JK33BL38-24
Jkongmotor
3000rpm
4 arbli
33mm
24V
10 Pcs
| Disponibbiltà: | |
|---|---|
Jkongmotor 33BL 33mm Serje 24v bla brushes bldc dc bil-mutur (JK33BL38-24) b'veloċità ta '3000Rpm u daqs 33x33x38mm. Għandu 8 wajers (3 wajers għal muturi, 5 wajers għal hallsensor), 22mN.m 1.5A u 7W. Għal aktar rekwiżiti differenti ta' muturi bldc (bħal gearbox, brejk, encoder, jew muturi integrati), jekk jogħġbok ikkuntattjana!!!
Tip: 33BL Serje 33mm brushless dc mutur
Isem tal-Mudell: JK33BL38-24
Numru ta 'Fażi: 3
Numru ta 'Poli: 4
Veloċità Rated: 3000Rpm
Torque Rated: 22mN.m
L-ogħla Torque: 66mN.m
Qawwa Rated: 7W
Torque tax-Xogħol: 26mN.m
L-ogħla kurrent: 1.5A
Reżistenza tal-Wajer: 14.2ohms@20℃
Lura EMF: 3.43Vrms/Krpm
Il-Kostanti tat-Torque: 46.3mN.m/A
Inerzja tar-rotor: 7.95g.cm2
Klassi ta 'Insulazzjoni: B
Reżistenza ta 'insulazzjoni: 100MΩ Min @500VDC
Qawwa Dielettrika: 600VAC/1s
Sewwieq Adattat: BLD120
Partijiet Fakultattivi: Gearbox, Encoder, Brejk, Sewwieq Integrat...
Daqs tal-qafas: 33BL (33 x 33mm)
Tul tal-Korp: 38mm
Dijametru tax-xaft: 5mm
Numru ta 'Leads: 8
Tul taċ-ċomb: 200mm
Sensor: Sensor Hall
Piż: 0.085kg
| Bldc Motors Wajers | Wajers tas-Sensor tas-Sala | ||||||
| U | V | W | + 5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Isfar | Aħdar | Blu | Aħmar | Iswed | Yello |
Aħdar | Blu |
Speċifikazzjonijiet Ġenerali |
|
| Oġġett | Speċifikazzjoni |
| Tip ta' tkebbib | Star |
| Angolu tal-effett Hall | Angolu elettriku ta '120 grad |
| Xaft run out | 0.025mm |
| Play radjali | 0.02mm@450g |
| Tmiem il-logħob | 0.08mm@450g |
| Max.radial forza | 10N@10mm mill-ħanek |
| Max. forza assjali | 2N |
| Klassi ta 'insulazzjoni | Klassi B |
| Qawwa Dielettrika | 600VAC/1S |
| Reżistenza għall-iżolazzjoni | 100MΩ Min., 500VDC |
| Speċifikazzjoni Elettrika | ||
| Mudell | / |
JK33BL38-24 |
| Fażi | / | 3 |
| Pollakki | / | 4 |
| Vultaġġ Rated | vdc | 24 |
| Veloċità Rated | rpm |
3000 |
| Torque Rated | mN.m | 22 |
| L-ogħla Torque | mN.m | 66 |
| Qawwa Rated | W | 7 |
| L-ogħla Torque | mN.m | 26 |
| L-ogħla kurrent | A | 1.5 |
Reżistenza tal-Wajer |
ohms@20℃ | 14.2 |
| Lura EMF | Vrms/Krpm |
3.43 |
| Kostanti tat-torque | mN.m/A | 46.3 |
| Inerzja tar-rotor | g.cm2 | 7.95 |
| Tul tal-Korp | mm | 38 |
| Piż | kg | 0.085 |
| Sensor | / | Għasel-tajjeb |
| Klassi ta' Insulazzjoni | / | B |
| Klassi ta' Insulazzjoni | / | IP30 |
| Temperatura tal-Ħażna | ℃ | -25~+70℃ |
| Temperatura operattiva | ℃ | -15~+50℃ |
| Umdità tax-Xogħol | RH | 85% RH jew inqas (l-ebda kondensazzjoni) ≤85% RH |
| Ambjent tax-Xogħol | / | Barra (l-ebda dawl tax-xemx dirett), l-ebda gass korrużiv, l-ebda gass li jaqbad, l-ebda ċpar taż-żejt, l-ebda trab |
| Altitudni | m | 1000 metru jew inqas |

Mutur, Gearbox, Encoder, Brejk, Sewwieq Integrat...
Taljoli tal-metall
Taljola tal-plastik
Irkaptu
Pin tax-xaft
Xaft bil-kamin
Immonta fuq il-Panew
Xaft vojt
Xaft bil-kamin
Immonta fuq il-Panew
Flat Uniku
Doppju Flat
Xaft taċ-ċavetta
Kejbils
Flanġ
Xaft
Virga tal-kamin
Outter Runner
Muturi Dc mingħajr qalba
Gearbox tad-dudu
Irkaptu Komuni
Gear Planetarju
Ibbrejkjar
Sewwieq Mibni
Sewwieqa
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD DRITTIJIET KOLLHA RISERVATI.