JK33BL38-24
Jkongmotor
3000 об/хв
4 полюса
33 мм
24В
10 шт
| Наявність: | |
|---|---|
Jkongmotor 33BL 33mm Series 24v безщітковий bldc двигун постійного струму (JK33BL38-24) зі швидкістю 3000 об/хв і розміром 33x33x38 мм. Він має 8 проводів (3 дроти для двигунів, 5 проводів для датчика Холла), 22 мН·м 1,5 А та 7 Вт. Щоб дізнатися більше про вимоги до двигунів bldc (таких як коробка передач, гальмо, кодер або інтегровані двигуни), зв’яжіться з нами!!!
Тип: безщітковий двигун постійного струму 33 мм серії 33BL
Назва моделі: JK33BL38-24
Кількість фаз: 3
Кількість поляків: 4
Номінальна швидкість: 3000 об / хв
Номінальний крутний момент: 22 мН.м
Піковий крутний момент: 66 мН.м
Номінальна потужність: 7 Вт
Робочий крутний момент: 26мН.м
Піковий струм: 1,5 А
Опір дроту: 14,2 Ом при 20 ℃
Зворотній ЕМП: 3,43 В (среднеквадратичне значення)/Krpm
Постійний крутний момент: 46,3 мН.м/А
Інерція ротора: 7,95 г.см2
Клас ізоляції: B
Опір ізоляції: 100 МОм мін при 500 В постійного струму
Діелектрична міцність: 600VAC/1s
Відповідний драйвер: BLD120
Додаткові частини: коробка передач, кодер, гальмо, вбудований драйвер...
Розмір рами: 33BL (33 x 33 мм)
Довжина корпусу: 38 мм
Діаметр валу: 5 мм
Кількість проводів: 8
Довжина проводів: 200 мм
Датчик: датчик Холла
Вага: 0,085 кг
| Bldc Motors Провід | Провід датчика Холла | ||||||
| U | В | В | +5 В постійного струму |
GND | Ху |
Hv | Hw |
| Жовтий | Зелений | Синій | Червоний | чорний | Привіт |
Зелений | Синій |
Загальні характеристики |
|
| Пункт | Специфікація |
| Намотувальний тип | зірка |
| Кут ефекту Холла | Електричний кут 120 градусів |
| Вал закінчився | 0,025 мм |
| Радіальна гра | 0,02 мм при 450 г |
| Закінчити гру | 0,08 мм при 450 г |
| Максимальна радіальна сила | 10N@10 мм від фланця |
| Макс. осьова сила | 2N |
| Клас ізоляції | клас B |
| Діелектрична міцність | 600 В змінного струму/1 с |
| Опір ізоляції | 100 МОм мін., 500 В постійного струму |
| Електричні характеристики | ||
| Модель | / |
JK33BL38-24 |
| Фаза | / | 3 |
| поляки | / | 4 |
| Номінальна напруга | vdc | 24 |
| Номінальна швидкість | об/хв |
3000 |
| Номінальний крутний момент | мН.м | 22 |
| Піковий крутний момент | мН.м | 66 |
| Номінальна потужність | В | 7 |
| Піковий крутний момент | мН.м | 26 |
| Піковий струм | А | 1.5 |
Опір дроту |
Ом при 20 ℃ | 14.2 |
| Зворотна ЕРС | Vrms/Krpm |
3.43 |
| Константа крутного моменту | мН·м/А | 46.3 |
| Інерція ротора | г.см2 | 7.95 |
| Довжина тіла | мм | 38 |
| вага | кг | 0.085 |
| датчик | / | Мед-колодязь |
| Клас ізоляції | / | Б |
| Клас ізоляції | / | IP30 |
| Температура зберігання | ℃ | -25~+70℃ |
| Робоча температура | ℃ | -15~+50℃ |
| Робоча вологість | RH | 85% RH або менше (без конденсації) ≤85% RH |
| Робоче середовище | / | На відкритому повітрі (без прямого сонячного світла), без корозійного газу, без горючого газу, без масляного туману, без пилу |
| Висота | м | 1000 метрів або менше |

Двигун, коробка передач, кодер, гальмо, вбудований драйвер...
Металеві шківи
Пластиковий шків
спорядження
Штифт валу
Різьбовий вал
Панельне кріплення
Порожнистий вал
Різьбовий вал
Панельне кріплення
Одномісна квартира
Подвійна квартира
Шпонковий вал
Кабелі
Фланець
Вал
Гвинтовий стрижень
Outter Runner
Двигуни постійного струму без сердечника
Черв'ячний редуктор
Загальне спорядження
Планетарний механізм
Гальмо
Вбудований драйвер
Водії
© АВТОРСЬКЕ ПРАВО 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD. УСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНО.