny biegacz
Bezrdzeniowe silniki prądu stałego
Przekładnia ślimakowa
Wspólny sprzęt
Przekładnia planetarna
Hamulec
Wbudowany sterownik
Kierowcy
© PRAWA AUTORSKIE 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.