JK33BL38-24
Jkongmotor
3000 ot./min
4 tyče
33 mm
24V
10 ks
| Dostupnost: | |
|---|---|
Jkongmotor 33BL 33mm Série 24v bezkomutátorový bldc stejnosměrný motor (JK33BL38-24) s rychlostí 3000 ot./min a velikostí 33x33x38mm. Má 8 vodičů (3 vodiče pro motory, 5 vodičů pro hallsensor), 22mN.m 1,5A a 7W. Pro více různých požadavků na bldc motory (jako je převodovka, brzda, kodér nebo integrované motory) nás prosím kontaktujte!!!
Typ: 33mm bezkomutátorový stejnosměrný motor řady 33BL
Název modelu: JK33BL38-24
Počet fází: 3
Počet Poláků: 4
Jmenovité otáčky: 3000 ot./min
Jmenovitý točivý moment: 22 mN.m
Špičkový točivý moment: 66 mN.m
Jmenovitý výkon: 7W
Pracovní točivý moment: 26mN.m
Špičkový proud: 1,5A
Odpor drátu: 14,2 ohmů @ 20℃
Zpětná EMF: 3,43 Vrms/Krpm
Konstantní točivý moment: 46,3 mN.m/A
Setrvačnost rotoru: 7,95 g.cm2
Třída izolace: B
Izolační odpor: 100MΩ Min @500VDC
Dielektrická pevnost: 600VAC/1s
Vhodný ovladač: BLD120
Volitelné díly: převodovka, kodér, brzda, integrovaný ovladač...
Velikost rámu: 33BL (33 x 33 mm)
Délka těla: 38 mm
Průměr hřídele: 5 mm
Počet vedení: 8
Délka vodičů: 200 mm
Senzor: Hallův senzor
Hmotnost: 0,085 kg
| Dráty motorů Bldc | Vodiče Hallových senzorů | ||||||
| U | PROTI | W | +5V DC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Žluť | Zelený | Modrý | Červený | Černý | Yello |
Zelený | Modrý |
Všeobecné specifikace |
|
| Položka | Specifikace |
| Typ vinutí | Hvězda |
| Úhel Hallova efektu | 120 stupňů elektrický úhel |
| Došla hřídel | 0,025 mm |
| Radiální hra | 0,02 mm @ 450 g |
| Ukončit hru | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radiální síla | 10N@10mm od příruby |
| Max. axiální síla | 2N |
| Třída izolace | třída B |
| Dielektrická pevnost | 600VAC/1S |
| Izolační odpor | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektrická specifikace | ||
| Model | / |
JK33BL38-24 |
| Fáze | / | 3 |
| Poláci | / | 4 |
| Jmenovité napětí | vdc | 24 |
| Jmenovitá rychlost | ot./min |
3000 |
| Jmenovitý točivý moment | mN.m | 22 |
| Špičkový točivý moment | mN.m | 66 |
| Jmenovitý výkon | W | 7 |
| Špičkový točivý moment | mN.m | 26 |
| Špičkový proud | A | 1.5 |
Odolnost drátu |
ohmů @ 20 ℃ | 14.2 |
| Zpět EMF | Vrms/Krpm |
3.43 |
| Konstantní točivý moment | mN.m/A | 46.3 |
| Setrvačnost rotoru | g.cm2 | 7.95 |
| Délka těla | mm | 38 |
| Hmotnost | kg | 0.085 |
| Senzor | / | Zlato |
| Třída izolace | / | B |
| Třída izolace | / | IP30 |
| Skladovací teplota | ℃ | -25~+70℃ |
| Provozní teplota | ℃ | -15~+50℃ |
| Pracovní vlhkost | RH | 85 % RH nebo méně (žádná kondenzace) ≤ 85 % RH |
| Pracovní prostředí | / | Venkovní (žádné přímé sluneční světlo), žádný korozivní plyn, žádný hořlavý plyn, žádná olejová mlha, žádný prach |
| Nadmořská výška | m | 1000 metrů nebo méně |

Motor, převodovka, kodér, brzda, integrovaný ovladač...
Kovové kladky
Plastová kladka
Gear
Čep hřídele
Závitová hřídel
Montáž na panel
Dutá hřídel
Závitová hřídel
Montáž na panel
Jednolůžkový byt
Dvojitý plochý
Hřídel klíče
Kabely
Příruba
Hřídel
Šroubová tyč
Vnější běžec
Bezjádrové stejnosměrné motory
Šneková převodovka
Společný převod
Planetární zařízení
Brzda
Vestavěný ovladač
Ovladače
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.