JK33BL38-24
Jkongmotor
3000 apgr./min
4 stabi
33 mm
24V
10 gab
| Pieejamība: | |
|---|---|
Jkongmotor 33BL 33mm sērijas 24v brushless bldc līdzstrāvas motors (JK33BL38-24) ar ātrumu 3000 apgr./min un izmēru 33x33x38mm. Tam ir 8 vadi (3 vadi motoriem, 5 vadi Hallsensoram), 22mN.m 1.5A un 7W. Lai iegūtu vairāk dažādu bldc motoru prasību (piemēram, pārnesumkārba, bremzes, kodētājs vai integrētie motori), lūdzu, sazinieties ar mums!!!
Tips: 33BL sērijas 33 mm bezsuku līdzstrāvas motors
Modeļa nosaukums: JK33BL38-24
Fāzes skaits: 3
Stabu skaits: 4
Nominālais ātrums: 3000 apgr./min
Nominālais griezes moments: 22mN.m
Maksimālais griezes moments: 66mN.m
Nominālā jauda: 7W
Darba griezes moments: 26mN.m
Maksimālā strāva: 1,5A
Vada pretestība: 14,2 omi @ 20 ℃
Muguras EMF: 3,43 Vrms/Krpm
Griezes momenta konstante: 46.3mN.m/A
Rotora inerce: 7,95g.cm2
Izolācijas klase: B
Izolācijas pretestība: 100MΩ Min @500VDC
Dielektriskā izturība: 600VAC/1s
Piemērots vadītājs: BLD120
Papildu daļas: pārnesumkārba, kodētājs, bremzes, integrētais vadītājs...
Rāmja izmērs: 33 BL (33 x 33 mm)
Korpusa garums: 38 mm
Vārpstas diametrs: 5 mm
Potenciālo pirkumu skaits: 8
Vadu garums: 200 mm
Sensors: Hall sensors
Svars: 0,085 kg
| Bldc Motors vadi | Hall sensoru vadi | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Dzeltens | Zaļš | Zils | Sarkans | Melns | Yello |
Zaļš | Zils |
Vispārīgās specifikācijas |
|
| Vienums | Specifikācija |
| Tinuma veids | Zvaigzne |
| Zāles efekta leņķis | 120 grādu elektriskais leņķis |
| Beigusies vārpsta | 0,025 mm |
| Radiālā spēle | 0,02mm@450g |
| Beigt spēli | 0,08mm@450g |
| Maksimālais radiālais spēks | 10N@10mm no atloka |
| Maks. aksiālais spēks | 2N |
| Izolācijas klase | B klase |
| Dielektriskā izturība | 600VAC/1S |
| Izolācijas pretestība | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektriskā specifikācija | ||
| Modelis | / |
JK33BL38-24 |
| Fāze | / | 3 |
| Poļi | / | 4 |
| Nominālais spriegums | vdc | 24 |
| Nominālais ātrums | apgr./min |
3000 |
| Nominālais griezes moments | mN.m | 22 |
| Maksimālais griezes moments | mN.m | 66 |
| Nominālā jauda | W | 7 |
| Maksimālais griezes moments | mN.m | 26 |
| Maksimālā strāva | A | 1.5 |
Vadu pretestība |
omi @ 20 ℃ | 14.2 |
| Atpakaļ EMF | Vrms/Krpm |
3.43 |
| Griezes momenta konstante | mN.m/A | 46.3 |
| Rotora inerce | g.cm2 | 7.95 |
| Ķermeņa garums | mm | 38 |
| Svars | kg | 0.085 |
| Sensors | / | Honey-well |
| Izolācijas klase | / | B |
| Izolācijas klase | / | IP30 |
| Uzglabāšanas temperatūra | ℃ | -25 ~+70 ℃ |
| Darba temperatūra | ℃ | -15 ~+50 ℃ |
| Darba mitrums | RH | 85% RH vai mazāk (nav kondensāta) ≤85% RH |
| Darba vide | / | Ārā (bez tiešiem saules stariem), bez kodīgas gāzes, bez uzliesmojošas gāzes, bez eļļas miglas, bez putekļiem |
| Augstums | m | 1000 metri vai mazāk |

Motors, pārnesumkārba, kodētājs, bremzes, integrētais vadītājs...
Metāla skriemeļi
Plastmasas skriemelis
Gear
Vārpstas tapa
Vītņotā vārpsta
Paneļa stiprinājums
Doba vārpsta
Vītņotā vārpsta
Paneļa stiprinājums
Vienvietīgs dzīvoklis
Divstāvu dzīvoklis
Atslēgas vārpsta
Kabeļi
Atloka
Vārpsta
Skrūves stienis
Ārējais skrējējs
Bezvada līdzstrāvas motori
Tārpu pārnesumkārba
Kopējais rīks
Planētu rīki
Bremze
Iebūvēts draiveris
Šoferi
© AUTORTIESĪBAS 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD VISAS TIESĪBAS AIZTURĒTAS.