JK33BL38-24
Jkongmotor
3000 rpm
4 napaa
33 mm
24V
10 kpl
| Saatavuus: | |
|---|---|
Jkongmotor 33BL 33mm -sarjan 24v harjaton bldc-tasavirtamoottori (JK33BL38-24) nopeudella 3000 rpm ja koko 33x33x38mm. Siinä on 8 johtoa (3 johtoa moottoreille, 5 johtoa Hall-sensorille), 22mN.m 1,5A ja 7W. Lisää erilaisia bldc-moottorivaatimuksia (kuten vaihteisto, jarru, anturi tai integroidut moottorit) varten ota yhteyttä!!!
Tyyppi: 33BL-sarjan 33 mm harjaton tasavirtamoottori
Mallin nimi: JK33BL38-24
Vaiheiden lukumäärä: 3
Napojen lukumäärä: 4
Nimellisnopeus: 3000 rpm
Nimellisvääntömomentti: 22mN.m
Huippuvääntömomentti: 66 mN.m
Nimellisteho: 7W
Käyttövääntömomentti: 26mN.m
Huippuvirta: 1,5A
Johdon vastus: 14,2 ohmia @ 20 ℃
Takaosan EMF: 3,43 Vrms/Krpm
Vääntömomentti: 46,3 mN.m/A
Roottorin hitaus: 7,95 g.cm2
Eristysluokka: B
Eristysvastus: 100MΩ Min @500VDC
Dielektrinen lujuus: 600VAC/1s
Sopiva ohjain: BLD120
Valinnaiset osat: Vaihteisto, Enkooderi, Jarrut, Integroitu ohjain...
Kehyksen koko: 33BL (33 x 33mm)
Rungon pituus: 38 mm
Akselin halkaisija: 5 mm
Johtojen määrä: 8
Johtojen pituus: 200mm
Anturi: Hall-anturi
Paino: 0,085 kg
| Bldc Motorsin johdot | Hall-anturin johdot | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Keltainen | Vihreä | Sininen | Punainen | Musta | Yello |
Vihreä | Sininen |
Yleiset tiedot |
|
| Tuote | Erittely |
| Käämityksen tyyppi | Tähti |
| Hall-efektikulma | 120 asteen sähkökulma |
| Akseli loppu | 0,025 mm |
| Radial play | 0,02 mm @ 450 g |
| Lopeta toisto | 0,08 mm @ 450 g |
| Max radiaalinen voima | 10N@10mm laipasta |
| Max. aksiaalinen voima | 2N |
| Eristysluokka | Luokka B |
| Dielektrinen lujuus | 600VAC/1S |
| Eristysvastus | 100MΩ Min., 500VDC |
| Sähköiset tiedot | ||
| Malli | / |
JK33BL38-24 |
| Vaihe | / | 3 |
| puolalaiset | / | 4 |
| Nimellisjännite | vdc | 24 |
| Nimellisnopeus | rpm |
3000 |
| Nimellisvääntömomentti | mN.m | 22 |
| Huippuvääntömomentti | mN.m | 66 |
| Nimellisteho | W | 7 |
| Huippuvääntömomentti | mN.m | 26 |
| Huippuvirta | A | 1.5 |
Johdon vastus |
ohmia @ 20 ℃ | 14.2 |
| Takana EMF | Vrms/Krpm |
3.43 |
| Vääntömomentti vakio | mN.m/A | 46.3 |
| Roottorin inertia | g.cm2 | 7.95 |
| Rungon pituus | mm | 38 |
| Paino | kg | 0.085 |
| Anturi | / | Kulta hyvin |
| Eristysluokka | / | B |
| Eristysluokka | / | IP30 |
| Varastointilämpötila | ℃ | -25~+70 ℃ |
| Käyttölämpötila | ℃ | -15~+50 ℃ |
| Toimiva Kosteus | RH | 85 % RH tai vähemmän (ei kondensaatiota) ≤ 85 % RH |
| Työympäristö | / | Ulkona (ei suoraa auringonvaloa), ei syövyttävää kaasua, ei syttyvää kaasua, ei öljysumua, ei pölyä |
| Korkeus | m | 1000 metriä tai vähemmän |

Moottori, vaihteisto, anturi, jarru, integroitu ohjain...
Metallipyörät
Muovinen hihnapyörä
Gear
Akselin tappi
Kierreakseli
Paneelikiinnitys
Ontto akseli
Kierreakseli
Paneelikiinnitys
Yksinkertainen asunto
Dual Flat
Avaimen akseli
Kaapelit
Laippa
Akseli
Ruuvitango
Outter Runner
Coreless Dc Motors
Worm Vaihdelaatikko
Yhteinen varuste
Planeettavaihteisto
Jarru
Sisäänrakennettu ohjain
Kuljettajat
© TEKIJÄNOIKEUDET 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD KAIKKI OIKEUDET PIDÄTETÄÄN.