JK33BL38-24 Fotoen
Jkongmotor
3000 U/min
4 polen
33 mm
24 V
10 Stéck
| Disponibilitéit: | |
|---|---|
Jkongmotor 33BL 33mm Serie 24V brushless bldc DC Motor (JK33BL38-24) mat 3000 Rpm Geschwindegkeet a Gréisst 33x33x38mm. Et huet 8 Drot (3 Drot fir Motore, 5 Drot fir Hallsensor), 22mN.m 1,5A an 7W. Fir méi verschidde bldc Motoren Ufuerderunge (wéi Gearbox, Brems, Encoder oder integréiert Motoren), kontaktéiert eis w.e.g. !!!
Typ: 33BL Serie 33mm brushless DC Motor
Modell Numm: JK33BL38-24
Zuel vu Phase: 3
Zuel vun de Pole: 4
Bewäert Geschwindegkeet: 3000 Rpm
Bewäert Dréimoment: 22mN.m
Peak Dréimoment: 66mN.m
Bewäert Kraaft: 7W
Aarbechtsmoment: 26 mN.m
Peak Stroum: 1.5A
Wire Resistenz: 14,2 Ohm @ 20 ℃
Réck EMF: 3.43Vrms/Krpm
Dréimoment Konstant: 46,3 mN.m/A
Rotor Inertia: 7,95g.cm2
Isolatiounsklass: B
Isolatioun Resistenz: 100MΩ Min @ 500VDC
Dielektresch Kraaft: 600VAC / 1s
Passende Chauffer: BLD120
Optional Parts: Gearbox, Encoder, Brems, Integréiert Driver ...
Frame Gréisst: 33BL (33 x 33 mm)
Kierper Längt: 38mm
Schaft Duerchmiesser: 5 mm
Zuel vu Leit: 8
Lead Längt: 200 mm
Sensor: Hall Sensor
Gewiicht: 0,085 kg
| Bldc Motors Drot | Hall Sensor Drot | ||||||
| U | V | W | +5 VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Giel | Gréng | Blo | Rout | Schwaarz | Yello |
Gréng | Blo |
Allgemeng Spezifikatioune |
|
| Artikel | Spezifizéierung |
| Winding Typ | Stär |
| Hall Effekt Wénkel | 120 Grad elektresche Wénkel |
| Schaft raus | 0,025 mm |
| Radial Spill | 0,02 mm @ 450 g |
| Spill Enn | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radial Kraaft | 10N@10mm vum Flange |
| Max. axial Kraaft | 2N |
| Isolatioun Klass | Klass B |
| Dielektresch Kraaft | 600VAC/1S |
| Isolatioun Resistenz | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektresch Spezifizéierung | ||
| Modell | / |
JK33BL38-24 Fotoen |
| Phase | / | 3 |
| Pole | / | 4 |
| Bewäert Spannung | vdc | 24 |
| Bewäert Geschwindegkeet | rpm |
3000 |
| Bewäert Dréimoment | mN.m | 22 |
| Peak Dréimoment | mN.m | 66 |
| Bewäert Kraaft | W | 7 |
| Peak Dréimoment | mN.m | 26 |
| Peak aktuell | A | 1.5 |
Drot Resistenz |
ohm @ 20 ℃ | 14.2 |
| Zréck EMF | Vrms/Krpm |
3.43 |
| Dréimoment konstant | mN.m/A | 46.3 |
| Rotor Inertia | g.cm2 | 7.95 |
| Kierper Längt | mm | 38 |
| Gewiicht | kg | 0.085 |
| Sensor | / | Hunneg-well |
| Isolatioun Klass | / | B |
| Isolatioun Klass | / | IP30 |
| Späichertemperatur | ℃ | -25 bis +70 ℃ |
| Operatioun Temperatur | ℃ | -15 bis +50 ℃ |
| Aarbecht Fiichtegkeet | RH | 85% RH oder manner (keng Kondensatioun) ≤85% RH |
| Aarbechtsëmfeld | / | Outdoor (keng direktem Sonneliicht), kee korrosive Gas, kee brennbare Gas, keen Uelegnebel, kee Stëbs |
| Héicht | m | 1000 Meter oder manner |

Motor, Gearbox, Encoder, Brems, Integréiert Driver ...
Metal Pulleys
Plastik Pulley
Gear
Schaft Pin
Schacht Schacht
Panel Mount
Huel Schaft
Schacht Schacht
Panel Mount
Eenzel Appartement
Dual Flat
Schlëssel Schaft
Kabelen
Flange
Schaft
Schrauwen Rod
Outer Runner
Coreless DC Motoren
Worm Gearbox
Gemeinsam Gear
Planetaresch Gear
Bremsen
Built-in Driver
Chauffeuren
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD ALL RECHTER RESERVED.